Trump: Obetnę federalne fundusze na transgenderowy obłęd [VIDEO]

Donald Trump.
Donald Trump. / Fot. PAP/EPA
REKLAMA

Donald Trump walczy o to, by ponownie startować z ramienia Partii Republikańskiej na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Miliarder obiecuje, że pierwszego dnia zablokuje tzw. zmianę płci dzieci, czy krytyczną teorię rasy w szkołach.

Donald Trump ostro walczy o poparcie Republikanów w nadchodzących wyborach prezydenckich. W swoim najnowszym przemówieniu były prezydent zapewnił, że już pierwszego dnia ostro ograniczy wpływy Lewicy w USA.

REKLAMA

Miliarder szczególnie skupił się na wpływach lewicowców na dzieci. Zapowiedział, że gdy zostanie prezydentem, to zablokuje możliwość zmiany płci u najmłodszych oraz wyprowadzi ze szkół m.in. krytyczną teorię rasy.

– Pierwszego dnia podpiszę nowy dekret obcinający fundusze federalne każdej szkole propagującej krytyczną teorię rasy, obłęd transgenderowy i inne niewłaściwe dla naszych dzieci treści rasowe, seksualne lub polityczne – zapewnił Trump.

– I będę trzymał mężczyzn z dala od kobiecych sportów – dodał.

– Podpiszę ustawę zabraniającą seksualnego okaleczania dzieci we wszystkich pięćdziesięciu stanach – zapewnił, na co sala zareagowała gromkimi brawami.

Trump: „Do każdego tyrana covidowego: nie zastosujemy się”

Donald Trump, były prezydent Stanów Zjednoczonych, który zamierza po raz drugi startować na to stanowisko, wygłosił w czwartek przemówienie, w którym zwrócił się do „każdego tyrana covidowego”.

Trump twierdzi, że „lewicowy szaleńcy” zamierzają na nowo wprowadzić w USA reżim sanitarny, który pamiętamy z czasów pandemii covid-19.

Według byłego prezydenta będą oni prowadzić kampanię straszenia nowym wariantami koronawirusa.

Czytaj więcej:

Trump: „Do każdego tyrana covidowego: nie zastosujemy się” [VIDEO]

REKLAMA