Irakijka przekroczyła nielegalnie granicę. Krótko po tym urodziła w lesie dziecko

Patrol Straży Granicznej.
Patrol Straży Granicznej. (Fot. Bieszczadzki OSG/Straż Graniczna)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Do szpitala w Sokółce na Podlasiu trafiła Irakijka, która po nielegalnym przekroczeniu polsko-białoruskiej granicy urodziła w lesie dziecko. Ani jej, ani jej dziecku nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do szpitala w Sokółce na Podlasiu trafiła nielegalna imigrantka wraz z nowo narodzonym dzieckiem, która była w grupie cudzoziemców odnalezionej przez Straż Graniczną w pobliżu granicy z Białorusią. Według wstępnych ustaleń służb granicznych, kobieta jest Irakijką.

Jak poinformował Podlaski Oddział SG, patrol – po informacji od jednego z mieszkańców, że mogą tam być osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę z Białorusią – po śladach odnalazł kilkunastoosobową grupę w lesie koło miejscowości Czepiele niedaleko Kuźnicy.

„Wśród osób w tej grupie była zakrwawiona kobieta. Leżała na śpiworze. Okazało się, że przed chwilą urodziła dziecko” – poinformowała SG.

Funkcjonariusze wezwali służby medyczne. Służbowym samochodem funkcjonariusze SG dowieźli kobietę i jej dziecko do karetki pogotowia. Karetka przewiozła je do szpitala w Sokółce.

Według danych SG, stan obojga jest na razie stabilny, ale dziecko ma problemy z oddychaniem i krążeniem. Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta pochodzi z Iraku.

CZYTAJ TAKŻE:

17 KOMENTARZE

  • ależ nasze strażniczki graniczne doskonale bronią swych praw,wystarczy zajśc w ciąże,i trzy latka mija ,bez żadnej roboty,a kaska leci,…ale to urzędowo babom-strażniczkom przyznali,więc gadać nie ma o czym,……

 1. Celem ściągania imigrantów do Europy jest stworzenie tak dużego zagrożenia na codzień dla Europejczyków, że będą prosić o zamordyzm – podobnie jak w Niemczech w latach 30. Zamordyzm będzie dotyczył oczwiście tylko Europejczyków, a imigranci i tak będą żyli na ich koszt w swoich enklawach. Potem wyjdą z nich i będzie regularna rzeź.

 2. Przeczytałem ,i stwierdzam,że chyba tak jest,-Straż Graniczna nie wypełnia swych zadań,bo ma za dużo strażniczek-mamuś,które spełniają się jako mamusie-otrzymując pełną wypłate,przez ok.3 lata.Takie to są strażniczki SG.Ich miejsca są blokowane.

 3. W sumie, to wiekszosc desperatow szuka ucieczki od koszmarnej rzeczywistosci, ktora Yankesi pozostawili po sobie. Ci gangsterzy zbombardowali kraj o niezwyklej historii, zniszczyli kolebke cywilizacji, zagarneli pola naftowe nalezace do tych, ktorzy dzisiaj przymieraja glodem. Nowe oblicze swiata jest efektem okrutnej niesprawiedliwosci.

  • Od tysięcy lat te narody jedyne co potrafią robić to naparzać się. Historia Bliskiego Wschodu to wieczne podboje, wojny, rzezie. Dawno zanim Jankesi tam przyszli. Pola naftowe nigdy nie należały do ludzi tam mieszkających, tylko do sprytnych władców. Lewacka propaganda…

   • W rzeczy samej nie zrozumiales tematu, podciagajac los tej kobiety pod jakas „lewacka propagande”. Jak na ironie i to z przyczyn niewiedzy sam jestes tej mizerna ofiara. A historia Bliskiego Wschodu jest tak bogata, ze z pewnoscia przekracza twoje mozliwosci chocby czastkowego jej poznania.

   • Smieszny Bezidolu. Narody Bliskiego Wschodu potrafia wiecej niz sie tylko naparzac. Widac ze twoja wiedza o nich wiedza jest oparta tylko na obrazkach ze Swierszczyka.

Comments are closed.