Teorie spiskowe, które okazały się prawdą [CZĘŚĆ 2]

Pentagon potwierdził autentyczność nagrań pokazujących
Pentagon potwierdził autentyczność nagrań pokazujących "spotkania z UFO". Zdjęcie: Pentagon
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Fani teorii spiskowych są szykanowani, wyśmiewani i uważani za świrów. Niejedna teoria spiskowa jednak okazała się prawdą. Oto kilka przykładów.

To drugi odcinek tej serii. Jeśli chcesz poznać poprzednie pięć teorii spiskowych, które okazały się prawdą – zajrzyj tutaj:

Teorie spiskowe, które okazały się prawdą [CZĘŚĆ 1]

6. Amerykańskie władze planują zamachy terrorystyczne na własnym terytorium

Amerykański rząd mógłby planować zamachy terrorystyczne w granicach USA? Wielu wciąż to nie wierzy, choć to już trzecia dekada odkąd odtajniono dokumenty.

W 1997 roku odtajnionych zostało półtora tysiąca stron dokumentów zatytułowanych “Operacja Northwoods”. Okazuje się, że USA przygotowując się w latach 60-tych do wojny z Kubą rozważały przeprowadzenie prowokacji.

W dokumencie pt. “Uzasadnienie dla amerykańskiej interwencji wojskowej na Kubie” szef amerykańskie MON proponuje wysadzanie amerykański baz wojskowych, wzniecanie pożarów, porwania samolotów etc.

Plan ponoć nigdy nie został zrealizowany, ale wiele osób nie może uwierzyć, że w ogóle go rozważano.

7. Kościół Scjentologiczny pociąga za sznurki w Białym Domu

Jak to? Jakaś sekta ma wpływ na działania amerykańskiego rządu? Członkowie Kościoła Scjentologicznego przenikają do struktur państwowych. Długo śmiano się z tej teorii spiskowej, aż… wyszła na jaw tajna operacja rządu amerykańskiego o nazwie Snow White. Miała na celu wytropienie scjentologów w Białym Domu i kongresu, z którego wyciekały tajne informacje.

8. Dalajlama pracuje dla CIA

Brzmi niedorzecznie? Przywódca religijny agentem? Wielu „foliarzy” mówiło o tym, a krytycy śmiali się do rozpuku.

Ciekawe jakie miny mieli wyśmiewający, gdy USA odtajniły dokumenty, z których wynika, że  Tenzin Gjaco, czyli XIV Dalajlama, miał w latach 60. otrzymywać od amerykańskiego wywiadu miesięczną „pensję” w wysokości 160 tysięcy dolarów.

9. Masakra polskich oficerów w lesie katyńskim

Dziś każde dziecko po szkole podstawowej wie, że w Katyniu wymordowano tysiące polskich oficerów oraz przedstawicieli polskiej inteligencji.

W czasie PRL-u ta wiedza nie była jednak dostępna dla wszystkich. Polskie władze negowały ten fakt i obarczały winą za śmierć polskich elit Niemców.

Nie tylko polscy komuniści i ZSRR ukrywały ten fakt. By nie prowokować niepokojów, w kłamstwo zaangażowały się również rządy Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Zakłamanej wersji historii uczono nawet w Polskich szkołach. Było to wielkie, zaplanowane pranie mózgów.

10. Amerykański rząd naprawdę zajmuje się UFO

To najświeższa i może najbardziej niedorzecznie brzmiąca teoria spiskowa, która okazała się prawdą. Departament Obrony przedstawił Kongresowi raporty dotyczące obecności UFO. Śledztwo wszczęto po opublikowaniu głośnych nagraniach zrobionych przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych.

Niedługo potem były prezydent USA, Baracka Obama, wyjawił, że rząd traktuje kwestie UFO bardzo poważnie.

