Rząd Australii wypuści z kraju zaszczepionych obywateli

Tak, według covidian, wygląda teraz świat. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Tak, według covidian, wygląda teraz świat. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Po 18 miesiącach polityki izolacji w stylu Korei Północnej rząd Australii w końcu otworzy granice dla swoich obywateli – jednak tylko tych zaszczepionych na Covid-19. Australia zasłynęła jako państwo z najtwardszym reżimem sanitarnym.

Londyńska agencja Reuters informuje, że od 1 listopada obywatele i rezydenci Australii będą mogli wyjechać za granicę bez posiadania specjalnej zgody.

Przywilej ten będzie przysługiwał jednak wyłącznie uprzywilejowanej grupie w pełni zaszczepionych Australijczyków. Ci, którzy nie zdecydowali się na szczepienie na Covid-19, wciąż będą zmuszeni do pozostanie w państwie, które wprowadziło jeden z najbardziej totalnych reżimów covidowych na świecie.

Granice Australii były zamknięte przez 18 miesięcy – od marca 2020 roku. Australijskie granice pozostają wciąż zamknięte dla przyjezdnych.

W ostatnich miesiącach Australia może kojarzyć nam się z covidowym terrorem. Nagrania z protestów i starć z policją, które miały miejsce m.in. w Melbourne po wprowadzeniu obowiązkowych szczepień dla pracowników budowlanych obiegły cały świat.

CZAS APOKALIPSY. Szokujący, covidiański zamordyzm. Duszenie za brak maseczki, pomiatanie starszymi ludźmi [WIDEO]

Ws. covidowego terroru, który ma miejsce za oceanem interweniowali politycy Konfederacji przed siedzibą ambasady Australii w Warszawie.

– Tak jak przykład Korei Północnej pokazuje nam, czym kończy się totalitaryzm w wersji komunistycznej, tak czarno na białym widzimy, czym kończy się totalitaryzm w wersji quasi-demokratycznej, bo demokracją tego nazwać nie można –
mówił wówczas poseł Jakub Kulesza.

Nie dla terroru sanitarnego! Konfederacja pod ambasadą Australii. Przestrzega przed covidowym szaleństwem i domaga się reakcji polskich władz [VIDEO]

Źródło: Reuters, NCzas

6 KOMENTARZE

  1. Myślicie, że gdziekolwiek będzie inaczej ?! No chyba, że na szybko Oni wywołają kontrrewolucję! Z historii ostatnich kilkuset lat można odczytać, że lubią ten sposób gry. To oznacza, że będzie się działo i miło nie będzie.

  2. To dokładnie jak za komuny u nas. Rząd decyduje kto może wyjechać, a kto nie. Jak to dobrze, że za komuny nie udało mi się wyemigrować do Australii. Trafiłbym spod deszczu pod rynnę.

Comments are closed.