Już jutro! Nadciąga protest „Stop Segregacji Sanitarnej” w Warszawie. Sprawdź szczegóły

Protest
Protest "Stop segregacji sanitarnej" w Warszawie. Jeden z uczestników w masce Mateusza Morawieckiego. (Fot. PAP)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
W najbliższą sobotę, 2 października w Warszawie szykuje się wielka manifestacja „Marsz Wolności i Suwerenności – Stop Segregacji Sanitarnej”. Początek wydarzenia o godzinie 12.00 na Placu Zamkowym.

Organizatorzy zwracają na uwagę, że to już półtora roku, jak „tkwimy w szaleństwie lockdownów, niekończących się obostrzeń, łamania praw obywatelskich i odbierania nam wolności pretekstem «walki z pandemią»”.

„Rząd PiS przy wsparciu KO, Lewicy, PSL i Polski2050 chce pójść jeszcze krok dalej i wprowadzić w Polsce haniebną, bezprawną segregację sanitarną. Już na najbliższym posiedzeniu Sejmu ustawa 1449 oraz ustawa dyskryminująca miliony osób niezaszczepionych może wrócić, a my musimy trzymać rękę na pulsie!” – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Organizatorzy ostrzegają, że już na najbliższym posiedzeniu Sejmu może powrócić ustawa 1449, która ostatnio zniknęła z harmonogramu prac niższej izby Parlamentu.

15 września informowaliśmy, iż „rządowy projekt nowelizacji ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw zniknął z harmonogramu rozpoczynających się dziś obrad Sejmu”.

„Protest, jakiego jeszcze w Polsce nie było”

„Nie możemy na to pozwolić, musimy wyjść na ulicę i z całych sił protestować! Jeśli władza zobaczy, że odpuszczamy, wówczas na pewno to wykorzysta. W wielu państwach na świecie trwają ogromne protesty przeciwko segregacji sanitarnej i przymuszaniu do szczepień na Covid-19. My też musimy walczyć o naszą wolność i podstawowe prawa obywatelskie, które chce się nam odebrać!” – podkreślają na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

Zróbmy taki protest, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Niech cała Polska dowie się o naszym sprzeciwie. My, wolni ludzie, nie damy się sterroryzować pandemii strachu i medialno-politycznej nagonce, nie damy się złamać!” – apelują.

Protest Marsz Wolności i Suwerenności – Stop Segregacji Sanitarnej odbędzie się w sobotę 2 października o godzinie 12 na Placu Zamkowym w Warszawie.

Wielki protest w Warszawie – „Stop segregacji sanitarnej”! Krytyka covidowej polityki i zaskakujący gość [RELACJA/GALERIA]

7 KOMENTARZE

    • Po pierwsze pisze się po rondzie a nie w rondzie, a po drugie skąd mamy wiedzieć czy twoi rodzice debile będą tam chodzić, sam ich zapytaj!

  1. Od czerwca 2021 r. firma Pfizer prowadzi eksperymentalne badania na polskich dzieciach ze szczepionkami przeciwko Covid-19. Według naszej wiedzy te eksperymenty są przeprowadzane na zdrowych niemowlętach od 3 i 6 miesiąca życia do 11 roku życia.

  2. No dobra, przejdziemy się po pustej, weekendowej Warszawie… no i co? W dni powszednie pod domami posłów/ministrów w całej Polsce to trzeba robić.

  3. I dobrze więcej przyniosą uliczne protesty niż klepanie w kompa. Tylko maski MM powinny być inne niż na zdjęciu, brak skrzywionego stale grymasu ust i opadającego oka.

Comments are closed.