Tak kłamią na temat „czwartej fali”. Dr Martyka UJAWNIA [VIDEO]

Dr Zbigniew Martyka/Fot. screen YouTube/wRealu24
Dr Zbigniew Martyka/Fot. screen YouTube/wRealu24
Dr Zbigniew Martyka odniósł się do ogłoszonej już „czwartej fali” oraz do prognoz pandemicznych ekspertów. Lekarz ujawnił też, jak naprawdę wygląda sytuacja. „Rządzących nie interesują naukowe argumenty czy wyniki badań renomowanych uniwersytetów. Liczy się jedynie propaganda” – wskazał.

Dr Martyka przypomniał katastroficzne prognozy rządowych „ekspertów”. „Wspomnę choćby prof. Gieleraka, dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego, który to „prognozował” 10-15 tysięcy przypadków dziennie w połowie sierpnia, czy prof. Agnieszkę Szuster-Ciesielską z Katedry Wirusologii i Immunologii UMCS, która to oprócz straszenia gwałtownym wzrostem zachorowań w drugiej połowie sierpnia wskazała rejony najmniej zaszczepione jako te, gdzie wirus uderzy najpierw” – napisał.

Lekarz przypomniał też, że nadejście „czwartej fali” w sierpniu prognozował sam „minister pandemii” Adam Niedzielski. Szef pandemicznego resortu zdrowia twierdził również, że konieczne jest utrzymanie – jak ocenił dr Martyka, „całkowicie bezsensownego” – nakazu noszenia masek w pomieszczeniach zamkniętych.

„Swoją drogą, zwróćcie Państwo uwagę na to, że jedynie około 5-10% ludzi zgodnie ze wskazaniami Ministerstwa Zdrowia, poprawnie zasłania usta i nos. Reszta albo nie nosi masek wcale, albo zasłania jedynie usta (oddychając oczywiście przez nos). Zgodnie z oficjalną narracją powinniśmy mieć eksplozję zachorowań. I co? Oczywiście nic” – podkreślił lekarz.

Dr Martyka podtrzymał swoje przewidywania sprzed miesiąca. Jak podkreślał, „nie miało być prawa żadnej fali w sierpniu”. „ I wiedział o tym każdy doświadczony, myślący lekarz. Podobnie wygląda sytuacja z rzekomym wybuchem epidemii w regionach o najmniejszym wskaźniku zaszczepienia” – dodał.

W związku z tym lekarz zwrócił uwagę na liczby dotyczące zakażeń i zaszprycowania.

„Największy procentowo udział osób zaszczepionych jest wśród mieszkańców województwa mazowieckiego – zaszczepiło się 50,1% populacji. W ciągu ostatnich 7 dni wykryto zakażenie u 233 osób, co daje średnią 33,29 osoby dziennie oraz 0,63 przypadku zakażenia na 100 tysięcy mieszkańców” – wskazał.

„Sąsiednie województwo lubelskie jest jednym z najgorzej wyszczepionych – zaledwie 38,2% populacji przyjęło preparat. W ciągu ostatnich siedmiu dni pozytywny test otrzymało 67 osób, co daje średnią dzienną na poziomie 9,57 oraz 0,45 przypadku na 100 tysięcy osób” – kontynuował lekarz.

„Dane te pokazują, że w województwie mazowieckim średnia 7-dniowa jest aż o 40% wyższa niż w województwie lubelskim. Czy te liczby dadzą do myślenia zwolennikom blokady najmniej zaszczepionych regionów? Sądząc po ich dotychczasowych działaniach, szczerze w to wątpię” – skwitował dr Martyka.

Lekarz podkreślił, że rząd warszawski i mainstream nadal „posługują się półprawdami i manipulacjami, aby utrzymywać panikę w społeczeństwie”.

„Ponieważ coraz więcej ludzi zaczyna zadawać pytania i żąda wyjaśnienia sprzeczności i bzdur w narracji rządowej, powstały pomysły wprowadzenia przymusu szczepień (tak, nie obowiązku, ale przymusu, którego jeszcze nigdy w Polsce nie było) czy odmowy dostępu do pracy dla osób niezaszczepionych” – dodał dr Martyka.

