Papież padł ofiarą oszustwa! Franciszek został bezczelnie oszukany przez lewaków

W zasadzie to, że mają oni bardzo ekonomiczny stosunek do prawdy obiektywnej i traktują ją w sposób skrajnie utylitarny, dziwić nie powinno. Rozczarowuje jednak fakt, że te manipulacje są aż tak prostackie i prymitywne, a propaganda – ciosana siekierą.

Od razu widać, że humaniści przekonywać ludzi, choćby tylko jako tako rozgarniętych i myślących, nawet nie próbują, cały propagandowy wysiłek koncentrując na kaptowaniu społecznych dołów i szumowin, tak zapewne sobie „przeciętnego watykańczyka” wyobrażając i zdając sobie zapewne sprawę, że dla osiągnięcia swojego celu ilościowe poparcie wśród motłochu jest ważniejsze od ewentualnego sprzeciwu ludzi bardziej rozgarniętych, ale też mniej licznych.

Niezależnie jednak od tych propagandowych manipulacji, nie da się ukryć, że 42 duchownych, w tym – wbrew temu, co twierdziło „Lękajcie się” – kleryk P.J. z Krakowa, faktycznie w ciągu ostatnich 19 lat zostało skazanych za szeroko pojęte (chodzi też m.in. o posiadanie i rozpowszechnianie dziecięcej pornografii) nadużycia seksualne względem dzieci. Dużo to czy mało? Jak zwykle w takich przypadkach, aby ocenić skalę danego zjawiska, należy porównać je z innym, podobnym, w tym przypadku z liczbą wszystkich wyroków z tych samych paragrafów.

Wyimaginowana afera

Z tych samych, to znaczy z jakich? Bezpośrednio pedofilii dotyczy art. 200 kk, ale osoby eksperymentujące z takimi chorymi skłonnościami mogą też być skazywane z artykułów ościennych – od 197 (zgwałcenie) do 204 (stręczycielstwo). Ministerstwo Sprawiedliwości podaje – niestety dopiero od 2013 roku – statystyki takich wyroków z wyszczególnieniem przypadków, w których ofiary miały mniej niż 15 lat.

Rok
Skazani z art. 197-204 kk, jeżeli ofiary miały mniej niż 15 lat (wg MS)
2013
755

2014
755

2015
752

2016
775

Razem
3037

Średnio rocznie
759,25

Wg GUS, pełnoletnich mężczyzn jest w Polsce 15 mln. Zaś księży, zakonników i alumnów – jak informuje z kolei ISKK – 36 tys. Naturalnie obie te populacje nie są statyczne, ale stopniowo się odnawiają, w tempie ok 1,6-1,7% rocznie. Z różnych źródeł, w tym tzw. listy pedofilów, można też oszacować, że około 2% wśród skazanych stanowią kobiety. Uwzględniając te wszystkie dane, można postawić hipotezę, że o ile pedofilów wśród katolickiego kleru jest tyle samo co w reszcie tożsamej z nim wiekowo męskiej populacji, to należałoby się spodziewać, że w ciągu 19 lat wśród skazanych będzie 33,84 duchownych katolickich. Naprawdę zaś jest ich, jak już wiemy, 42. Mogłoby się wydawać, że to jednak więcej niż średnia i w związku z tym humaniści, pomimo swoich błędów i przekłamań, faktycznie mogą mieć rację i „problem kościelnej pedofilii” rzeczywiście istnieje.

Czytaj dalej >>>>

10 KOMENTARZE

  • Fundacja Nie Lękajcie Się oskarża dwóch wrocławskich biskupów o krycie pedofilii w Kościele. Kuria wrocławska nazywa zarzuty „manipulacją”, ale dowodów na słuszność oskarżeń jest mnóstwo.
   -Wrocławscy hierarchowie kard. Henryk Gulbinowicz i abp Marian Gołębiewski przez kilka lat wiedzieli o pedofilskich czynach ks. Pawła Kani, skazanego ostatecznie za gwałt i molestowanie chłopców na siedem lat więzienia. Wcześniej wrocławska kuria kryła Kanię. Jej jedyną reakcją było przenoszenie księdza do kolejnych parafii.
   Tak działania biskupów opisano w raporcie, który przedstawiciele fundacji Nie Lękajcie Się przekazali papieżowi Franciszkowi tydzień temu.

