Stop segregacji sanitarnej! Już JUTRO protest przed Sejmem. „Rząd nie ma prawa zmuszać do niepewnej szczepionki” [VIDEO]

Paszport szczepionkowy i szpryca/Fot. YouTube/PAP (kolaż)
Paszport szczepionkowy i szpryca/Fot. YouTube/PAP (kolaż)
15 września przed Sejmem odbędzie się manifestacja przeciwko wprowadzeniu „segregacji sanitarnej” przewidzianej w rządowym projekcie ustawy – zapowiedzieli przedstawiciele Konfederacji. „Rząd nie ma prawa zmuszać do niepewnej szczepionki” – podkreślili.

„Dość apeli. Wychodzimy na ulice, a 15 września przed Sejmem zorganizujemy manifestację, na której będziemy domagać się, aby zrezygnować z segregacji sanitarnej, zrezygnować z tych bezprawnych i nieskutecznych działań i z ustawy 1449, która dyskryminuje osoby niezaszczepione” – oświadczył członek Rady Liderów Konfederacji Witold Tumanowicz podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Przedstawiciele Konfederacji odnieśli się do rządowego projektu nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw, który 2 sierpnia wpłynął do Sejmu. Dotyczy on m.in. utworzenia Funduszu Kompensacyjnego Szczepień Ochronnych, który ma zapewnić pacjentom możliwość uzyskania świadczenia pieniężnego w sytuacji wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Tumanowicz zwrócił uwagę m.in. na Izrael, podawany często jako „wzór wysokiej wyszczepialności”, gdzie „jest teraz problem z zachorowaniami (na COVID-19)”.

Według niego, dane statystyczne pokazują, że „procent wyszczepialności (społeczeństwa), zupełnie nijak się ma do tego, jaki jest rzeczywisty problem z COVID-em”.

„Mamy nadzieję, że pod presją społeczną rząd się ugnie, tylko presja społeczna w tym momencie ma sens” – powiedział Tumanowicz.

Dziambor: To próba ograniczenia wolności

Poseł Artur Dziambor przekonywał, że „protesty uliczne to wynik tego, że ponad 50-procentowa grupa obywateli (według sondaży), która jest przeciwna lockdownowi, obostrzeniom i ‚maseczkozie’, jest niestety zakładnikiem decyzji politycznych zarówno partii rządzącej, jak i centrolewicowej opozycji”.

„W tym momencie obywatele pokazują partii rządzącej i opozycji, że nie godzą się na taką politykę, na ustawy, które mają ograniczać im wolność i na wszelkie próby ograniczania tej wolności” – zaznaczył.

Dziambor zwrócił uwagę, że planowana manifestacja w połowie września odbędzie się w dniu posiedzenia Sejmu, więc protestujących „zobaczą wszyscy posłowie”. Według niego, w manifestacji „Stop segregacji sanitarnej” w Toruniu uczestniczyło około tysiąca osób.

Tuduj: Wielu Polaków zwraca się do Konfederacji

Poseł Krzysztof Tuduj argumentował, że przeciwko „segregowaniu sanitarnemu” przemawia także to, że „wielu Polaków”, zwraca się do Konfederacji „z problemami dotyczącymi szczepionek” i pytają, „dlaczego zaszczepieni też chorują”.

„Rząd nie ma prawa zmuszać do niepewnej szczepionki” – podkreślił Tuduj.

Według posła Dobromira Sośnierza, „większość Polaków nie zgadza się z segregacją sanitarną, natomiast wiele osób milczy i akceptuje to, co się dzieje”.

„Tak to my daleko nie zajedziemy. Rządzący ugną się tylko wtedy, jeśli poczują presję. Tę presję musimy wywrzeć na ulicy” – podsumował  Sośnierz.

13 KOMENTARZE

 1. Panowie Konfederaci w Was nadzieja. Nie ustępujcie i przyjcie do przodu. Tylko presja ma sens w walce z rządowymi psychopatami. Niech na plecach czują oddech tych co tym wariacjom mówią dość. Pokażcie w Sejmie zdjęcia ze spędu w Karpaczu. Wszyscy uczestnicy bez kagańców. Kagańce tylko dla poddanych z plebsu. Dość poddaństwa ,straszenia i uległości jakimi poddawani są obywatele. Róbcie swoje a notowania Wasze będą w górę szybowały. Z całego serca tego życzę.

 2. Wg badania „Side effects of BNT162b2 mRNA COVID-19 vaccine: A randomized, cross-sectional study with detailed self-reported symptoms from healthcare workers” , gdzie było badanych 1415 pracowników medycznych, prawdopodobieństwo powikłań wymagających pomocy ratunkowej było spore i wynosi tyle ile śmierci na covid-19: Wymagana pomoc ambulatoryjna (2,49%); Wymagana pomoc na oddziale ratunkowym (0,62%); Konieczność hospitalizacji i późniejszej opieki stacjonarnej (0,25%).

 3. Stop plandemicznemu ogłupianiu ludzi i segregacji, gdzie naiwni i mniej inteligentni mają większe prawa od rozsądnych logicznie myślących ludzi !

  Stop produkowaniu otępiałej tkanki narodu, poddawanej eksperymentom medycznym !

  Stop wykorzystywaniu nieświadomych ludzi dla chorej marksistowskiej ideologii Zielonego Ładu !

  Precz z komuną wielkiego resetu NWO !

  • Pieknie to ujales i z odwaga zakonczyles.
   Precz z gangsterami swiatowego bandytyzmu, zmierzajacego do ubezwlasnowolnienia zmyslowo trzezwych i niezaleznych ludzi.

 4. władza cwanie już ukryła druk 1449 i wychodzi na to że nie będzie on oficjalnie procedowany. W związku z tym zrobili w durnia wszystkich którzy jutro będą protestować przeciwko niemu. Oczywiście ONI przegłosują sobie toto w nocy a głosowanie zrobią tajne, więc nie dowiemy się kto zdradził Polaków!

 5. Odejdź od hydroksychlorochiny i iwermektyny, dwóch powszechnie wychwalanych leków na receptę stosowanych w leczeniu infekcji wirusowych COVID-19. Zespół wirusologów, którzy spędzili całe życie na badaniu przyczyn zakażeń wirusowych, potwierdził istnienie naturalnego leku na COVID-19, który jest powszechnie dostępny i może być stosowany nawet przez najbiedniejszych ludzi na świecie…

  • W oparciu o dziesięciolecia badań i dane dotyczące bezpieczeństwa wirusów z rodziny herpes, amerykańscy naukowcy z Bio-Virus Research Inc, Reno, Nevada, donoszą o udanym leczeniu pierwszych 30 lekarzy i pielęgniarek oraz ponad tysiąca pacjentów, którym podano aminokwas lizynę w celu zapobiegania, a nawet zniesienia infekcji koronawirusem COVID-19 w klinice na Dominikanie. Zadziwiające jest to, że objawy COVID-19 ustąpiły w ciągu kilku godzin po zastosowaniu tego naturalnego leczenia.

 6. to niestety teatrzyk a nie realna praca. Należy zebrac podpisy pod referendum w sprawie takich rzeczy, ale już jedno referendum #otwieramygospodarkę konfederacja uwaliła po prostu nie zajmujac sie tym. Z tymi marszami bedzie podobnie. Maszerowanie nie zmieni polityki.

Comments are closed.