Dziambor OSTRO do dziennikarzy. Tego nie chcieli usłyszeć [VIDEO]

Poseł Artur Dziambor, Konfederacja. (Fot. PAP)
Poseł Artur Dziambor, Konfederacja. (Fot. PAP)
Artur Dziambor zorganizował w Sejmie konferencję prasową na temat Polskiego Ładu, nazywanego Nowym Wałem, procedowanego przez PiS. Dziennikarze chcieli jednak pytać wyłącznie o słowa wypowiedziane dzień wcześniej przez Grzegorza Brauna.

Dziambor odpowiadał m.in. na pytanie o karę nałożoną na Brauna przez Prezydium Sejmu na Brauna.

Narzuciło najwyższą możliwą karę i ma takie prawo. Ja jednak uważam, że Prezydium nie powinno nigdy narzucać kar, ponieważ jest to ingerencja w to, co wolno, a czego nie wolno posłowi. Przypominam, że poseł ma wolny mandat. Jeśli ktoś uważa, że jakiś poseł przekracza uprawnienia, to od tego jest prokuratura, a nie Prezydium Sejmu – mówił Dziambor.

Przypominam też, że pani marszałek (Elżbieta Witek – red.) Grzegorza Brauna przez ponad pół roku wykluczała z obrad (za brak maski – red.). Sprawiała tym, że Konfederacja miała zawsze o jeden głos mniej, jednego uczestnika debaty mniej. A Braun, zanim zaczął być masowo wykluczany, był najaktywniejszym posłem w tej kadencji – podkreślał Braun.

Trzeba się zastanowić nad tym, czy Prezydium Sejmu powinno mieć w ogóle możliwość nakładania kar – podkreślił Braun.

Dziennikarze nie odpuszczali i oczekiwali, że Dziambor oficjalnie potępi Brauna i powie, że ten przekroczył granicę. Poseł Konfederacji przeszedł wówczas do kontrataku.

A czy wszyscy inni posłowie, którzy wypowiadają się kontrowersyjnie, przekraczają granicę czy nie? Czy akcja ***** *** i Konfederację to było przekroczenie granic czy nie? Czy posłowie PO i Lewicy krzyczący do mnie: „Artur Dziambor wy******aj” to jest przekroczenie granicy czy nie? Czy Kaczyński mówiąc, że posłowie są kanaliami to przekroczenie granicy czy nie? – sypał przykładami Dziambor.

Chcę zwrócić uwagę, że teraz mamy konferencję o Nowym Ładzie. Braun mówił przez trzy minuty o czymś, co jest bardzo ważne (m.in. o nadmiarowych zgonach nieprzypisanych do COVID-19, o wzroście o 1/3 liczby prób samobójczych wśród dzieci i młodzieży – red.), a Państwo się skupiacie na tabloidyzacji przekazu. To bardzo nieprzyjemne, bo chcielibyśmy rozmawiać o tym, co minister Niedzielski zrobił Polakom, a zrobił bardzo dużo – podkreślał Dziambor.

Dziennikarze wciąż kontynuowali temat Brauna. – Chciałbym, aby Państwo nie tabloidyzowali przekazu. Może porozmawiajmy o tym, jakie są przewinienia ministra Niedzielskiego? – kontynuował Dziambor, lecz dziennikarze nie byli zainteresowani takim tematem.

Polityczna decyzja sprawiła, że mamy w Polsce ponad 150 tysięcy nadmiarowych zgonów, niewynikających z koronawirusa. Zgonów, które spowodowane są polityczną decyzją ministra Niedzielskiego i premiera Morawieckiego. Być może trzeba było na tym poprzestać, nie wypowiadać tego zdania („Będziesz Pan wisiał” – Braun do Niedzielskiego – red.), ja bym tego zdania nie wypowiedział. Ono ewidentnie zniszczyło przekaz, a Państwo zajmujecie się, jak zwykle, nie tym, co trzeba – podsumował Dziambor.

Prenumerata NCZ! z prezentem

45 KOMENTARZE

    • Prokuratura powinna się zająć antyszczepionkowcami, antymasecznikami i negacjonistami kowida, odpowiedzialnymi za ponadwymiarowe zgony.
     Gdyby nie ta hałastra, to byśmy mieli sytuację jak w Singapurze – kilkaset zgonów na całą pandemię (uwzględniając liczbę mieszkańców) i większość szpitali niekowidowych, czyli normalne leczenie innych chorych

     • Niby że prokuratura zbrodniarza Zerro z NWO ? Mam nadzieję że któregoś dnia tacy jak Niedzielski, Morawiecki, Tusk itp itd zostaną skróceni o głowę za zbrodnię ludobójstwa. *****NWO

     • Robercik, to już dawno nie aktualne z tym Singapurem. Ścigają się już z Izraelem w finałach rosyjskiej ruletki.

