Uczniowie wrócą do szkół na tydzień covidowej propagandy. To szykuje im rząd od 1 września [VIDEO]

Covidowa propaganda dla uczniów/Obrazek ilustracyjny/Fot. screen YouTube
Covidowa propaganda dla uczniów/Obrazek ilustracyjny/Fot. screen YouTube
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji przygotowało zestaw materiałów informacyjnych o szczepieniach przeciw COVID-19 dla uczniów, którzy ukończyli 12 lat. W pakiecie znalazły się filmy, scenariusze lekcji i dodatkowe materiały edukacyjne.

Zestawy te mają pomóc w zorganizowaniu tygodnia informacyjnego w szkołach – lekcji z uczniami i spotkań informacyjnych z rodzicami na temat szczepień przeciw COVID-19. Opublikowano je na stronie internetowej MEiN.

Zostaną też wysłane do wszystkich szkół i placówek w Polsce za pośrednictwem Systemu Informacji Oświatowej i zamieszczone na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej (ZPE) https://zpe.gov.pl/

Resort edukacji i nauki przypomina, że zgodnie z zaplanowanym harmonogramem szczepienia uczniów w szkołach pierwszy tydzień września zostanie poświęcony na „działania informacyjne” (tzw. tydzień informacyjny). W tym czasie dyrektorzy będą organizować spotkania informacyjne z rodzicami na temat szczepień dzieci, które ukończyły 12 lat. Mają odbyć się także lekcje, nie tylko wychowawcze, związane z tym tematem.

Następnie szkoły będą zbierać deklaracje rodziców o chęci zaszczepienia dziecka w ramach akcji organizowanej w szkole albo w wyznaczonym punkcie szczepień.

W pakiecie informacyjnym znalazły się: filmy edukacyjne dla starszych uczniów szkół podstawowych (klas IV-VIII) i dla uczniów szkół ponadpodstawowych, które przybliżają historię wynalezienia szczepionki, istotę jej działania i wpływ na choroby zakaźne, które mogą być zwalczane dzięki szczepieniom.

Zaprojektowano też scenariusze lekcji do wykorzystania na lekcjach lub zajęciach z wychowawcą (treści są skoncentrowane na „społecznej odpowiedzialności” i konkretnych działaniach, które mogą zrealizować uczniowie, żeby chronić się przed chorobami); materiały edukacyjne przygotowane przez specjalistów (profesorów wirusologii i epidemiologii), zawierające aktualne informacje na temat roli szczepień w zapobieganiu epidemii. Materiały odnoszą się do najczęściej pojawiających się pytań i wątpliwości związanych ze szczepieniami przeciwko COVID-19.

Pod koniec propagandowego filmiku dla uczniów klas IV-VIII słyszymy, „moje zdrowie i twoje zdrowie, to nie tylko nasza sprawa, ale też ludzi, z którymi żyjemy na co dzień”.

– Nasze decyzje mają duży wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, niezależnie od tego, jak wyniośle to brzmi. Zadbaj o swoje zdrowie. Popatrz też na wszystkie choroby, które od wieków dziesiątkowały ludzkość. Poświęcenie wielu ludzi pozwoliło nam je zredukować i w niektórych przypadkach całkowicie pokonać. Nie daj się wkręcić, że twoje decyzje nie są ważne i nie masz do nich prawa. Spójrz na historię i na to, co dzieje się dzisiaj i podejmij odpowiednie decyzje dotyczące zdrowia twojego i twoich najbliższych (…) Dostarczyliśmy ci dużo informacji, wierzymy, że podejmiesz odpowiednie decyzje – mówi bohaterka filmiku.

W filmiku dla uczniów szkół ponadpodstawowych dodano zaś postać „Pana Profesora”. Nie wiadomo jednak, kim naprawdę jest tajemniczy mężczyzna.

Nie ma tam jednak żadnego bezpośredniego odniesienia do szczepionek przeciwko Covid, ani tym bardziej do badań naukowych na ich temat.

O szczepieniach dzieci na Covid mówił biolog medyczny dr Piotr Witczak podczas konferencji Ordo Medicus. Więcej na ten temat można przeczytać poniżej.

