Mentzen komentuje „skandal”. „Strasznie wczoraj zachlałem. Piłem piwo do…” [VIDEO]

Sławomir Mentzen Źródło: Twitter
Sławomir Mentzen Źródło: Twitter
REKLAMA

Lewicowcy nie mogą uwierzyć, że Sławomir Mentzem podczas wydarzenia „Piwo z Mentzenem” naprawdę pije piwo. W sieci pojawiło się nagranie z jednego z takich wydarzeń. Lider Konfederacji komentuje je w zabawny sposób, parafrazując kultowy tekst z Chłopaków z baraków.

Lewica chyba naprawdę nie lubi dobrej zabawy. Nie dawno przedstawicielom tej strony politycznej przeszkadzało to, że Konrad Berkowicz bawił się na juwenaliach w Krakowie ze studentami. Poseł Nowej Nadziei i Konfederacji będzie musiał nawet stanąć z tego powodu przed Komisją Etyki Poselskiej.

REKLAMA

Czytaj więcej: Berkowicz stanie przed Komisją Etyki Poselskiej. Komu przeszkadza dobra zabawa? [VIDEO]


Teraz lewicowy tygodni „Nie”, związany ze zmarłym już Jerzym Urbanem, zamieścił w sieci nagranie z jednego ze spotkań z cyklu „Piwo z Mentzenem”.

Na nagraniu widać szefa Nowej Nadziei, jak delikatnie się chwieje. Nie awanturuje się, nie bełkocze – nic z tych rzeczy. W dodatku jest to nagranie z ranka po spotkaniu, więc nic dziwnego, że polityk zasypia na stojąco. Nie wygląda jednak, jakby był szczególnie mocno pijany.


Czytaj więcej: Lewica w szoku! „Mentzen pije piwo na piwie z Mentzenem.” Prezes Nowej Nadziei nagrany nad ranem [VIDEO]


Mentzen: „Strasznie wczoraj zachlałem. Piłem piwo do…”

Szef Nowej Nadziei skomentował sprawę, parafrazując kultowy tekst z serialu „Chłopaki z baraków.”

– Strasznie wczoraj zachlałem. Piłem piwo do 5. rano. Film mi się urwał, jak stałem na Nowym Świecie. Teraz mnie głowa boli. Trochę się przespałem, bo mam obowiązki. Mam „Piwo z Mentzenem” w Rzeszowie. Niektórzy mówią, że nie można pić, jak się ma kolejnego dnia występ, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność –
mówi na nagraniu Sławomir Mentzen.

A tu oryginalna wersja z Chłopaków z baraków:

REKLAMA