Braun: Symptomy omikronu do złudzenia przypominają NOP-y [VIDEO]

Grzegorz Braun Źródło: YouTube/Janusz Jaskółka
Grzegorz Braun Źródło: YouTube/Janusz Jaskółka
REKLAMA
Poseł Grzegorz Braun, przedstawiciel konserwatywnego skrzydła Konfederacji, stwierdził podczas konferencji, że sympotymy, które charakteryzują wariant omikron koronawirusa, są według niego zbieżne z niepożądanymi odczynami poszczepiennym (NOP).

Poseł Grzegorz Braun uważa, że omikron, czyli najnowszy wariant koronawirusa, objawia się takimi symptomami jak NOP-y. Polityk twierdzi, że to wszystko się „kupy nie trzyma”.

– Tu się sroży ten wirus okropny z południowej Afryki prawda, co to już zawojował w ciągu weekendu pół Europy i grozi dalej – zauważył Grzegorz Braun.

REKLAMA

– Zauważcie państwo, ze oficjalnie podawane symptomy tego wirusa i jego obecności, są w zastanawiający sposób i ściśle zbieżne z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi, które są statystycznie, naukowo badane, notowane, raportowane po dotychczasowej akcji wyszczepiania ludzi jak bydła – mówił polityk.

– Zatory, zakrzepy, zawały – to teraz wszystko ma być spisane na karb tego strasznego, południowoafrykańskiego wirusa – twierdzi konfederata.

– Wszystko to się drodzy państwo kupy nie trzyma, jest niemerytoryczne i nielegalne – uważa poseł Braun.

Źródło: NCzas

REKLAMA