Niedzielski mu nie odpuści. Dr Bodnar może mieć kłopoty

Minister Zdrowia Adam Niedzielski. / foto: Prt Sc Polsat News

Zastanawiamy się, jakie konkretne kroki podjąć – mówi o doktorze Włodzimierzu Bodnarze minister zdrowia Adam Niedzielski.

Dr Bodnar jako jeden z pierwszych w Polsce ujawnił, że amantadyna może być skutecznym lekiem w zwalczaniu COVID-19.

Co więcej, przekazywał, że podał lek setkom pacjentów, co – zdaniem lekarza – uchroniło ich przed ciężkim przebiegiem COVID-19.

O amantadynie zrobiło się głośno szczególnie jesienią ub.r. Były konferencje prasowe, były wywiady, były historie ozdrowieńców, których uratowała amantadyna. Leczyli się nią także politycy, chociażby Robert Winnicki (szczegóły w TYM miejscu), a wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł oświadczył nawet, że dzięki amantadynie wyzdrowiał.

Eksperci medyczni, nie tylko dr Bodnar, apelowali, by rozpocząć badania nad amantadyną. Wtedy wkroczył rząd i… zaczął regulować sprzedaż leku.

Badania nad amantadyną ruszyły dopiero na początku kwietnia br. Minister Niedzielski wreszcie je zlecił i choć wyników jeszcze nie ma, to kierownik pandemii już zastanawia się, czy może wyciągnąć konsekwencje wobec dra Bodnara, który był jednym z niewielu lekarzy apelujących o rozpoczęcie badań.

Niedzielski w rozmowie z TOK FM powiedział, że jego resort „analizuje” doniesienia na temat dra Bodnara.

Tutaj nie mam wątpliwości, że stosowanie tych leków w takiej skali u osób bez dodatniego testu w kierunku COVID-19, było nadmiarowe. Oceniam to negatywnie. Zastanawiamy się, jakie konkretne kroki podjąć – powiedział.

Stosowanie różnych terapii bez wcześniejszego sprawdzenia ich w formie badań klinicznych jest niebezpieczne.(…) Do tej pory w przypadku różnych cudownych medykamentów nie potwierdziło się, że są skuteczne w przeciwdziałaniu COVID-19 – tłumaczył minister zdrowia.

Przeczytaj NASZ WYWIAD z drem Bodnarem:

Dr Bodnar: Amantadyna? Byłaby to rewelacja światowa [WYWIAD]

 

55 KOMENTARZE

  • Musiałby wydarzyć się cud żeby był zrehabilitowany bo dopóki rządzą Polską nieprawdziwi Polacy za wiele się nie zmieni a Niedzielski tak samo jak poprzedni minister zdrowia to tylko mały pionek do gry który ma spełniać rozkazy „naszego” rządu który spełnia rozkazy diabelskiego rządu światowego.

 1. Nie sądzę by Niedzielski był takim ignorantem, że nie ma o tym pojęcia. Ale on to człowiek związany w przeszłości z ZUS-em i NFZ, czyli ktoś kto swe życie związał z systemem niszczącym i kraj i jego ludność. Zasługuje jedynie na wytarzanie w smole i pierzu.

 2. Natomiast pewne jest i udowodnione, że Niedzielski to cyniczny, masoński zbrodniarz. Zapomniał też, że wypadki chodzą po ludziach. Było nawet tak, że idzie sobie facet zamyślony, a tu nagle ciach, z ulicy zniknął i w parę sekund w jakiejś bramie sobie wisiał. Takie pomysły potrafią mieć bezkarni, zamyśleni osobnicy. A innym razem budzi się gościu, a tu płeć zmieniona ..? Albo to szatan ze swoich sobie jaja robi ?

 3. A jakie kroki podjąć należy w stosunku do tego bandyty Niedzielskiego. Przecież to skończony idiota i szmaciarz sprzedajny. Wykatrupił w Polsce 100 tysięcy ludzi i jeszcze ten imbecyl ma czelność wypowiadać się o lekarzu, który leczył cały czas przyjmując pacjentów, a nie udzielał teleporad. Myślę, że szubienica byłaby najbardziej odpowiednim miejscem dla tego typka.

 4. „Stosowanie różnych terapii bez wcześniejszego sprawdzenia ich w formie badań klinicznych jest niebezpieczne”- ale szczepienie preparatem leczniczym bez odpowiednich badań klinicznych zgodnie z wypowiedziami pana Niedzielskiego, rządu i UE jest bezpieczne. Skąd ten dualizm? Wychodzi na to, że podając szczepionki eksperymentalne możemy ryzykować zdrowiem ludzi, ale włączając dostępne na rynku leki żeby próbować ich leczyć już nam nie wolno. Ludzie obudźcie się nim wam zdrowie zrujnują.

 5. S***** syn Niedzielski mówi o niebezpieczeństwie stosowania nieprzebadanych preparatów a co z tzw szczepionkami na covid 19 ?

  • Dokładnie. Robią sobie testy na ludziach i jakość to jest w porządku według nich. Amantadyna jest lekiem stosowanym od lat a nie dpiero co stworzonym jak ta tzw szczepionka

 6. „Stosowanie różnych terapii bez wcześniejszego sprawdzenia ich w formie badań klinicznych jest niebezpieczne”? To DOKŁADNIE tak jak ze szczepionkami, ty buczący agregatorze propagandy. Zakłamanie parszywców w tym antypolskim nie-rządzie nie zna granic.

 7. Kim on jest ten pajac Niedzielski aby grozić dr.Bodnarowi. To on i cała sitwa powinni się obawiać gniewu ludu.Wara wam do lekarzy którzy myślą inaczej. Amantadynę można kupić za
  cztery euro.

 8. czy ten psychopatyczny zloczynca rozumie co bredzi?!stoswanie lekow bez klinicznych testow jest zle,ale podawania preparatu genetycznie modyfikowanego dozylnie milionom straych ludzi jest ok???????????????

 9. – Stosowanie różnych terapii bez wcześniejszego sprawdzenia ich w formie badań klinicznych jest niebezpieczne….sen wariata. No wlasnie stosuje sie na calej populacji terapie szczepionkowa bez wczesniejszego sprawdzenia w forie badan klinicznych. I to jest niebezpieczne!! Oszalili dokumentnie.

 10. Stosowanie amantadyny jest najbardziej niebezpieczne dla procesu wyszczepiania i wprowadzania zamordyzmu. To psuje cały plan kierownikowi pandemii.

Comments are closed.