Pisaliśmy o tym:

Barack Obama: Rząd ma nagrania UFO

 

17 KOMENTARZE

  • Płacisz, wymagasz, tak jest w życiu. Choć w bantustanie wbrew temu wierzą, że usrael o niczym innym nie myśli, tylko jak tu sobie od ust odmówić, a nadwiślańskim tubylcom nieba przychylić. Nawiasem b. naiwne przykłady, i bez źródeł. Co z innymi wyznaniami?

 1. Finansowani przez CIA – w każdym państwie jest grupa polityków i wpływowych działaczy opłacanych przez Firmę. Nawet na Białorusi – jest taka telewizja Biełsat, na przykład. Ukraina – na Pomarańczową Rewolucję przyleciał kontener z pieniędzmi do Kijowa, jak na polskim filmie Kiler. Przykładów są tysiące. Ja sam się kiedyś zgłosiłem o dotację, ale odmówili – Panie, pan jesteś tylko Obserwatorem z boku i nic nie możesz.

 2. Chcecie kolejną? Niestety, nie teorię ale praktykę spiskową? Obecne szczepienia powiązane są z technologią tzw. morgellons, którą zrzucano z samolotów już w końcu lat 80- tych w Kalifornii, a potem w ramach chemitrails praktycznie na całym globie. Nadal wierzycie, że to „eksperymentalne preparaty medyczne”?

  • nad Polską zrzucano to przez okres ok.2 lata,mam piękne fotki nieba z przed ok 4 lat wstecz,przeróżne smugi.Teraz tego nie uświadczysz,- a wówczas tłumaczono to smugami kondensacyjnymi,

 3. Będą mieszać ciecze zwane szczepionkami…to też teoria spiskowa? Frajernia po jednej szprycy zorientowała się, że to „fekalia” i nie chce brać drugiej. No to wymieszają Ficka iAstraZdencka dla naszego zdrowia, „żeby w noc wisiało, a w dzień swędziło”.

 4. Wszystkie „teorie” są przedstawiane i wyśmiewane prewencyjnie przez firmę, środki do celu są częścią projektu.
  Ot przykład, chemtrails, początek projektu to rozpylanie agent orange z samolotów nad Malezją w latach 50 przez brytoli, kontynuowano już wspólnie z kowbojami. Pierwsze naziemne próby rozpylań na dżunglę z wozów strażackich, zarzucono, samoloty skuteczniejsze, działanie dioksyn spodobało się ino tyle że trzeba było ukryć użycie broni chemicznej, udało się.

 5. cdn w sieci jest dostępny art. prasowy z lat gdy planowano użycie przy pomocy naziemnego aparatu zakupionego celowo w stajni kowbojskiej.
  Inspekcji dokonała ekipa z udziałem przedstawiciela rodziny królewskiej jest czytelne zdjęcie gazetowe.
  Dalej to wszyscy wiedzą tyle że wystarczy do odwrócenia uwagi i prześmiewczych komentarzy, to że zginęło tysiące ludzi nikogo nie obchodzi, niezauważane.

 6. Teoria spiskowa na niespotykaną, o zasięgu ogólnoświatowym – skalę, to oczywiście istnienie pandemii zabójczego koronawirusa. Z krajowego podwórka, teoria spiskowa głosi, że zarządzający Polską działają dla dobra Polski. Co, jak się codziennie okazuje, obie teorie są bezczelnym kłamstwem.

 7. tym UFO – to rzeczywiscie zajmują się tym jak Głupi Ciemny Lud nastraszyc na te bzdury – podobnie jak z ze świruskiem-19. Więc paczmy w gore – marsjanie nadlatują.

 8. i ten przeznaczony na lipiec 2021 odpalił już w lipcu 2012. Czeski błąd w dwóch ostatnich cyferkach daty.

  Dzięki temu to w Londynie podczas otwarcia widzieliśmy setki szpitalnych łóżek, chorych i pielęgniary ze strzykawami. A nie w Tokio.

Comments are closed.