Śledczy potwierdzili obawy rodziny. Szczepionka doprowadziła do śmierci młodej kobiety

Szczepionka na koronawirusa. Zdjęcie ilustracyjne: Pexels
Szczepionka na koronawirusa. Zdjęcie ilustracyjne: Pexels

32-latka zmarła 11 dni po przyjęciu szczepionki przeciwko koronawirusowi firmy AstraZeneca. Choć początkowo jako przyczynę zgonu podano udar krwotoczny mózgu, to po wnikliwszym dochodzeniu śledczy uznali, że szczepionka doprowadziła do śmierci kobiety.

 • O historii 32-letniej Diany pisaliśmy na początku kwietnia. Link dostępny na końcu artykułu

Diana zmarła 9 marca br., czyli w okresie, gdy jeszcze nie mówiono tak wiele o skutkach ubocznych szczepionki przeciw COVID-19.

Początkowo więc jej śmierci nie łączono z przyjęciem preparatu AstraZeneki, ale kolejne napływające niepokojące informacje sprawiły, iż sprawą zainteresowały się media, które wymogły na specjalistycznych organach państwowych uważniejsze przyjrzenie się sprawie.

Prokuratura w Bielefeld zleciła szczegółowe badania zgonów zarówno 32-latki, jak i innych osób, u których podejrzewano, że ich śmierć może mieć związek z przyjęciem szczepionki.

Śmierć po przyjęciu szczepionki. Raport medyczny

W kwestii 32-letniej Diany potwierdzono, że jej śmierć „rzeczywiście miała związek ze szczepieniem”.

„Wyniki badań przeprowadzonych przez Instytut Immunologii i Transfuzjologii Uniwersytetu w Greifswaldzie wykazały, że reakcja immunologiczna, do której doszło po zaszczepieniu preparatem firmy AstraZeneca, doprowadziła do śmierci kobiety” – czytamy w raporcie końcowym Instytutu Medycyny Sądowej w Muenster.

Potwierdzono jednocześnie, że bezpośrednią przyczyną śmierci były „zaburzenie krzepnięcia z krwawieniem do mózgu”.

CZYTAJ TAKŻE: Podała sól fizjologiczną zamiast szczepionki. Wszczęto alarm i zmieniono procedury

Młoda kobieta zmarła po przyjęciu szczepionki. Matkę wbiło w fotel po wypowiedzi telewizyjnego eksperta

15 KOMENTARZE

 1. Za to w Polsce, ktora ma połowę ludności Niemiec nie zanotowano ani jednego przypadku śmierci. Cud prokuratury Zero

  • Zapomnieli zapisywac zgloszenia.
   W Anglii statystycznie/historycznie nie wiecej niz 1% przypadkow NOP jest rejestrowanych; w USA, wedlug CDC, nie wiecej niz 2%. W Polsce? Zgaduje, ze trzy?… nie procenty, ale przypadki.
   Mnozyc wszystko przez 100, a i to bedzie niedomierzone.

 2. W Kanadzie nawiedzone, ryczace feministki w rzadzie wrzeszczaly, ze nawet 1 przypadek/1000000 covida to juz tragedia, a tutaj mamy jedna smierc na taka pewnie ilosc i nie ma problemu, lecimy dalej z C-19 obledem i szczepimy, szczepimy. Czas to pieniadz, wiecej, wiecej….

 3. To nie jest szczepionka, tylko trutka. Ma masowo wytępiać populację, bo podobnież jest za dużo ludzi na planecie.

 4. Mamy tu typowy przypadek selekcji naturalnej, ludzie bezmyślni giną pierwsi. Pozdrawiam zdrowomyslacych

 5. W ‚polsce’ tłumy stoją w kolejkach po ten zajzajer. Nie szkodzi im berbelucha z metanolem, to co tam jakaś mikstura od Zeneków. Przecież połowa z nich odlatuje co noc ad ASTRA sama, na własne życzenie! Tyle, że jeśli wróci, to FOZ musi je wyskrobać. I abarooott! Z naciskiem na ROT!

 6. @kleofas
  Przy użyciu „kalkulatora” zbadano ilość zgłaszanych przypadków udarów, które wystąpiły po 14 dniach od zaszczepienia Astrą i Pfizerem. Po zrównaniu ilości zaszczepionych w obu grupach, dla roczników nienarażonych dużym prawdopodobieństwem wystąpienia udarów (czyli do 40 roku życia) wyszło im… 30 przypadków w grupie zaszczepionej Astrą i 0 w grupie Pfizerem.

  Jak widzisz – matematyka wykazała, że jesteś imbecylem :)

Comments are closed.