Sklep zoologiczny w miejsce pubu PiwPaw? Właściciel: Psy schodziły się tu stadami

Pies w mundurze, logo PiwPaw Źródło: YouTube/Admiros, Facebook/PiwPaw
Pies w mundurze, logo PiwPaw Źródło: YouTube/Admiros, Facebook/PiwPaw
Właściciel upadłego już niestety pubu PiwPaw podsuwa nowemu najemcy pomysł na biznes. Ciekawe, czy ta idea spodoba się warszawskiej policji.

Niestety, pub PiwPaw, który przez cały lockdown dzielnie walczył z próbami zamknięcia go, ostatecznie padł. Państwo wygrało.

Pisaliśmy o tym smutnym wydarzeniu:

Państwo wygrało. Pub PiwPaw padł

Państwo PiS-u uwzięło się na jeden pub, który był ostoją wolności

O pubie Piw Paw w czasie lockdownu było głośno. Represjonowany przez państwo i nękany przez policję przedsiębiorca nie chciał zrezygnować z możliwości zarabiania na życie i dawania pracy innym – wymyślał więc różne fortele, by nie zamykać lokalu.

Taka niesubordynacja była nie do przełknięcia dla władzy. Interes próbowano zniszczyć na wiele sposobów. Policja zjawiała się na miejscu a funkcjonariusze okradali, za pozwoleniem władz centralnych i lokalnych, pub z zaopatrzenia.

„Tak właśnie zabierają nam wolność”. Kilkudziesięciu policjantów w PiwPaw. Wynieśli cały alkohol z otwartego lokalu [FOTO/VIDEO]

PiS-owscy politycy wprost mówili o tym, że chcą, by lokal przestał działać. Mówił o tym m.in. wojewoda mazowiecki – Konstanty Radziwiłł:

Wojewoda Konstanty Radziwiłł o właścicielu PiwPaw: recydywa, może po prostu przestanie działać

Sam właściciel lokalu był wywożony w kajdankach na komendę. Tylko dlatego, że chciał pracować i dawać pracę innym. To była jego „zbrodnia”.

Policja znowu wpadła do PiwPaw. Właściciel skuty i wywieziony na komendę [VIDEO]

W końcu państwo dopięło swego. Piw Paw jest oficjalnie zamknięty, a lokal jest do wynajęcia.

„Polecam na sklep zoologiczny z karmą dla zwierząt, a zwłaszcza dla psów”

– Lokal do wynajęcia na dowolną działalność. Jako jego były najemca polecam na sklep zoologiczny z karmą dla zwierząt, a zwłaszcza dla psów. Mają one zwyczaj schodzić się w to miejsce całymi stadami.. Na końcu ulicy Parkingowej zrobili nawet stały posterunek obserwacyjny – napisał na Facebooku były właściciel.

1 KOMENTARZ

  1. szkoda mi gościa i jego biznesu. Niebanalna nazwa lokalu po czym zgaduję, facet myśli oryginalnie. Z treści artykułu wynika, że ma charakter. Poradzi sobie

Comments are closed.