W szponach COVIDIANIZMU. Premier z Australii: Życie dla niezaszczepionych będzie bardzo trudne

Premier Nowej Południowej Walii Gladys Berejiklian. / foto: PAP/EPA
Premier Nowej Południowej Walii Gladys Berejiklian. / foto: PAP/EPA
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Mieszkańcy Sydney, którzy nie są zaszczepieni przeciwko COVID-19 ryzykują, że nie będą mogli uczestniczyć w różnych formach aktywności społecznej, nawet po zniesieniu nakazu pozostawania w domu w grudniu, ostrzegła we wtorek premier stanu Nowa Południowa Walia Gladys Berejiklian.

Zgodnie z planem wyjścia z lockdownu w największym mieście Australii osoby zaszczepione podlegają ograniczeniom w swobodach, które będą stopniowo zwracane zaszczepionym mieszkańcom między 11 października a 1 grudnia.

Berejiklian powiedziała, że ludzie, którzy nie zdecydują się na szczepienie mogą mieć zakaz wejścia do sklepów, restauracji i miejsc rozrywki, nawet po tym, jak zniesione zostaną wszystkie ograniczenia.

Wiele firm powiedziało, że nie będzie przyjmować nikogo, kto jest niezaszczepiony – powiedziała Seven News we wtorek. – Życie dla niezaszczepionych będzie bardzo trudne przez czas określony.

Puby, kawiarnie, siłownie i zakłady fryzjerskie zostaną ponownie otwarte dla w pełni zaszczepionych osób 11 października w Nowej Południowej Walii, a kolejne ograniczenia mają być złagodzone, gdy 80 procent dorosłej populacji stanie się w pełni zaszczepiona, co ma nastąpić do końca października.

Protesty w Melbourne

W ostatnim czasie Australia może kojarzyć nam się z covidowym terrorem. Nagrania z protestów i starć z policją, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu w Melbourne po wprowadzeniu obowiązkowych szczepień dla pracowników budowlanych obiegły cały świat.

CZAS APOKALIPSY. Szokujący, covidiański zamordyzm. Duszenie za brak maseczki, pomiatanie starszymi ludźmi [WIDEO]

Nie dla terroru sanitarnego

We wtorek ws. covidowego terroru, który ma miejsce za oceanem interweniowali politycy Konfederacji przed siedzibą ambasady Australii w Warszawie. Domagają się zaprzestania stosowania totalniackich praktyk oraz odpowiedniej reakcji rządu warszawskiego.

Tak jak przykład Korei Północnej pokazuje nam, czym kończy się totalitaryzm w wersji komunistycznej, tak czarno na białym widzimy, czym kończy się totalitaryzm w wersji quasi-demokratycznej, bo demokracją tego nazwać nie można – mówił poseł Jakub Kulesza.

Australię ogarnęło covidowe szaleństwo. Nie ogarnęło obywateli, lecz władzę, która gnębi i atakuje obywateli, odbierając im podstawowe swobody obywatelskie – dodawał przedstawiciel Konfederacji.

Głos podczas konferencji zabrał także poseł Konfederacji Grzegorz Braun, który wskazał, że to, co widzimy w Australii, to całkowite zatracenie zdrowego rozsądku.

Nie dla terroru sanitarnego! Konfederacja pod ambasadą Australii. Przestrzega przed covidowym szaleństwem i domaga się reakcji polskich władz [VIDEO]

Źródło: reuters.com/nczas.com

33 KOMENTARZE

   • A co to: niby skoro nosi ormiańskie nazwisko, to zaraz „Ormianka”? Toż „une” zawsze przybierali nazwiska „lokalne”, dla zmyłki tubylców. A może niejaki Bela Kun też był Węgrem, co? :D

   • Nawet z Ormianki po wieloletnim,właściwym praniu mózgu można zrobić sługuskę globalistów. Zresztą ta baba była m.in. powiązana z różnymi bankami typu Commonwealth Bank i partią liberalną w stylu PO,a także organizacjami feministycznymi tak więc głęboko już weszła w środowisko twórców plandemii i Wielkiego Resetu

    • „Nawet z Ormianki”, myślę, że pochodzenie ma niewielkie znaczenie w gierkach globalistow. Wiadomo, że wszędzie znajdzie się ktoś przekupny i kto na pewnym etapie zostanie wtajemniczony w różne tajemne loże itp. Nie ma dla nich znaczenia czy przyjmą żyda czy Ormianina i nie ma znaczenia czy zginie żyd czy Ormianin, cel ma być realizowany

 1. Dziwnym zbiegiem okolicznosci prezesi firm farmaceutycznych, ministrowie zdrowia itp maja odpowiednie korzenie, pasujaca do nich wsobna urode i zmyslone nazwiska. Oraz zamilowanie do zmieniania zycia ludzi w pieklo w imie bogacenia sie i kontroli. Historia ich nic nie nauczyla.

 2. To nie jest szczepionka, ale opatentowana technologia genetycznej manipulacji komórkami człowieka. NWO to wizja genetycznie modyfikowanego człowieka.
  W szprycach jest grafem, który tworzy interfejs do umysłu człowieka i będzie służył do komunikacji z maszynami i sterowania człowieka. Kto przyjmie szprycę i się zaadoptuje będzie hybrydą, zombi,

  • nie tylko grafen bo są jeszcze inne metale wykryta np stal w Japonii. A w Polsce ludzie zaszczepieni nadal umierają i są wśród nich ludzie zdrowi, o dziwo. Jutro idę na pogrzeb drugiej osoby w tym roku,zdrowej która zmarła na zawał w nocy, zamordowana szczepionkami. Nikt nie poniesie konsekwencji bo bandytom tego nie udowodni , jeszcze nie teraz. Najgorsze że wszystkie tzw niezależne media o tym boja się mówić, tutaj też już zmowa???

 3. Życie niezaszczepionych będzie bardzo trudne(… I nie sprzeda nic ani nie kupi, kto nie ma znamienia bestii…) przez czas określony(trzy czasy i pół czasu…).

 4. Gubernator Florydy Ron DeSantis”:” Czy Australia jest teraz bardziej wolnym krajem niż Chiny,komunistyczne Chiny?”

 5. skąd one, te Australijczyki wyciągnęli tę papugę na zdjęciu? baba na urzędzie i wszystko jasne; jak mając tyle chłopa jak się patrzy one wybierają sobie to coś na premiera i to w Nowej Południowej Walii?

Comments are closed.