Niepojęte! Rozstrzelali 15 psów, bo wolontariusze potencjalnie mogli roznosić koronawirusa

Pies.
Pies na spacerze - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Australia wysuwa się na „prowadzenie” w kwestii zamordyzmu i szokujących rozwiązań stosowanych pod pretekstem zachowania zdrowia publicznego i powstrzymania COVID-19. Właśnie rozstrzelano tam psy w schronisku, by do zwierzaków nie musieli jeździć wolontariusze. Bo jakby przyjechali, to potencjalnie mogliby roznieść koronawirusa.

W Bourke Shire w północno-zachodniej części Australii (Nowa Południowa Walia) rozstrzelano 15 psów w schronisku. Argumentowano, że to dla dobra ludzi. Do psów przyjeżdżają bowiem wolontariusze, a to rodzi przecież ryzyko roznoszenia covidu.

Jak podają australijskie media, w schronisku nie odnotowano wcześniej ani jednego zakażenia koronawirusem, ale… fragmenty wirusa wykryto w systemie kanalizacyjnym. Tyle wystarczyło, by podjąć decyzję o rozstrzelaniu psów.

Dyrekcja schroniska nabrała wody w usta i nie chce komentować zabicia psów. Także lokalni politycy odmówili odniesienia się do sytuacji.

Wśród 15 zabitych psów było 10 szczeniąt. Zapowiedziano, że zostanie wszczęte śledztwo, ale badane nie będzie zasadność zastrzelenia psów, tylko sprawdzenie, czy zrobiono w sposób „humanitarny”.

Sprawę w mediach społecznościowych skomentował Janusz Korwin-Mikke.

„To wariactwo już nie tylko powoduje ofiary wśród ludzi — oni też wzięli się za psy. Łapy precz od Odiego!” – napisał polityk. Odi to pies Korwin-Mikkego.

Organizator antylockdownowego protestu skazany na osiem miesięcy więzienia

 

18 KOMENTARZE

 1. Następnym krokiem będzie zabicie pacjentów w szpitalach, żeby lekarze pielęgniarki i salowe nie musieli przyjeżdżać, bo to może byc ognisko wirusa. No gdzie jak gdzie ale w szpitalach zarazków nie brakuje…

 2. Niemieccy socjaliści też tak ambitnie walczyli z tyfusem plamistym i wszawicą – roznosicielom wystawiali skierowania do gazu.

 3. Poje… mordercy. Przypomina mi się film Equilibrium i scena mordu na psach przez naszprycowanych narkotykiem, który wygłuszał w ludziach uczucia. Covidowa psychoza…

 4. To wszystko jest przewidywane i planowane.
  Stąd utrudnianie legalnego dostępu do broni palnej.
  Jedną ze skutecznych form samoobrony w tych czasach może być posiadanie jednego lub kilku psów obronnych o odpowiednich cechach.
  Wpisz w Google:
  ADOPCJA PSA JAK ADOPTOWAĆ PSA ZASADY WARUNKI KOSZTA
  Szacuje się, że w Polsce żyje 6-8 mln psów, z czego ok. 120 tys. to mieszkańcy schronisk dla zwierząt

Comments are closed.