Makabra w Izraelu. „Lincz na Palestyńczykach”. Plądrowanie sklepów i brutalne pobicia [VIDEO]

Lincz na Izraelczyku arabskiego pochodzenia. / foto: Prt Sc Twitter
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Od kilku dni w Izraelu dochodzi do dantejskich scen. Sieć obiegły nagrania z plądrowania arabskich sklepów, czy napadów na Palestyńczyków w samochodach. Media piszą „linczu”.

W środę wieczorem w Izraelu trwał kolejny dzień zamieszek pomiędzy arabami a żydami. Najgorsza sytuacja jest w mieście Lod, gdzie wprowadzono stan wyjątkowy.

Oznacza to między innymi obowiązywanie godziny policyjnej, która jednak nie jest przestrzegana. W godzinach wieczornych rozegrała się tam „bitwa” między mniejszością arabską a izraelską policją.

Później doszło jednak do regularnych starć pomiędzy osadnikami a arabami. Sytuacja w mieście, jak informuje Wojciech Szewko, przerodziła się w anarchię. Policja, która obecna jest na miejscu nie interweniuje.

Z kolei w mieście Akka tłumy żydów wyszły na ulicę, skandując przy tym „śmierć Arabom”.

Lincz na Palestyńczykach

– Izraelscy osadnicy atakują palestyńskie sklepy w izraelskim mieście Bat Jam – czytamy na Twitterze TRT World.

W sieci pojawiło się też nagranie, na którym widać jak żydzi wyciągają mężczyznę z samochodu i wprost linczują powalając na ziemię. – Żydowscy awanturnicy linczują Araba w mieście Bat Jam – czytamy w opisie nagrania na Twitterze.

Prawdopodobnie był to jednak Izraelczyk arabskiego pochodzenia.

Dantejskie sceny w Izraelu

O podobnych wydarzeniach pisaliśmy już w artykule o tym, że „na nagraniach z izraelskich mediów widać m.in. linczowanych na ulicach Izraelczyków arabskiego pochodzenia”.

Opisywaliśmy także przykłady dantejskich scen, do których dochodzi w Izraelu, gdzie „żydzi obrzucają samochody Palestyńczyków kamieniami”. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

29 KOMENTARZE

 1. Dzicz plemienna, od tego mają służby porządkowe, by panowały nad sytuacją.
  Modlę się, by Bóg poniżył wszystkich „wielkich tego świata”, wszystkich, którzy się wynoszą nad innych, którzy gardzą innymi. I zapraszam wszystkich chętnych do modlitwy w takiej intencji – może właśnie nadszedł czas?
  „On [Bóg] … rozprasza pyszniących się zamysłami serc swoich.
  Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych.
  Głodnych nasyca dobrami, a bogatych z niczym odprawia.”
  (Łk 1,51-53)

 2. Oto zaczątki MPA i OMN. Różnica taka, że chcą własnego Mordechajstanu, choć Ukrainą też by pewnie nie pogardzili.

 3. Kryształowa noc? Skoro Izrael jako państwo prześladuje i nawet usuwa kosmetycznie swoich obywateli to może by rozpatrzyć działania jaki społeczność międzynarodowa podjęła wobec np.Myamy, Jemenu czy chociażby Białorusi?

 4. Zupełnie jak Judepolizei w gettach gdy umieszczeni tam Żydzi nie chcieli płacić żydowskim władzom podatku od chleba…co było przyczyną gettowych powstań, tych przemilczanych m.in. w Łodzi i Białymstoku czy rozsławionego w Warszawie.

 5. Wygląda na to, że obecna eskalacja jest inna od poprzednich. Zaryzykowałbym, że jest to punkt zwrotny w konflikcie. Skąd w Gazie tysiąc rakiet? Stanom Zjednoczonym potrzebny jest sojusz z Saudam. Izreal nie wkroczy do Gazy. Rakiety będą coraz celniejsze a kopuła coraz mniej szczelna.

 6. Zachowują się jak hołota z BLM. Nie dziwi już historyczne wsparcie pewnych środowisk dla czarnych organizacji…

  • Zgadzam się z przedmówca i dodam że blm ma za to płacone a tutaj wyszło że zydzi to normalnie dzicz i zacofanie umysłowe

 7. Wszystkie portale informacyjne dają takie tytuły i piszą tak niesprawiedliwie , żeby czytający myślał ,że to Palestyńczycy napadli na żydów . Co za chamstwo i brak rzetelności dziennikarskiej . Wy chamy , wy sprzedawczyki , wy oszuści jak możecie tak kłamać ? Są też inne nośniki prawdy. Zakłamane żydziory.

 8. Islamscy „bojownicy”-zabijac dzieci na koncercie Ariany Grande to pierwsi, przeciwstawic sie uzbrojonym bandytom-„ojoj bijo naszych”

 9. To syjoniści nauczyli Hitlera jak się organizuje obozy i getta. W niemieckich szeregach był ich ogrom. Kolaboracja żydów przeciw żydom jerozolimskim znana jest od zawsze. Nazizm, to syjonistyczny wynalazek, a dziś widać, że odkryli karty i uruchomili swoje mordercze instynkty. To niebezpieczna, fałszywa i ohydna zakała Ziemi. Syjoniści są tzw. Szatanem Zbiorowym. Szatan przejawia się poprzez dusze upadłe. Na szczęście ich dusze nie będą się już reinkarnować – zostaną anihilowane bezpowrotnie.

 10. Palestyńczycy, to prawdziwi semici (a nie zbieranina ze wszystkich stron) więc jesteśmy świadkami prawdziwego, brutalnego ANTYSEMITYZMU!

Comments are closed.