Rabin Schudrich powtarza za granicą kłamstwa działaczy LGBT+ o Polsce

Rabin Michael Schudrich fot. PAP/ Jakub Kaczmarczyk
Rabin Michael Schudrich fot. PAP/ Jakub Kaczmarczyk
REKLAMA
Naczelny rabin polskich Żydów, Michael Schudrich, powtarza w wywiadzie dla The Jerusalem Post, kłamstwa o istnieniu w Polsce tzw. „stref wolnych od LGBT”.

Lewicowy aktywista, Bart Staszewski, rozpropagował za granicą kłamstwo, jakoby w Polsce były jakieś „strefy wolne od LGBT”.

Fotografował się ze znakami z nazwami miejscowości i sam stawiał przed nimi tabliczki z takim właśnie napisem. Przekonywał za granicą, że w Polsce lesbijki, geje, transseksualiści i inni są tak bardzo prześladowani.

REKLAMA

Nic to, że w rzekomych strefach wolnych od LGBT są nawet organizowane tęczowe przemarsze, a takich stref po prostu nie ma.

Według lewicy to „strefa wolna od LGBT”. Tymczasem zaraz przejdzie tam tęczowy marsz – NCZAS.COM

Sam Staszewski miewał ostatnio różne problemy. M.in. nieletni chłopak oskarżał go o różne niecne uczynki względem niego. Pisaliśmy o tym:

Bart Staszewski w tarapatach? „Pisał, że by mnie cwe*ił i jeb*ł – wiedział, że mam 14 lat” [FOTO]

Teraz jednak już nie tylko Staszewski tak kłamliwie szkaluje Polskę za granicą. Dołączają do niego inni – m.in. rabin Michael Schudrich, który w wywiadzie dla The Jerusalem Post mówił właśnie o strefach wolnych od LGBT.

– Z tego, co mogę powiedzieć, tworzenie stref wolnych od LGBTQ + jest przeciwko Halacha – powiedział Schudrich w wywiadzie i dodał:

– Każdy Żyd powinien wiedzieć, że oni (LGBTowcy – przyp. red) są mile widziani i że jeśli ktoś mówi im, że nie są mile widziani, ta osoba jest w błędzie. Tak, mamy różnice, i co z tego? Tworzenie żydowskiej jedności nie polega na zgadzaniu się we wszystkim, ale na świętowaniu, że wszyscy jesteśmy Żydami razem – powiedział.

Bardzo to wszystko piękne i wzruszające, co mówi rabin, tylko oparte na kłamstwie, bo żadnych takich stref w Polsce nie ma, ale o tym rabin już nie wspomniał.

Wywiad skomentował Tomasz Sommer – redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”.

– A rabin Schudrich, znany z zablokowania ekshumacji w Jedwabnem, jak zwykle przeciw Polsce. Obsmarowuje Polskę w obcych mediach opowiadając o strefach, których nie ma. Czy w Izraelu pozwalają na działalność antyizraelskich duchownych? – napisał na Twitterze Sommer.

Źródło: The Jerusalem Post, NCzas

REKLAMA