„To PiSbolszewia”. Kulesza: TĄ ustawą rząd wprowadzi „SOCJALIZM WOJENNY” [FOTO]

Poseł Jakub Kulesza z Konfederacji. Foto: PAP
Poseł Jakub Kulesza z Konfederacji. Foto: PAP
REKLAMA

Jakub Kulesza (Wolnościowcy) komentuje projekt nowej ustawy o klęsce żywiołowej. Szef koła Konfederacji twierdzi, że „socjalistyczne rządy PiS skończą się wprowadzeniem SOCJALIZMU WOJENNEGO”.

Propozycje nowej ustawy o klęsce żywiołowej wyglądają bardzo groźnie. Wiceminister administracji w PiSowskim rządzie Maciej Wąsik chce skrajnie ograniczyć prawa i wolność przedsiębiorców.

REKLAMA

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński skierował do konsultacji publicznych projekt ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. Autorem projektu, który zdaje się być bardzo niebezpieczny dla podstawowych praw i wolności przedsiębiorców, jest wiceminister Maciej Wąsik.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!


Czytaj więcej: PiSowski ZAMORDYZM. Rząd przygotował bardzo niebezpieczny projekt ustawy


Kulesza: TĄ ustawą rząd wprowadzi „SOCJALIZM WOJENNY”

„Projekt ustawy o „ochronie” ludności to PiSbolszewia! Nie sądziłem, że socjalistyczne rządy PiS skończą się wprowadzeniem SOCJALIZMU WOJENNEGO” – pisze w mediach społecznościowych Jakub Kulesza.

„Premier pod pretekstem braku towarów będzie mógł ogłosić „stan zagrożenia” i nakazać zarekwirowanie ich przez policjantów i żołnierzy” – dodaje poseł z wolnościowego skrzydła Konfederacji.

Totalitarne zapędy władzy. Sommer komentuje projekt PiS: „Mentalni komuniści”

REKLAMA