   polsko kościelna klasyka- dowody jak na patelni – a kuria jęczy: jakże krzywdząca manipulacja. Na naszych oczach wali się mit Kościoła, jako szlachetnej wspólnoty wiernych. Zostaje jedynie obrzydliwy wizerunek korporacji zdemoralizowanych panów rozmiłowanych w rozpuście, luksusach i fałszu. Gdzie Bóg?
   Zło pod płaszczykiem Boga,wiary, kościoła to ZŁO TOTALNE

 1. Papież został „bezczelnie oszukany przez lewków” obrażających świętą pedofilie. Prawacy bogobojnie i bohatersko stoją murem za wyświęconymi pedofilami zapodając im nawet swoje własne dzieci.
  Artykuł – Szok! Ofiary pedofilów po latach oddają im swoje dzieci!
  „Życie wciąż dostarcza bulwersujących przykładów świadomego oddawania pedofilom swoich dzieci. Jest to tym bardziej niezrozumiałe w przypadku, gdy np. rodzic, molestowany przez pedofila, oddaje mu potem pod opiekę własne dziecko, zdając sobie przecież sprawę, że będzie ono poddawane ohydnym praktykom. Czym się kierują tacy rodzice?”

 2. Waalka z Kosciolem Katolickim, NA CALEGO,… a Pan Jezus Powiiedzial,, pozwolcie swoim dzieiciom, przyjsc donmnie…aaale waaara, od ksiezy ,, pedofilow,, dzieciaczkom, przyjsc domPana Boga… . Walka oo Dzieci, bo dorosli, juz mwiezom, co sie swieci…?. Tylko, wienc, tyle…

 3. W moim najbliższym otoczeniu było molestowanych seksualnie przez księży (różnych księży) 4 osoby. Do tych osób (gdy były dziećmi) dobierali się księża najczęściej podczas „przygotowywania” dzieci do I komunii.Żadna z nich nie zgłosiła faktu molestowania na milicję (było to za czasów komuny), gdyż były wówczas dziećmi, zaś rodzicom albo nie powiedziały o fakcie, albo rodzice wiedząc nic z tym nie zrobiły!
  Ile jest takich osób molestowanych przez zboczeńców w sutannach, które faktów molestowania nie ujawniły? Myślę, że tysiące!
  Tak więc drogi autorze nie pitol głupot. Środowisko księży to banda pederastów, pedofili, gwałcicieli sióstr zakonnych i wszelkich innych dewiacji seksualnych i moralnych. To dno moralne i intelektualne, szambo które obecnie wybija i w smrodzie zatopi cały ten „kościół” , czyli organizację gejowsko pedofilską!

 4. Chory czlowiek chcial zablysnac jako autor ale cos mu nie wyszlo. Pedofilow jest wiecej niz wam sie przysnilo. Co piaty dorosly mezczyzna ma takie ciagoty, a wiekszosc skrywa je pod sutanna. W kazdej parafii sa z tym problemy, winni sa wszyscy ksieza, ci co molestuja dzieci, ci co ich kryja, ci co o tym wiedza ale nic nie robia i ci co udaja, ze nic sie nie dzieje! A takze tacy pseudoautorzy bagatelizujacy ten problem!

 5. W NIEMCZECH KSIĘŻA MAJĄ ŻONY I DZIECI BŁAGAM CIĘ PANIE BOŻE CO TO MA BYĆ. JA TAM UWIELBIAM KSIĘŻY SĄ NA LEPSZYM GŁODZIE MNIAM. Miałam w rodzinie prawdziwego księdza misjonarza który jeszcze w wieku ponad 90 lat leczył chorych na malarię w Afryce chyba to JEST WAŻNE i drugiego który miał kochankę i wszystko jej kupił dom, mieszkanie samochody wszystko co chciała FAKJU

Comments are closed.