E-maile Dworczyka. Ten pogrąża pisowską funkcjonariuszkę Olgę Semeniuk

Olga Semeniuk/Fot. Ministerstwo Rozwoju, CC BY 3.0, Wikimedia Commons
Olga Semeniuk/Fot. Ministerstwo Rozwoju, CC BY 3.0, Wikimedia Commons
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Olga Semeniuk, by przetrwać w polityce samorządowej, poprosiła o posadę podsekretarza stanu w ministerstwie rozwoju. Szef KPRM Michał Dworczyk spełnił jej postulat. Takie wnioski płyną z kolejnego e-maila, który wyciekł ze skrzynki Dworczyka.

Serial z e-mailami Dworczyka trwa już kilka miesięcy. Co i rusz publikowane są wiadomości kompromitujące dla rządu.

Najnowszy pokazuje, w jaki sposób stołek załatwiła sobie pisowska funkcjonariuszka Semeniuk.

Z wiadomości datowanej na 17 października 2019 roku wynika, że Semeniuk napisała do Dworczyka w celu otrzymania posady wiceminister.

„Michał, zgodnie z rozmową, dla mnie jedyną szansą na przetrwanie w polityce samorządowej jest: Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju” – miała napisać.

Dalej doprecyzowała, czym mogłaby się zajmować. „Działką dla mnie, którą uważam za możliwą do udźwignięcia, są fundusze europejskie w jednostkach samorządu terytorialnego” – pisała Semeniuk.

Dworczyk odpisał krótko: „Działamy”.

Działania przyniosły spodziewany efekt. Semeniuk posadę, o jaką poprosiła w e-mailu, dostała 2 stycznia 2020 roku.

To nie koniec rozwijającej się w zawrotnym tempie kariery polityk Prawa i Sprawiedliwości. W 2019 roku z kretesem przegrała wybory parlamentarne i nie została posłem. Paradoksalnie, od tamtego momentu zaczęła otrzymywać coraz lepsze fuchy. Ostatnio została nawet panią od kosmosu.

Kosmiczna kariera! Kolejne żerowisko za nasze pieniądze dla pisowskiej funkcjonariuszki Olgi Semeniuk

30 KOMENTARZE

 1. Nie rozumiem o co chodzi.
  Posady i tzw. stołki daje się zawsze znajomym i po znajomości.
  Trudno domagać się załatwiania czegokolwiek nieznajomym.
  Nawet po mordzie najczęściej dostaje się od znajomych.

 2. Noo.. ktoś nad nimi wszystkimi czuwa, vide Rau….

  Ten Kałczyński to jednak ma szczęśliwą rękę, samych geniuszy wynajduje, np. Morawiecki, historyk, bankowiec i epidemiolog! A nawet wręcz Pan Demiolog!

  Kto te karty rozdaje? Kto liczy głosy w urnach? Pan Orzeł z RKW!?

 3. przeciez tak ten syf partyjny dziala od 1989 roku! to dla tej patologi zwanej politykami jest norma! w Wielkopolsce z takiego sposobu zlatwiania sobie posadek slynie towarszysz-pisuar szczot.Kiedys za aws przynoszono go w teczce do wtedy panstwowoego RUCH,a teraz dostal „skromna”posadke w enea.biedak zarabia jakies skromne 300tys na rok tylko dlatego ze jest PISuarem.

 4. Będąc dzieckiem uwielbiałem mupety a szczególnie te odcinki zatytułowane „Pigs in space” (Świnie w kosmosie). Szczególnie zabawna była postać Miss Piggy. Pani Beger swojego czasu powiedziała że ma „kurwiki” w oczach. Ciekawi mnie czy pani Semeniuk ma jakieś rodzinne relacje z panią Beger?

 5. Można się domyśleć, kto zhakował. Tak samo, kto założył podsłuchy w Sowie, u Tuska, kto podsłuchiwał Obajtka i przechowywał nagrania od 2009. bantustan od dawnien dawna pod okupacją plemienia z bw.

 6. Teraz wiadomo kto ja wyuczył do zapowiedzi, ze” w najbliższym czasie będzie lokdown”. Szkoła Dworczyka, a co ta kobita potrafi chyba nic, cały czas pcha się tylko na afisz, wiec na robotę czasu niema.Jeszcze sama sobie wybiera stanowisko i zakres pracy, to jest totalny przewał.

 7. „ publikowane są wiadomości kompromitujące dla rządu.”

  Eee tam. Wyborca POPiSu to taki tuman, że nic nie jest w stanie przemówić mu do rozsądku.

 8. To jest za bardzo inteligentna i mądra kobieta by mogła kontaktować się mejlem w takich sprawach kiedy konto jest obserwowane , komuś zależy by ją wyeliminować bo to fachowiec i wie co robi i mów. Pilnujcie się w głowę i zacznijcie myśleć.

 9. Panie Minister Bytu trafil pan w dziesiatke. Pisuary sa tak zaslepione ta dobra robota jaka wykonuje ich „rzond” , ze nic im wiecej nie trzeba. Pozdrawiam.

 10. Tak się obsadza ministrów i kolesiów z d.py wyjętych, wystarczy być w odpowiednim stowarzyszeniu kontrolowanym przez bogaty sanhedryn, a reszta w kaganiec i na szprycowanie.

Comments are closed.