Cała prawda o szczepieniach. Dr Witczak ujawnia „niewygodne” fakty

Źródła: PAP/MEiN

18 KOMENTARZE

 1. Czyli propagandowe rycie beretów w szkołach rusza pełną parą, jak nie LGBT to sekta kowidowych komunistów wielkiego resetu, żeby stworzyć nową generację zielonych bolszewików.

  Czarnek jest dzisiaj na dyżurze propagandowym w Radiu Maryja i chwali się tą odrażającą akcją indoktrynacji kowidiańskiej.

 2. Nie pierwsza i nie ostatnia !!! To ludobójstwo globalistów i to oni odpowiadają za morderstwa przy pomocy szczepionek ! Spośród 50 osób, które uzyskały wynik pozytywny przy użyciu nowej metody, tylko jedna uzyskała wynik pozytywny po powrocie do starej metody. Pozostałe 49 uzyskało wynik negatywny, co dowodzi, że testy PCR są kompletnym oszustwem. Okazuje się, że wszystko to zostało zrobione na darmo, ponieważ wyniki testów, które wywołały strach, były w większości fałszywe.

 3. Władze chcą zrobić z dzieci pionierów i komsomolców – przodowników szczepień w internacjonalistycznej służbie postępowych firm farmaceutycznych. Docelowo chodzi o wychowanie Pawków Morozowów, którzy donosiliby na niezaszczepionych członków rodziny.

 4. To jest nie do uwierzenia! Czy również zrobią film, jak dzieci mogą do sądu podawać rodziców, którzy dbając o ich zdrowie nie będą chcieli poddawać ich eksperymentom medycznym? Czy również będzie film o NOP-ach? wyjaśnią co to zapalenie mięśnia sercowego, nagłe zgony, zakrzepica, jakie jest ryzyko?

 5. „Najbardziej błyskotliwa technika propagandowa nie przyniesie żadnego sukcesu, jeśli nie będzie się stale pamiętać o jednej podstawowej zasadzie – musi ograniczyć się do kilku punktów i powtarzać je w kółko.” – Józef Goebbels

 6. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) umieszcza osoby, które zmarły z powodu koronawirusa (COVID-19) na liście osób nieszczepionych, jeśli zmarły w ciągu 14 dni od otrzymania drugiej dawki szczepionki.

 7. Administracja Bidena nie nakazuje szczepień COVID dla pracowników Białego Domu, mówi Psaki… A może A Duda zrobi inaczej i nakaże w Palacu dla wszystkich pracowników.

 8. Co za dno … Na szczęście dzieciaki w tych czasach są ignorantami 😆 ale ruch rządu to już żenada poniżej linii pępka

 9. Tydzień informacyjny = tydzień dezinformacji! Ile długotrwałej propagandy trzeba, aby wymusić ‚dobrowolne’ zaszprycowanie ucznia. Po tygodniu dezinformacji, to nawet koń dostałby covidiańskiego amoku! Na choroby grypopodobne nie ma i nie będzie szczepionki, bo ciągle pojawiają się nowe warianty chorobotwórcze. Po takich ‚szczepionkach’ to tylko NOP jest gwarantowany. Czy warto umierać w młodym wieku?

 10. o skutkach której te małe debilki pojęcia nie mają, niczym się nie różni od wywierania na nie presji przez zboczeńców LEBIEGE TE! Nie przecierajcie im trasy! Dzieci głosu nie mają! Król Maciuś I to tylko dziecięca literatura!

  Szczawie w wieku do 18 lat życia nie mogą decydować nawet kiedy bąka puścić!

 11. PIS dywanowo realizuje program Wielkiego Resetu. Każda dziedzina życia podporządkowana szprycy, każdy obywatel od malucha po starca. Nauka dzieci – nie historia, nie geografia, nie matematyka itd, tylko szpryca. Głupimi lepiej się rządzi. A, że zamykają tym sposobem drogę do rozwoju dziecka, to nic, po nich choćby potop. PIS jest bardziej niebezpieczną formacją polityczną dla Polski niż PO przez te ich 4 lata.

 12. Czarnek zamiast reformować oświate…. Tu dyrektorzy dożywotnio mają kadencję nawet wójt ani prezydent.. Tyle nie rządzą nepotyzm brak uprawnień koleżanek dyrektorów to polska szkoła.. One mają kadencje dożywotnio dla swoich..

Comments are closed.