Już w ten weekend wielka manifestacja w Warszawie! „Stop Segregacji Sanitarnej”

"Stop segregacji sanitarnej" - protest pod Sejmem - zdjęcie ilustracyjne. (Fot. YouTube/Konfederacja Korony Polskiej/screen)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Już na początku października w Warszawie szykuje się wielka manifestacja „Marsz Wolności i Suwerenności – Stop Segregacji Sanitarnej”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 października o godzinie 12.00 na Placu Zamkowym.

Organizatorzy zwracają na uwagę, że to już półtora roku, jak „tkwimy w szaleństwie lockdownów, niekończących się obostrzeń, łamania praw obywatelskich i odbierania nam wolności pretekstem «walki z pandemią»”.

„Rząd PiS przy wsparciu KO, Lewicy, PSL i Polski2050 chce pójść jeszcze krok dalej i wprowadzić w Polsce haniebną, bezprawną segregację sanitarną. Już na najbliższym posiedzeniu Sejmu ustawa 1449 oraz ustawa dyskryminująca miliony osób niezaszczepionych może wrócić, a my musimy trzymać rękę na pulsie!” – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Organizatorzy ostrzegają, że już na najbliższym posiedzeniu Sejmu może powrócić ustawa 1449, która ostatnio zniknęła z harmonogramu prac niższej izby Parlamentu.

15 września informowaliśmy, iż „rządowy projekt nowelizacji ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw zniknął z harmonogramu rozpoczynających się dziś obrad Sejmu”.

Nie będzie policji sanitarnej? Rządowy projekt 1449 zniknął z harmonogramu prac Sejmu. „Czyżby spadł z rowerka?”

Chodzi o ustawę, która otrzymała nr druku sejmowego 1449. W projekcie znalazło się wiele co najmniej kontrowersyjnych zapisów.

„Protest, jakiego jeszcze w Polsce nie było”

Nie możemy na to pozwolić, musimy wyjść na ulicę i z całych sił protestować! Jeśli władza zobaczy, że odpuszczamy, wówczas na pewno to wykorzysta. W wielu państwach na świecie trwają ogromne protesty przeciwko segregacji sanitarnej i przymuszaniu do szczepień na Covid-19. My też musimy walczyć o naszą wolność i podstawowe prawa obywatelskie, które chce się nam odebrać!” – podkreślają na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

Zróbmy taki protest, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Niech cała Polska dowie się o naszym sprzeciwie. My, wolni ludzie, nie damy się sterroryzować pandemii strachu i medialno-politycznej nagonce, nie damy się złamać!” – apelują.

Protest Marsz Wolności i Suwerenności – Stop Segregacji Sanitarnej odbędzie się w sobotę 2 października o godzinie 12 na Placu Zamkowym w Warszawie.

Wielki protest w Warszawie – „Stop segregacji sanitarnej”! Krytyka covidowej polityki i zaskakujący gość [RELACJA/GALERIA]

11 KOMENTARZE

 1. ,,Milicjanci” i ich prowokatorzy już przebierają nogami. Ciekawe czy Wszechmocny Mister zezwoli na używanie ostrej amunicji, czy tylko gumowej? Przy okazji przypominam – kto przyjdzie w masce, ten ze służb.

 2. ale po co robić manifestacje? co to da?
  urzednik czy rzad nie musi sie bac manifestantów.
  dla nich to zupełnie nie ma znaczenia. powinniśmy znaleźć sposób, który coś da. Realny ‚lewar’ jak mówi bartosiak. A takie krzyczenie nie ma żadnego znaczenia.

  zupełnie bezproduktywne działanie nie mające sensu

  • Górnicy ze Śląska znają, co to „lewar”. Jak zapowiedziano, że przyjadą do Wawy demonstrować z trzonkami do kilofów — od razu znajdowały się pieniądze na odprawy, czy na cokolwiek.

 3. Będzie jakaś transmisja live z tego czy coś? Bo bym chętnie sąsiadom puścił audio na balkonie na full oczywiście z madrym komentarzem. Ale serio pytam teraz.

Comments are closed.