Zelt chciał być jak Kurdej-Szatan i jest. Obraził pograniczników i też na tym traci

Piotr Zelt podczas próby dla mediów sztuki „Czarno to widzę, czyli wymieszani, posortowani”, 14 bm. w sali teatralnej DK Świt w Warszawie. (mr) PAP/Piotr Nowak
Piotr Zelt podczas próby dla mediów sztuki „Czarno to widzę, czyli wymieszani, posortowani”, 14 bm. w sali teatralnej DK Świt w Warszawie. (mr) PAP/Piotr Nowak
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Policja na Śląsku Opolskim nie będzie już współpracować z aktorem Piotrem Zeltem. Celebryta w stylu Barbary Kurdej-Szatan obrażała pograniczników. Aktor posunął się jeszcze dalej, bo swoje chamstwo skierował w stronę kobiety – rzeczniczki Straży Granicznej, ppor. Anny Michalskiej.

– W związku z obraźliwymi wpisami dotyczącymi rzeczniczki Straży Granicznej, KWP w Opolu zrywa współpracę z Panem Piotrem Zeltem. Nie akceptowane są dla nas wypowiedzi obrażające przedstawicieli innych służb mundurowych. Jego wcześniejsze wypowiedzi nie były nam znane – czytamy na Twitterze opolskiej policji.

O co chodzi? Zelt najwyraźniej „pozazdrościł” Barbarze Kurdej-Szatan „rozgłosu” i zdecydował się zamieścić wpis w podobnym tonie. Dołączył do nagonki na funkcjonariuszy, którzy strzegą polskich granic przed nielegalnymi imigrantami.

– Pani ‚rzecznik’ Straży Granicznej, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa pis – napisał Zelt o Michalskiej, która zasłynęła z konkretnych, bez owijania w bawełnę i okraszania pijarową papką, wypowiedzi o sytuacji na granicy.

Pod wpisem rozpętała się burza, a Zelt „lajkował” po kolei wpisy, które obrażały kobietę.

Postawę rzecznik SG skomentował także Alfred Zelt, brat aktora: – Nadzwyczaj odpychająca kobieta. Tak jak wygląda, takie prezentuje opinie. Pasowałaby na funkcjonariuszkę Ravensbruck – napisał. Ravensbruck to niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny.

Po wszystkim aktor próbował się tłumaczyć – twierdził, że nic takiego nie zrobił. Całą sprawę opisaliśmy szerzej:

Naśladowca Kurdej-Szatan. Piotr Zelt w niewybrednych słowach o rzecznik Straży Granicznej

Źródło: NCzas

14 KOMENTARZE

  1. Nie mogę zrozumieć dlaczego co rusz przytaczane są słowa, zachowania tzw. „celebrytów”. Przecież co ludzie nie mieli i nie będą mieli niczego konstruktywnego do powiedzenia w kwestiach politycznych. Nie są żadnym probierzem ani kompasem. Wręcz odwrotnie – są to ludzie wiecznie głodni poklasku i pieniędzy.

  2. cd.: Dla tych dwóch elementów gotowi zrobić każde świństwo. Ale smutne i zastanawiające jest to, że każdy „portal” z wiadomościami przytacza ich słowa i zachowania, jakby to byli ludzie pokroju Mahatmy Gandhi’ego lub Nelsona Mandeli.

    • Niewątpliwie masz rację, to jeszcze nie ten poziom. Pato-celebryci na razie tylko szczekają i daleko im do terrorystycznych osiągnięć tow. Mandeli.

  3. Oczywiście zachował się chamsko. Ale darujcie sobie- w stronę kobiety. A jakby skierował w stronę mężczyzny, też byście to podkreślali? Co to kobieta, coś lepszego?

  4. Rzecznik prasowy z reguły musi być osobą niesympatyczną, żeby służyć za tarczę swoim przełożonym skupiając na sobie całą niechęć opinii publicznej. Zelt połkął haczyk, a dobra zmiana już zadba o to, żeby dorobić mu gębę zdrajcy.

Comments are closed.