Sośnierz wyznaje: „Mam takie doświadczenie wstydliwe, do którego się teraz przyznam…” [VIDEO]

Dobromir Sośnierz Źródło: Twitter/@DS_w_mediach
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Dobromir Sośnierz, przedstawiciel wolnościowego skrzydła Konfederacji i członek partii KORWiN, wypowiadał się w telewizji wPolsce.pl na temat pisowskiego projektu ustawy, której wprowadzenie będzie de facto oznaczało początek segregacji sanitarnej w miejscach pracy.

Niedawno w Sejmie miało miejsce spotkanie marszałek Elżbiety Witek z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych. Tematem było wypracowanie projektu ws. dalszej walki z koronawirusem oraz weryfikacji szczepień – czyli de facto segregacji sanitarnej.

Wiadomo, że istnieją już co najmniej dwa pisowskie projekty – jeden to tzw. „ustawa Niedzielskiego”, a drugi to poselski projekt posłów PiS pod przewodnictwem posła Hoca. Oba nie były jeszcze procedowane.

Poseł Dobromir Sośnierz z wolnościowego skrzydła Konfederacji, skomentował pomysły wprowadzania tego typu ustaw w telewizji wPolsce.pl.

– Mam takie doświadczenie wstydliwe, do którego się tutaj teraz przyznam. Oglądałem przez pół godziny TVN w zeszłym tygodniu – wyjawił Dobromir Sośnierz.

– Dopiero do mnie dotarło, jak szczuci są ci ludzie tam na siebie. Jaka to jest szczujnia po prostu w tym TVN-ie. Jak oni histeryzują wokół tych niezaszczepionych. Jakie podaje przekręcone statystyki – mówił pełen szoku wolnościowiec.

Konfederata powiedział, że usłyszał np., że „niezaszczepieni zajmują miejsca w szpitalach tym zaszczepionym”.

– To jest polowanie na czarownice. To się skończy bardzo źle. Więc ta ustawa [dot. segregacji sanitarnej] już w samym tym zamyśle jest zła, a w szczegółach tym bardziej – mówił poseł.

Sośnierz skrytykował „takie pomysły, żeby czynić pracodawca odpowiedzialnym za to, że on będzie teraz weryfikował stan zaszczepienia”.

– A jak pracownik mu nie poda na przykład? Jakby już pracodawcy mieli za mało zmartwień. Wystarczy, że zatrudni kogoś do rozdawania ulotek i już się staje ten pracodawca powiernikiem emerytury tego człowieka. Musi zbierać o nim dane. Czasami krępujące, o jakichś jego niepełnosprawnościach i tak dalej –
wymienia wolnościowiec.

– Po co to? – pyta Sośnierz. – Już to, co mamy obecnie, jest przesadą. A dokładanie tutaj do pieca jeszcze kolejnych obowiązków, że pracodawca ma tam zaglądać pracownikowi pod ubranie i sprawdzać, czy jest zaszczepiony? Nie, nie idźmy tą drogą.

28 KOMENTARZE

 1. Pół godziny programów (dez)informacyjnych mediów reżimowych w stylu TVN (WSI24),Pols(z)matu czy TVPiS…ja bym nie wytrzymał tak długo

  • Tętno pulsu, czyli natychmiastowa reakcja, Tętno pulsu, szybkość!

   Czy można zmusić do szczepień, Sośnierz się wstydliwie przyznaje.
   Czy bić dzieci?
   Czy kobieta jest człowiekiem?

   Dzisiaj i zaraz, black week, black year, wszystko wyprzedane, reszta 30% taniej.

 2. Według mnie na neonazistowską segregację jest takie same remedium jak na imigrantów którzy imprezują na granicy z Białorusią – anihilacja najbardziej harcujących małpoludów. Kilku polegnie a reszta natychmiast się uspokoi. Prawdopodobnie wśród małpoludów w krawatach byłby większy popłoch niż wśród imigrantów socjalnych forsujących zasieki. Wyobrażacie sobie niesamowity ferment jaki by powstał jakby drewniany chłopiec doradca Tuska zakończył jedną z konferencji prasowych ze strzałą w brzuchu?

