Kamiński OSTRO w Sejmie: Hipokryci! Wszyscy jesteście zamordystami. Rząd Konfederacji was rozliczy [VIDEO]

REKLAMA

Nie milkną echa pojawienia się w Sejmie posła Koalicji Obywatelskiej Dariusza Rosatiego zakażonego covidem podczas głosowania nad odwołaniem Zbigniewa Ziobry. W ostrych słowach postawę sanitarystycznej klasy politycznej, która Rosatiego broniła, skomentował z mównicy sejmowej poseł Konfederacji Krystian Kamiński.

– Zgłaszam wniosek o przerwę, aby przemyśleć zachowanie co niektórych posłów. Wczoraj na Twitterze jeden poseł napisał: Dziś w Sejmie ważna debata. Niestety, muszę pozostać w domu (Covid), ale duchem i sercem wspieram Koleżanki i Kolegów z Koalicji Obywatelskiej – mówił Kamiński.

REKLAMA

Parę godzin później był tutaj na sali sejmowej, a dzisiaj jego koledzy bronią takie zachowanie w mediach publicznych – dodał.


CZYTAJ WIĘCEJ:


– Wy hipokryci! Hipokryci! Przez dwa lata izolowaliście ludzi, zamykaliście ich w domu, wszelkie lockdowny. Głosowaliście za tym, żeby nie można było swoich umierających bliskich w szpitalach odwiedzać. Głosowaliście za tym, że separowano noworodki od matek. Głosowaliście za tym, że mężowie nie mogli być przy porodach – przypomniał Kamiński.

– I co? I dzisiaj jaśniepaństwa (to) już nie obchodzi, tak? – pytał retorycznie.

– Ale wy się nie cieszcie. Lewica, PSL, PiS – wy wszyscy jesteście zamordystami pandemicznymi. I przyszły rząd Konfederacji was wszystkich rozliczy – oświadczył na koniec Kamiński.

REKLAMA