Lekarz podkreślił, że za wszelką cenę próbuje się uciszyć niewygodne głosy z drugiej strony barykady. „Rządzących nie interesują naukowe argumenty czy wyniki badań renomowanych uniwersytetów. Liczy się jedynie propaganda” – ocenił.

Dr Martyka przypomniał też, że program Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” został definitywnie zdjęty z anteny TVP.

„Szef TVP wprost powiedział, że żaden program w telewizji publicznej nie może negować rządowej strategii (w domyśle – jako jedynej słusznej). Innym zarzutem było to, iż w programie wystąpili jedynie przedstawiciele strony ukazującej niedorzeczność rządowej strategii. Prezes «zapomniał» o tym, że zaproszeni zostali również przedstawiciele Naczelnej Rady Lekarskiej, którzy odmówili przyjęcia zaproszenia i uczestnictwa – o czym prowadzący poinformował widzów na wstępie” – przypomniał.

Na koniec dr Martyka zwrócił się też do rodziców, których dzieci wrócił do nauczania stacjonarnego w szkołach. „Spotkacie się Państwo na 100% z ogromną presją, aby szczepić swoje dzieci. Warto, aby każdy wyrobił sobie zdanie na ten temat, opierając się nie na luźnych wypowiedziach przedstawicieli rządu, ale na rzetelnych, popartych badaniami naukowymi danych” – wskazał.

Prezydent Duda zachęca rodziców do szprycowania polskich dzieci

Lekarz przypomniał też konferencję prasową Ordo Medicus, która odbyła się 13 sierpnia. Spotkanie naukowców i lekarzy dotyczyło szczepień dzieci na Covid-19. Jednym z prelegentów był właśnie dr Zbigniew Martyka. Lekarz zachęcił do obejrzenia nagrania z tego wydarzenia.

Szpryca od 12. roku życia. Dr Witczak UJAWNIA. Korzyści vs. ryzyko. Wnioski są jednoznaczne

Źródło: zbigniew.martyka.eu

26 KOMENTARZE

 1. Eh, to jest komedia poniekąd. Gdy ministerstwo propagandy podaje dane i operuje wysokimi procentami przy niewielkich liczbach to np Grzegorze Płaczek (słusznie) pokazuje, że patrzenie na procenty jest idiotyczne, bo chodzi o niewielkie ilości (bezwzględne). Ale tutaj z kolei Pan Martyka stosuje identyczny zabieg i to niby ma być w porządku? Naprawdę trzeba się zniżać do ich poziomu? Bo sorry, ale to jest identyczny przypadek. Procentowo dużo, ale bezwzględnie to nic istotnego.

  • Martyka rzekł „jedynie około 5-10% ludzi zgodnie ze wskazaniami Ministerstwa Zdrowia, poprawnie zasłania usta i nos. Reszta albo nie nosi masek wcale, albo zasłania jedynie usta (…) I co? Oczywiście nic”

   Prawie nic było w Singapurze, poniżej 100 zgonów, ale tam za brak maseczki sąd skazuje na więzienie.
   Polskie „nic” to 75 tysięcy zgonów na Covid-19

 2. Pierwszymi antyszczepionkowcami wobec Polaków byli hajlujący ze swastykami. A pierwszymi na świecie którzy wprowadzili przymus szczepień byli brytyjscy konserwatywni liberałowie w 1853 roku.

  Cienki ten Martyka, nie pojmuje że w ciemnych wiochach przy wschodniej granicy ciemniaki nie tylko się nie szczepią, ale też testów nie wykonują…

   • Pierwszymi antyszczepionkowcami wobec Polaków byli hajlujący ze swastykami. A pierwszymi na świecie którzy wprowadzili przymus szczepień byli brytyjscy konserwatywni liberałowie w 1853 roku.

    To wynika, że dzicz się nie szczepi i nie bada. Jak dzikus umiera, to nie wiadomo na co, stwierdza się zgon i do piachu.
    Najwięcej tej dziczy jest w Afryce, ale też w Polsce dużo na wiochach i blokowiskach

  • To czy dana osoba się szczepi czy nie, nie jest kwestią pochodzenia. Ja jestem z miasta, urodzony w Warszawie. W październiku idę na studia. Ani razu się nie badałem na covida i nie przyjąłem szczepionki. Mam się świetnie, nie choruję i nie chorowałem.