     • prokuratura powinna się zająć przestępcami zbrodniarzami łapówkodajcami i łapówkobiorcami również politycznymi
      a co do singapuru to proszę się troszeczkę douczyć i doczytać o poziomie tak zwanej służby zdrowia tam i tu
      łatwiej będzie wtedy znaleźć drogę po rozum do głowy
      to wcale niedaleko

     • Wszelkie zło na świecie zaczęło się od momentu jak prawdziwe kobiety zmieniły się w rozwrzeszczane I roszczeniowe babska. Czyli jak dostały prawo głosu. Wprowadziły wrodzoną kłótliwość do życia publicznego. Najbardziej żałosne jest to, że nawet nie zdają sobie sprawy jak to im zaszkodziło. Tylko popatrzeć na około, ile jest „samotnych żywicielek” niby rodzin. Ile młodych dziewczyn szuka chłopaków do życia, a nie na weekendowe seksualne aerobics.

    • Żadna to groźba karalna nie jest.
     Legalny będzie skazańców rejestr…
     Dwieście tysięcy jest nadmiarowych
     Zgonów. Przez covid nie było owych!

     Drodzy posłowie Konfederaci,
     Niech za gnębienie Brauna odpłaci
     Każdy też mówiąc: „Ministrze („sługo”)
     Będziesz Pan wisiał.” (Daj Bóg już niedługo!)

   • Myślę, że się nie mylę – powyżsi „larumi” gadają w tej samej głowie. Najgorsze, że w moim imieniu bez mojej zgody. A co na to NCzas?

     • Schizofrenia o raczej rzadko występuje w stanie czystym.
      Delikwent ubogacony taką dolegliwością jest co prawda dość upierdliwy dla otoczenia ale zwykle stan ten długo nie trwa, kończy się psychoza stuporem czy inną katatonią i po osobniku.
      Tutaj to raczej schizofrenia paranoidalna powikłana zaburzeniami kompulsywnymi

  • Za co przepraszać? Niedzielski powinien podziękować Braunowi, że go ostrzegł, bo sam nie widzi chyba do czego prowadzą jego decyzje.

  • A za co ma przepraszać ???
   Za to, że powiedział prawdę o kanalii o zbrodniarzu ludobójcy ?!
   To może przeproś wszystkich Polaków za to, że jesteś debil !!

 1. Iskra wznieca pożar. Takie słowa ze strony Pana Brauna były potrzebne jako kubeł zimnej wody dla rządzących. To oni powinni być postawieni przed prokuraturą i odpowiedzieć za masowe zbrodnie i defraudację publicznych pieniędzy. Grzegorz! Naród jest z Tobą – brawo! Obnażył też intencje większości partii …. teraz widać jakie smieci zasiadają w polskim sejmie

 2. Panisko poseł Bosak, ten „śliski” młokos rodem z „MW” do pięt nie dorasta panu posłowi Braun. Chce zbić uznanie na członku Konfederacji. Nie jestem fanem tej partyjki, bo mierzi mnie odrażający typ poseł Mikki, ale posła Brauna darzę estymą. Zapamiętaj sobie pośle Bosak te słowa: Nic nie wart jest ten ptak co w swoje gniazdo wali kloca.

 3. Brawo Panie Grzegorzu, jest Pan dlamie prawdziwym Bochaterem i Wielkim Człowiekem, a ci co Panu w Sejmie skoczyli do gardła już dawno na siebie wyrok Sprawiedliwość wydali.
  Prawdziwi Polacy im tego nie zapomną aż po grób na pochybel im zdrajcą Judaszą i mordercą komunistą pedałą i różnej masci zboczeniców !!!!!!

 4. Panie pośle, przecież gdyby pan Grzegorz Braun nie wypowiedział tych słów – nikt by (znowu) nawet nie zwrócił uwagi na setki tysięcy pomordowanych przez ministerstwo Zdrowia Polaków.

  Dzięki temu „szokującemu” zdaniu WRESZCIE prawda zaczyna się przebijać w MSM. Muszę wyjaśniać tak oczywiste rzeczy?

  Genialne zagranie pana Brauna, nawet jeśli wynikło ze wzburzenia. Konfederacjo, nie zmarnuj tego i nie czołgaj się teraz na kolanach.

 5. „Konfederacjo, nie zmarnuj tego i nie czołgaj się teraz na kolanach”.
  Ależ oczywiście.
  Najpewniej notowania Konfederacji JESZCZE BARDZIEJ WZROSNĄ.

 6. Rządzi się na Ziemi następny niemiecki morderca, satanistyczny psychopata Klaus Szwab. A ostrzegał premier Churchil, że Niemcy należy zbombardować co 50 lat profilaktycznie. No cóż, historia niczego nie nauczyła.

 7. 👹👹👹To typowe iż jak redaktorek „KM” w NCz wielu innych pisze, jak pisze, czyli po bolesnym zderzeniu własnej głowy z framugą WC-tu. A komentujący tu także to samo, gdyż nie zauważają, z jakim uporem tekst „artykułu” enuncjuje iż Dziambor to Braun…
  cdn

  • …Matołectwo zapewnia te reakcje a’la pies Pawłowa – aczkolwiek pies Pawłowa bardziej do rzeczy reagował, niż tu „komentujący”. W słowniku nawet słabo wykształconego czytelnika NCz brak w miarę parlamentarnych słów dla określenia wymienionych !👹👹👹

Comments are closed.