Ilu posłów Konfederacji się zaszczepiło? Grzegorz Braun odpowiada szczerze [VIDEO]

Grzegorz Braun Źródło: Twitter/Konfederacja
Grzegorz Braun Źródło: Twitter/Konfederacja
Podczas konferencji Konfederacji redaktor Dobrosz-Oracz zapytała posłów o to, ilu z nich się zaszczepiło. Odpowiedzi udzielił jej Grzegorz Braun – przedstawiciel konserwatywnego skrzydła Konfederacji.


– Czy pan jest zorientowany, ilu posłów w kole Konfederacji się zaszczepiło? –
zapytała redaktor Dobrosz-Oracz Grzegorza Brauna.

Może dziennikarka chciała sprowokować polityka, a może spodziewała się, że ten nie odpowie. Jednak konserwatywny poseł odpowiedział, a jego słowa są kwintesencją tego, co Konfederaci od samego początku mówią na temat szczepień, segregacji sanitarnej i ujawniania wrażliwych danych.

– Szanowna pani redaktor, my właśnie o to tutaj się staramy żeby nikt w Rzeczypospolitej Polskiej – pani redaktor nie wyłączając – nie był przymuszany, ani też krępowany – bo mnie osobiście krępują takie pytania o sferę prywatną. Za moich starych lepszych czasów to nie należało do dobrego tonu – wypytywać o sprawy, które należą w sposób oczywisty do sfery osobistej. Ale my o to się staramy, żeby nikt w tej sprawie nie był nagabywany – powiedział poseł.

Polityk mówił, że Konfederaci nie chcą, by ktoś musiał wyjawiać publicznie jakie decyzje ws. swojego zdrowia podjął.

Dodatkowo Grzegorz Brayn przypomniał, że „prywatność i tajemnica lekarska to rzeczy, które jeszcze obowiązują”.

42 KOMENTARZE

  • Ty rzeczywiście masz mały móżdżek. Masz problem ze zrozumieniem tego co się dzieje wokół ciebie i ze zrozumieniem słowa pisanego. Nawet za tej strasznej komuny nikomu nie przyszło do głowy, żeby wypytywać ludzi o takie rzeczy. W wielu sferach było więcej wolności niż teraz. A w tej chwili opresja z każdej strony.

     • Antyszczepy obłudnie twierdzą, że „to prywatna sprawa czy ktoś sie szczepi” a następnie wyją kłamliwie jakie to wg niech „zło_ te szczepionki, by ingerować w prywatne sprawy wolnych ludzi i zniechęcić ich do szczepień

   • system totalitarny na wzór chiński, pomieszanie socjalizmu, faszyzmu, komunizmu i transhumanizmu i do tego niewolny rynek korporacji… takie były zamysły wg projektu Rockeffelers z 2009 r

    • Prokuratura powinna się zająć antyszczepionkowcami, antymasecznikami i negacjonistami kowida, odpowiedzialnymi za ponadwymiarowe zgony.
     Gdyby nie ta hałastra, to byśmy mieli sytuację jak w Singapurze – kilkaset zgonów na całą pandemię (uwzględniając liczbę mieszkańców) i większość szpitali niekowidowych, czyli normalne leczenie innych chorych

     • Madzia, ty się chyba położnej z rąk wyślizgnęłaś i pierdyknęłaś samym czubkiem główki o posadzkę. I od tej chwili czubkiem zostałaś. Mózg uszkodzony, rozumek szwankuje, nie ma dla ciebie ratunku.

  • Za chwilę czasy komunizmu będziemy wspominać jako czasy wolności i praworządności.A dlaczego?W tamtych czasach zwykły obywatel mógł swobodnie przemieszczać się po kraju, wejßć do kina czy restauracji.Nikt go nie przymuszał do eksperymentów medycznych.Nikt go nie zmuszał do noszenia namordników.Itd..itp

   • Dokładnie !!! Komuna kościołów nie zamykała. Komunie, sluby ,wsie Sakramenty ,BEZ nalotów.Kolonie,półkolonie ,dla dzieci ,ZA DARMO !!!! OHP dla młodzieży ,harcerstwo !!!! Nie było bogato ,ale szary człowiek czuł się bezpiecznie. Zboki z gołą dupą NIE paradowały po ulicach >WRÓĆ!!!!!!!! Mam 60 lat i z perspektywy czasu ,Solidarność ,do piekła bym wysłała.

    • Mogę zrozumieć, że się z tym nie zetknąłeś, ale zapewniam Ciebie, że ja z połową zarzutów – a i owszem.
     Naprawdę, komuna była po prostu ohydna, ale jest tak jak ona wierzy – w postęp. I dlatego mamy komuny postęp.