   • Urodzony w Warszawie z rodziców słoików?
    Warszawiacy w Powstaniu wyginęli, wsiowa dzicz ich zastąpiła.
    Jak się przyjrzy nazwiskom antyszczepionkowego prostactwa, to albo chłopskie, albo niemieckie, albo „hałatowe”.
    Książę Konstanty Radziwiłł antyszczepionkowcom nie jest.

  • Przytoczysz jakieś dane, czy tylko swoje życzenia? Tak, czy inaczej, zdrowie drugiego człowieka, to nie jest to twoja sprawa i nie jest to sprawa urzędników. Byłoby sprawą urzędową tylko w przypadku wprowadzenia niewolnictwa zamiast obywatestwa i w którym niewolnicy należą do urzędu.

   • Pierwszymi antyszczepionkowcami wobec Polaków byli hajlujący ze swastykami. A pierwszymi na świecie którzy wprowadzili przymus szczepień byli brytyjscy konserwatywni liberałowie w 1853 roku.

    Zdrowie i życie drugiego człowieka to nie twoja sprawa, więc nie masz prawa antyszczepionkowcu narażać zakażeniem zdrowia i życia innych ludzi.
    Najlepiej to ujął legendarny segregator sanitarny Janusz Mikke (zanim antyszczepionkowo zlewaczał) gdy w 2007 roku domagał się zamykania nosicieli wirusa

  • Najwyższy Czas, by w tych ciemnych wiochach przy wschodniej granicy pisiory zrobiły elektryfikację a przy okazji nacjonalizację. W każdej chałupie i oborze pojawi się talerz, ludziska zobaczą Kurskiego i się zaszczepią. Przyjadą na wywczasy pedały i transwestyty, zorganizują parady a na czele będzie jechał Con Donek z Brukseli na białym koniu. W sklepach pojawią się wibratory. Chłop z chłopem i baba z babą zaczną się parzyć. Stanie się jasność, ciemnota i zabobon znikną.

 3. 📢📢📢 Autoryzowana zrzutka dla Brauna, organizowana przez Fundację Osuchowa: zrzutka(KROPKA)pl/caj6sn Wpłać i niech Witkowej gul skoczy z wściekłości.

  • Hej ziomy towarzysze! Powiedziałem przed fajrantem frajerowi że będzie miał mordę obitą i go zwyzywałem. Szefostwo mnie wyje.. z roboty. Zrobicie zrzutkę na mnie by temu kapitalistycznemu krwiopijcy szefowi gul skoczył?

 4. Jak wskazałem w starszych komentarzach chorują głównie zaszczepieni i to ciężko /przykłady w rodzinie/. Zaziębienia trwaja 2 tygodnie z antybiotykiem. Nie stosuje się testów wobec zaszczepionych / z autopsji/.

  • „Zaziębienia trwaja 2 tygodnie z antybiotykiem.”
   Antybiotyków nie daje się na zaziębienia, które są wirusowe, a żaden antybiotyk nie dziala na żadnego wirusa
   Kolejne potwierdzenie, że antyszczepionkowcem może zostać tylko tuman, albo cwaniak dla zysku manipulujący tumanami.

 5. Straszne, że w narodzie mamy takie betony. Zamiast mózgów transmisja TV zapętlona w zwojach. Żeby wypowiadać się o testach trzeba coś o nich wiedzieć. Obrażanie własnych rodaków to totalny imbecylizm, zapewne żydowskie korzenie masz. Szczepić tomożesz bydło i jak pokazało 18 mscy większość ludzi dosłownie nim jest. Zero znajomości prawa, dymanie bez wazeliny każdego dnia, strach przed wirusem, którego nawet nie wyizolowano.

  • Niestety ale Naród Polski ubezwłasnowalniano od 1989 roku..teraz to są już tylko skutki…
   To jest tragiczne co z Narodem zrobiła żydokomuna.

 6. Dobrze, że opinia publiczna poznała nazwiska:
  prof. Gielerak, dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego,
  prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska z Katedry Wirusologii i Immunologii UMCS.

 7. Do qwy nędzy , @#$%^&czy w tym kraju opanowanym przez mafie pejsata bedzie kiedyś wolność i swoboda – również wypowiedzi*&^%$#@ . Bo mnie juz ch*j szczela !

Comments are closed.