  • Napisałem w sumie podobny komentarz pod tekstem o tym dzbanie ‚sutku’ i moderator nie puścił. Grzecznie i bez przemocy było.
   I ja się tu pytam właściciela tej stronki: kogo tu się zatrudnia.

   • Moje wszystkie wpisy sa tutaj natychmiast kasowane i nie puszczane -niech wiec nie udaje ta strona ze sa wolym glosem – cenzuruja jak fb

    • Nie jesteś, jak widać kasowany. Po prostu czasami ludzie wypisują groźby karalne, i lepiej je usuwać, ponieważ państwo nałoży wysokie kary i nczas sobie pójdzie z torbami.

     • Eeee… mam inne doświadczenia. Wpisy nie idą, bo komuś nie pasują, a nie tylko z powodu gróźb.
      Nie mam jak Ci przytoczyć, bo nie chce mi się kopać z koniem, nie wiem kto jest teraz na zapleczu.

 3. Australia sprawia, że Auschwitz wygląda jak piknik 22 listopada 2021: „Armia australijska rozpoczęła przymusowe usuwanie mieszkańców Terytoriów Północnych do obozu kwarantanny Howard Springs znajdującego się w Darwin, po tym jak w społeczności Binjari zidentyfikowano dziewięć nowych przypadków Covid-19. Posunięcie to następuje po tym, jak w sobotę w nocy w społecznościach Binjari i pobliskiej Rockhole wprowadzono twarde blokady.”

 4. Odpornym polecam na zasadzie uodparniającej szczepionki (ale prawdziwej) bliskie kontakty z takimi szczujniami jak TVN, choć lepiej nie telewizyjnymi, bo jednak obraz może przełamać bariery ochronne organizmu. Sam czytam Onet i od czasu do czasu słucham Tok FM, bo trzeba wiedzieć co wróg knuje i każe „myśleć” lemingom. Zresztą w tym drugim przypadku jest bonus: miło posłuchać jak zapluwają się tam w bezsilnej nienawiści. Dawkuje ostrożnie, bo jeszcze dzięki temu zostanę zwolennikiem PiS. :)

 5. ale dzisiaj w tvn sie osmieszyli bo zaprosili horbana i mysleli ze horban bedzie ich popieral a on zaatakowal piaseckeigo i tvn ze sami obostrzen nie przzestrzegaja . powiedzia ze certyfikatow nie sprawdzaja sami a innym kaza i powiedzial ze sami nie nosza maseczek w tvn.

  dodatkowo zauwazcie na filmie z prowokacji z tymi lewymi certyfikatami ze reporter tvn wchodzi do punktu szczepien i nie ma maseczki a ma taki obowiazek bo budynek.

 6. ta segregacja doprowadzi do masowych zwolnień ludzi bo większość pracodawców nie przeniesie na inny etat bo takich etatów u siebie nie ma! Gdzie przeniesie np sklep panią z kasy ?Do ministerstwa PiS?Bydlęca próba oszukania Polaków takim tłumaczeniem w tv i tv trwam jest podłością PiS bo nawet Gebels tak nie mataczył w propagandzie!Prawdę mówić Konfederacja ludziom po zatoniecie jak oni!

 7. A co z HIV – czy będzie można poznać kto jest nosicielem HIV – w tej chwili istnieje ryzyko transferu HIV np przez komary…

 8. Co tu o telewizjach dodać;
  jeżeli obywatele nie pojmą, że tzw. „koncesja” to normalny partyjny rozdział mediów, nie będzie lepiej. Są takie kraje (od USA począwszy), że nie ma takiego tworu jak koncesje (oczywiście wszędzie jest jakieś lobby), przy okazji tylko cymbał mógł wierzyć, że ktokolwiek w Polsce wyeliminuje TVN z listy nadawców…

 9. Pracodawcy to pikuś. Najgorsze, że urzędnicy (urząd miejski, albo lekarz bo przepisy sie zmieniły) też moga nie obsługiwać dowolnie wybranych obywateli. To jest dramat. Nie możesz np. nie zapłacić podatku, iść do innego lekarza czy policjanta. I to jest prawdziwy problem

Comments are closed.