To już jest koniec. Sąd zdecydował o przyszłości Billa Gatesa

Bill Gates/ Źródło: Wikipedia CC By 2.0
Bill Gates/ Źródło: Wikipedia CC By 2.0
Melinda i Bill Gates są już oficjalnie po rozwodzie – poinformował Business Insider, powołując się na dokumenty z sądu w Seattle.

Założyciele jednej z największych prywatnych fundacji na świecie, którą nazywają filantropijną. Rozwiedli się w poniedziałek 2 sierpnia. Melinda i Bill papiery rozwodowe złożyli 3 maja.

Wówczas Gatesowie zapewnili, że dalej zamierzają współpracować w ramach fundacji. Jednocześnie „nie wierzą już, że mogą nadal wspólnie wzrastać jako para w kolejnych etapach naszego życia”. Poinformowali również, że osiągnęli porozumienie w sprawie podziału wspólnego majątku, ale nie ujawnili, kto ile weźmie.

66-letni Gates to według najnowszej listy „Forbes’a” czwarty najbogatszy człowiek świata; jego fortuna przekracza 124 mld dolarów. W przeszłości Amerykanin wielokrotnie znajdował się na czele tej listy. Do swojego majątku doszedł jako współzałożyciel i twórca oprogramowania Microsoftu.

CZYTAJ TAKŻE:

 

15 KOMENTARZE

 1. Moja diagnoza: ucieczka Bila i Melindy przed odpowiedzialnością za ludobójstwo. Widać jak na dłoni : pieniądz przesłonił im Miłość. Oj Bill,na tamten świat ani centa nie weźmiesz. A koniec już blisko!

  • A ja mam pytanie, skoro są po rozwodzie to czy tą całą Menelindę można już „ukuć” – oczywiście nie za darmo, bo to są strasznie drogie rzeczy teraz… – a co tam niech ma – parafrazując akcję będę ją kuł 20 minut dziennie – codziennie

 2. Co mnie obchodzi jego rozwód? Po tytule była nadzieja, że sąd wsadził go za kratki. A tu zonk.

 3. 4 najbogatszy na świecie 🤣! Ci naprawdę bogaci się nie pokazują ile mają a on przy nich jest tak biedny jak my prz nim

 4. To nie sprawy sercowe.To raczej zabezpieczenie kasy z przekrętów przed zmianą wladzy [powrót Trumpa] i potencjalnymi procesami.

 5. Stary numer znany ze sceny polskiej.
  Podzial majatku pozwala mu obejsc oskarzenia o monopol.
  Polowa przepisana na zone.

  Ps. Przyjzycie sie zdjeciom pani Melindy starym k nowym…

 6. Teraz wypłaci jej kasę z podziału majątku. Gotówką czyli sprzeda akcje zanim na giełdzie spadną. Gdyby sprzedał akcje bez rozwodu powstałaby panika na rynku.

 7. Armia amerykańska aresztowała założyciela Microsoftu Billa Gatesa, oskarżając o handel dziećmi i inne przestępstwa…(?)

  „Military Arrests Bill Gates” – (01-08-2021)

 8. „Indie, Czyli Ciemna Strona Billa Gatesa: Big Pharma Wykorzystała Dzieci Bez Zgody Rodziców! Media Milczały”
  Już dziś wiemy, że szczepionka ta wpływa na zdarzenia sercowo-naczyniowe, zaburzenia neuronu ruchowego, zaburzenia autoimmunologiczne, zaburzenia poznawcze i nastroju, zaburzenia neurologiczne, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, poronienia, zaburzenia miesiączkowania, drgawki, bóle głowy, skrajne zmęczenie, zaburzenia skóry, zaburzenia snu, paraliż, zapalenie mózgu – a nawet nagłą śmierć.

Comments are closed.