Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Była znana z jednej reklamy i z niej wyleciała

Barbara Kurdej-Szatan w reklamie Play Źródło: materiały reklamowe Play
Barbara Kurdej-Szatan w reklamie Play Źródło: materiały reklamowe Play
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
„Blondynka znana z jednej reklamy” przestanie w niej występować. Portal Pudelek.pl donosi, że Barbara Kurdej-Szatan straciła kontrakt z Play.

– Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki – twierdzi informator serwisu Pudelek.pl.

Informację miał także potwierdzić jeden z pracowników sieci. Materiały reklamowe z celebrytką mają zniknąć z salonów:

– W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku – miał powiedzieć pracownik.

Wychodzi na to, że presja społeczna i bojkot konsumencki mają sens. Ingerencja państwa (m.in. działania prokuratury) były w tym przypadku nie potrzebne, bo gwiazdeczkę zweryfikował wolny rynek.

A tak wygląda wpis, którym celebrytka przysporzyła sobie tyle problemów:

„KU**A !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!”

Źródło: Pudelek.pl, NCzas

20 KOMENTARZE

  1. Podisali aneks przedłużający kontrakt o 5 lat, po czym ogłosili, że czekają do wygaśnięcia… Play udaje, że się od niej odcina.

  2. No to z czego teraz ta Zwiassda bedzie zyla??? Do luksusow przywyknac latwo, tylko spadanie z lodow na guffno to jak lodowaty prysznic. Kredyty pewnie pobrane, chalupa pewnie na skale naszych mozliwosci, dwoje malych dzieci i kto to teraz udzwignie jak glupawa blondie potracila swoje glupawe rolki? Jak zyc panie, jak zyc?

    • Dodam, ze nie zaleca sie picia przed wpisaniem glupawego komentarza. Rowniez wskazana w dzisiejszych czasach jest weryfikacja swoich pgladow, bo isc za stadem pozytecznych idiotow staje sie niebezpieczne. Mozna przegrac wszystko jak w pokerze.

  3. Wałkując temat blondynki która ,podobno’ coś powiedziała,robicie z niej następną męczennicę.
    Na pewno ładna blondynka jest o wiele lepszym artefaktem niż taka przechodzona grafini Uwalgodeską na widok której nawet ratlerki(te od szczekania na Putina) milkną.Zwłaszcza,że moda na Rusin czy Marylkę dawno minęła.Po prostu ich wielbiciele leżą na Ojomie.

Comments are closed.