Polityk PiS się wgadał? Mówi wprost, o co tutaj chodzi. „Szczepienia to możliwości wyjazdów na wakacje”

Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay/PAP
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay/PAP
Ruszyły wakacje ze szprycą. „Szczepienia to powrót do normalności, to możliwości wyjazdów na wakacje, to możliwość bezpiecznego odpoczynku” – twierdził w Krynicy-Zdroju wojewoda małopolski Łukasz Kmita. W turystycznych miastach Małopolski trwa weekendowa akcja „Szczepimy się od Giewontu po Pustynię Błędowską”.

Podczas akcji jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson można zaszczepić się na Pustyni Błędowskiej, w Krynicy-Zdroju, Szczawnicy i Zakopanem.

– Hasło „razem jesteśmy silniejsi” to wezwanie do współodpowiedzialności, tworzenie powszechnych punktów szczepień, gdzie mieszkańcy w dowolnym momencie mogliby szybko i sprawnie się zaszczepić. Część Polaków odkładała decyzję o szczepieniu mówiąc, że może później, może na wakacjach, może w innym miejscu i wyszliśmy naprzeciw tym osobom – twierdził wojewoda podczas briefingu prasowego na krynickim deptaku.

Szach-mat. Zaszczepiłeś się, żeby jechać na wakacje? Mamy dla ciebie złe informacje

W sobotę w czterech mobilnych punktach szczepień w Małopolsce zaszczepiło się prawie 1,3 tys. osób.

Według Kmity, „żeby nie myśleć o czwartej fali pandemii musimy w jak największym stopniu się zaszczepić”. Wojewoda zaapelował do wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o zaszczepieniu się.

Wakacje ze szprycą. Ruszają szczepienia w kurortach

Źródło: PAP

7 KOMENTARZE

  1. W czasie niby-pandemii podawano dzienne ilości zakażonych i zmarłych podobno z powodu Covid-19. Większość zgonów była z powodu innych chorób, ale chodziło o wywołanie histerii wśród tej części społeczeństwa, która ufa mediom. Teraz gdy jest bardzo dużo zgonów po szczepionkach, to w mediach cisza. Grubymi nićmi szyta ta propaganda. Bogacą się ci co dostarczają te nici…

  2. Super relacja z Krakowa z protestu przeciwko Nowemu Ładowi, w Realu 24. Organizował W.Gadowski. Następny kuksaniec w bok władzuni.

  3. „W sobotę w czterech mobilnych punktach szczepień w Małopolsce zaszczepiło się prawie 1,3 tys. osób” – czyli ok. 300 osób w jednym punkcie, w większości pewnie przyjezdnych. Typowy sukces rządowy.

  4. Debili nie brak. A może wojewoda wyjaśni jak szpryca która nie działa na to co ma może czemuś zapobiec? Niech powie dlaczego takie parcie na szprycowanie zdrowych osobników jeżeli potem stają się chorymi osobnikami? Debili nie brak.

  5. JESLI to prawda, to Morawiecki na tasmach mial racje, ze „ludzie nie sa az tak glupi – oni sa duzo glupsi”. Ale te ich statystyki mocno sie rozlaza, nie podaja np ile osob nie zglosilo sie po druga dawke szprycy po powiklaniach po pierwszej. NOPy i zgony po szczypionce zamiatane pod dywan. Rozpaczliwie probuja zastraszac co najmniej polowe Polakow sceptycznie nastawionych do udzialu w depopulacji.

  6. A My tak nic jakoś nie robimy, by się bronić przed tymi pisowskimi pasożydami, mordercami – jakby oni jacyś groźni byli. Założę się, że jakby tak każdego dopaść, nawet jeden na jeden i dać w gębę, to zesrają się w gacie.

  7. Im chodzi o paszporty szczepionkowe, które są wstępem do systemu kredytu społecznego znanego z Chin. Dlatego to z jednej strony wzywają do zaszczepienia, a z drugiej robią to tak bezczelnie, aby sporą część osób zniechęcić. Po co im zniechęceni? Po co im podział obywateli? To proste. Jak przyjdzie system kredytu spoecznego, to aby jednym dać (posłusznym) trzeba innym odebrać (nieposłusznym). Tych drugich nie może być za mało. Dlatego też należy walczyć przede wszystkim z paszportami.

Comments are closed.