 1. Panie redaktorze naczelny, proszę zakładać zrzutkę dla Brauna.
  Połowa uposażenia poselskiego na 6 miesięcy to (6 x 12.827 PLN) : 2 = 38.481 PLN, 6 diet poselskich to 6 x 4008 = 24.048 PLN.
  Razem 62.529 PLN.
  Przemnóżmy to przez 2, żeby Zwitek i Kichawie-Końskiej gul skoczył i mamy 125.058 PLN do uzbierania.
  Każdy wyborca Brauna da po 4 PLN (67 groszy miesięcznie przez 6 miesięcy) i jest!
  A miny tych parszywców knesejmowych będą bezcenne.

  • Jeżeli ktoś uważa, że Braun ma za dużo kasy (co zresztą nie jest prawdą; wystarczy spojrzeć na jego garnitur – normalny, najzwyklejszy, kupny ze sklepu bez przeróbek krawieckich), to niech chociaż wpłaci, żeby marszałczycy i wicemarszałczycy gul skoczył. Nie na nic przyjemniejszego niż wywołanie wzrostu ciśnienia u tej paskudzy obleśnej Witkowej.

 2. Łamie się prawa przyrodzone a za tym boskie, prawa międzynarodowe, prawa konstytucyjne, prawa państwowe na całym niemal Świecie, a ludzie milczą! Czas o tym mówić, czas przypominać! Dziękujemy Grzegorzu Waleczne Serce za wszystko!

 3. nosicieli AIDS sie nie izoluje?
  WOLNO im wszystko a nie izolowac i na sile leczyc!!
  Nie tak dawno byscie wieszali slynnego murzyna:)

  • Powiem Ci coś w tajemnicy. Ale mówię na serio, nie ściemniam, ani nie mam zamiaru Tobą manipulować.
   Bądź ostrożny i asertywny (sprawdź słowo w słowniku) – nie wieszaj się pod żadnym pozorem. Być może niedługo ktoś Ci to zasugeruje…
   Pamiętaj w każdym momencie, że jesteś upragnionym dzieckiem Boga i nie jesteś Mu obojętny, cokolwiek byś nie zawinił. Bóg naprawdę, do szaleństwa, Ciebie kocha. Ale nie zrobi nic wbrew Twojej woli, nawet najgłupszej. Taki jest Bóg – szanuje każdego człowieka.

 4. Pan Grzegorz Braun – pomijając inne zalety – to po prostu gość z klasą. Tego przede wszystkim nie mogą mu wybaczyć te wszystkie sprzedajne kundle, które na niego ujadają. Proszę się trzymać, panie Grzegorzu! Ma Pan wielu zwolenników.

 5. Od 01.08 liczba zgonów :
  Izrael (wyszczepienie ~70%) 988 zgonów
  Polska (wyszczepienie ~51%) 204 zgonów
  jakieś wnioski ?

  • Pustynni nomadzi zaszczepili się wcześniej niż przechorowali. U nas, w szczególności ci co nie zaszczepili się grypkę przechorowali więc są bezpieczni. Wielu nie przyznało się do choroby pozostając po prostu w domu i łykając aspirynę. Nieprzeziębiona grypa prawie nigdy nie jest powikłana. Wariackie czasy, wielu lekceważy grypę, naćpani telewizorem żrą paracetamol, (czyli wymyślony przez niemiecką Agfę wywoływacz fotograficzny) i idą do roboty zarażać, mrą na śródmiąższowe zapalenie płuc.

 6. Bardzo inteligentna odpowiedź, takich myślących polityków nam trzeba.

  Grzegorz Braun byłby świetnym premierem bądź prezydentem Polski ponieważ używa intelektu, a nie rozporządzeń obcych mocarstw czy ośrodków lobbingowych.

  Precz z pisowskimi zdrajcami, pachołkami komuny NWO chcącymi zniszczyć górnictwo i rolnictwo na rzecz sztucznego mięsa i upraw GMO !!!

 7. Gdyby Braun się nie zaszczepił, to by powiedział że nie, a tak, to nie chcąc skłamać mówi że to tajemnica. Braun jest zaszczepione, tylko nie chce się przyznać, bo partia i jego wyborcy źle by na niego patrzyli.

 8. Pani Oraz dostała lekcję, której się nie spodziewała.
  Widzę, że i tutaj nie brakuje duchowych braci pani Oracz, wydaje się jednak, że są zaimpregnowani na wiedzę i dobre obyczaje.

 9. Pfeizer jest korporacją notowaną na giełdzie w USA i na oficjalnych dokumentach szczepionka mRNA jest uważana za terapię genetyczną.
  Zobacz publiczną rozmowę M. Zukerberga z Facebook z odpowiednikiem Niedzielskiego w USA dr. Fauci – na pytanie Zuckerberga, aby potwierdził, że te szczepionki nie modyfikują DNA, RNA, dr Fauci nie powiedział ani słowa tylko wykonał gwałtowne ruchy głową.
  Patrz 49 minuta 45 sekunda https://www.bitchute.com/video/oxrhSbJ9zBSI/

Comments are closed.