Dr Paweł Basiukiewicz ponownie usunięty z Twittera. „Cenzura jak za komuny”

Dr Paweł Basiukiewicz/Fot. Dominik Cwikła ©
Dr Paweł Basiukiewicz/Fot. Dominik Cwikła ©
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Doktor Paweł Basiukiewicz, kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych, po raz kolejny został ocenzurowany na portalu społecznościowym Twitter. Jego konto zniknęło.

Dr Basiukiewicz znany jest z krytyki polityki covidowej. Przywołuje badania, statystyki i tłumaczy, dlaczego – jego zdaniem – droga objęta przez rządzących w walce z koronawirusem jest kompletnie nietrafiona.

Ostatnio przyłapał na manipulacji znanego pandemicznego kreatora strachu, doktora Pawła Grzesiowskiego. Wykazał czarno na białym, dlaczego ten się myli. Media głównego nurtu nie były jednak zainteresowane takim tematem.

Dr Basiukiewicz już raz został usunięty z Twittera za głoszenie zdania niezgodnego z oficjalną covidową narracją. Teraz jego konto zostało zawieszone po raz kolejny. Za co dokładnie – nie wiadomo, gdyż cenzorzy nie tłumaczą się ze swoich działań. Należy przyjąć, że za „całokształt”.

„Pan Doktor Paweł Basiukiewicz znowu zawieszony na TT. Obrzydliwa cenzura, jak za komuny” – skomentowała poseł PiS, Anna Maria Siarkowska.

„Konto dr. Pawła Basiukiewicza znowu zawieszone. Jeśli to nie jest cenzura, to nie wiem, co nią jest” – napisał publicysta Łukasz Warzecha.

13 KOMENTARZE

 1. to wszystko facenniusy,nie ma żadnych przeciwskazan na przyjęcie nawet 12 stykawek,są bardzo pożyteczne,nie powodują natychmiastowej biegunki

 2. Zastrzyki firmy Pfajzera nie dziala
  na zadne grypy katary czy zaziebienia
  tylko zdrowym ludziom oslabia odpornosc ,
  zmniejszajac zdolnosc zwalczania zachorowania
  na jakiekolwiek nastepne infekcje .
  Pseudoszczepionka gorsza niz pseudozaraza .

  • Wy władzy nigdy nie dostaniecie.
   Świat ma dość nauczki z Niemiec, z lat 30-tych, by ponownie wybrać agresywnych populistycznych ludzi, którzy jako pierwsi w historii zakazali podawania Polakom szczepionek

 3. Kiedyś cenzurowano rotmistrza Pileckiego, który donosił o niemieckich obozach zagłady nazywając go foliarzem, dziś kowidiański totalitaryzm cenzuruje prace naukowe na rzecz wyznaczonej narracji decydentów globalnej plandemii, w której rządowe baran kowidowej koalicji PO-PIS-SLD-PSL są tylko jej skorumpowanym, biernym i bezmyślnym przekaźnikiem.

  • Pierwszymi antyszczepionkowcami wobec Polaków byli hajlujący że swastykam. A pierwszymi na świecie którzy wprowadzili przymus szczepień byli brytyjscy konserwatywni liberałowie w 1853 roku.

   Pan Basiukiewicz nie jest autorem żadnej pracy naukowej o Covid-19.
   Zatem Ćwierkacz nie wywalił na zbitą buzię autora pracy naukowej, tylko aktywistę sekty antyszczepionkowej

   • Pogubiles sie juz zupelnie. Sekty istnieja tylko w organizacjach religijnych, gdzie czapkuje sie sie niewidzialnym stworom, albo finansuje opaslych darmozjadow szerzacych teorie o powrocie zbawicieli tego swiata. Jesli juz sie zaszczepiles, to i tak nie zrozumiesz przekazow madrzejszych od siebie.

 4. Skoro usuwają niezależny przekaz, to znaczy ze przygotowują się do wprowadzenia zamordyzmu. Mało tego – robią to bezwzględnie, zgodnie z zapowiadanym niemal każdego dnia grafikiem. Moim zdaniem Niedzielskiemu można i trzeba postawić zarzut udziału w ludobójstwie. To samo dotyczy Morawieckiego, który jest jego szefem i daje mu ochronę (nieusuwalność).

 5. Pseudoplandemia to medialna sciema
  zadnej grypy nie ma .
  Pseudoszczepionka gorsza niz pseudozaraza .
  Pfajzer chce zdrowych ludzi zatruc
  eksperymentalnym genetycznie modyfikowanym
  zastrzykiem mRNA retrowirusowym .

 6. No juz dobrze. Powtarzasz w kolko jedno i to samo. Czy nie znudzilo ci sie kopiowanie wlasnych opinii, bedacych juz standardem przyjetych odkryc?

Comments are closed.