TVN udaje, że wywiadu z Bożeną Dykiel nie było

Bożena Dykiel. Foto: PAP
Bożena Dykiel. Foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Wolność słowa i wolne media w praktyce. Po kilku niepoprawnych covidowo-politycznie słowach, jakie padły z ust aktorki Bożeny Dykiel na antenie TVN-u, stacja nie przyznaje się, że taki wywiad miał w ogóle miejsce.

Bożena Dykiel gościła w śniadaniowym programie „Dzień Dobry TVN”. Została tam zaproszona z okazji kampanii uświadamiającej o problemach depresji.

Dykiel stwierdziła m.in., że wprowadzany pod pretekstem koronawirusa lockdown także przyczynia się do depresji.

Dykiel w „Dzień Dobry TVN”

Sugerowała także, że pandemia nie jest tak straszna, jak malują ją w mediach głównego nurtu.

Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi – z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie. Bo jeżeli nas się zastrasza, jeżeli ciągle nas się lockdownuje, nie pozwala spotykać… Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia jest dla nas jakimś obozem – mówiła Dykiel.

W tym momencie prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak nerwowo wtrąciła: – A jednak śmiertelność przy grypie nie była tak wysoka.

Była, była – powiedziała niezrażona aktorka. – Ja czytałam takie liczby… Na grypę zmarło więcej ludzi niż na „pandemię” – dodała.

Po tych słowach przez media przetoczyła się prawdziwa burza. Dykiel na pewno nie będzie miała teraz lekko. Głos zabrało wielu celebrytów, od aktorki odcięła się fundacja „Twarze depresji”, czeka ją zapewne środowiskowy ostracyzm.

TVN wyciął wywiad z Bożeną Dykiel

A sam TVN udaje, że taki wywiad w ogóle się nie odbył.

Na swoich stronach internetowych TVN, co zresztą zrozumiałe, obszernie opisuje, co działo się w ich programach i chętnie przytacza wypowiedzi gości. O opiniach Dykiel jednak cisza.

TVN w mediach społecznościowych regularnie wstawia krótkie nagrania z wypowiedziami gwiazd. Wypowiedzi Dykiel jednak przemilczano. Co więcej, wywiadu z Dykiel nie ma także na platformie Player.

Sobotni odcinek „Dzień Dobry TVN” podzielony został na siedem części i umieszczony na Playerze. Wywiad z Dykiel jednak wycięto. W odcinku, w trakcie komunikatów w stylu „co jeszcze dzisiaj w programie” kilkukrotnie wciąż można obejrzeć zapowiedź wizyty w studio Bożeny Dykiel, ale samego wywiadu już nie ma.

Stacja nie odpowiada także na komentarze w tej sprawie w mediach społecznościowych.

Screeny z Facebooka/Fot. Pudelek

Bożena Dykiel zaorała zaszokowane paniusie z TVN. „Na grypę zmarło więcej ludzi niż na pandemię” [WIDEO]

28 KOMENTARZE

  • pewnie razem z szefem pfizera chodza do tej samej synagogi,wiec jak inaczej?! do tej pory geszeft idzie wybornie! 20 miliadrow$ skasowane od goji

 1. Ten TVN miał być zaorany w Sejmie za takie akcje czy „urodziny Hitlera”. Kasują z platform? To trzeba masowo udostępniać ten wywiad z podpisem jak działa cenzura TVN-u

 2. TVN czy TVP to jedno i to samo Pozorny spór….. cel ten sam: każdy powinien przyjąć eliksir a najlepiej 3 dawki a później aktualizacja jak windowsa. Te wszystkie sondy jak u Donalda to ściema dla ludu. Zamordyzm totalna kontrola to jest cel tych partii i ich szczeniaczek telewizyjnych

 3. TVN znów szczuje.
  „…Otrzymujemy informacje o tym, że nasi funkcjonariusze są nagabywani przez jedną ze stacji, są wysłane do nich i do ich bliskich SMS-y – przekazała na konferencji prasowej rzeczniczka Straży Granicznej Anna Michalska…”

  • W ogóle wywalą Znachora, przecież pokazuje że człowiek którego za zwykłego wieśniaka uważali zna się na medycynie lepiej niż oficjalni lekarze

 4. Prawda, jak często bywa, leży po środku. Rzetelne badania wskazują, że covid ma wyższą śmiertelność niż grypa, ale nie taką, jak rysują „eksperci” i ich media. Jedna z nowszych prac, C. Hernández-Cárdenas et al., donosi, że covid jest niecałe 4x bardziej śmiertelny niż pandemia grypy z 2009. Co do depresji, nie ma dowodów, że spychoterapia jest skuteczna. Są również prace o leczeniu chorób psychicznych litem.

 5. Widać , że za dużą kasę można bzdury pieprzyć . Brawo p. Dykiel , nie dała się pani przekupić . Brawo , to się liczy !!!

 6. Na początek przeproszę panią Dykiel za użycie słowa człowiek,.. Ale działania stacji TVN wobec wypowiedzi B. Dykiel, ma jakiś taki orwellowski wymiar. Wymazanie gdzie się da, nagrania z wypowiedzią aktorki, którą TVN uznał za nieprawomyślną, można spokojnie porównać do praktyk stalinowskich. I zasady: był człowiek – nie ma człowieka… W tym świetle jeszcze bardziej kabaretowo brzmią słowa „Witamy w wolnych (sic!) mediach”, które jak mantrę, wypowiadała, jedna z tzw. gwiazd TVN.

 7. Alternatywy 4 – dobra odtrutka na ściemdemię. Trochę czasu minęło, ale kreatorka Miećki Aniołowej w dobrej formie. Teraz pokazała, jaki jest strach nadzoru kowidian przed prawdą. Brak prawdy jest słabym punktem panściemii i to trzeba wykorzystywać. Prawdą w nich na odlew.

 8. Na polecenie Stalina wycięto Jeżowa ze zdjęcia i na polecenie TVN wycięto wywiad z p. Dykiel. Te same lewackie metody zakłamywania rzeczywistości.

  • A gdy faraonowie nakazywali usuwać wiadomości o poprzednikach, to też było lewackie? (Może już czas zakończyć używania masońskiego wyssanego z palca podziału na lewicę i prawicę?)

Comments are closed.