Papież padł ofiarą oszustwa! Franciszek został bezczelnie oszukany przez lewaków

Oczekiwania wiernych

Przynajmniej ze społecznego punktu widzenia. Bo dla samych katolików właśnie sprawa wygląda nieco inaczej. Nieprzypadkowo w Kościele uważa się, że „Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą”. Wierni mają prawo oczekiwać od swoich kapłanów, że nie będą oni tacy sami jak wszyscy, ale że będą prezentować wyższy od przeciętnego poziom moralny. Najwyraźniej, przynajmniej w przypadku pedofilii, tak jednak nie jest.

Możliwe są dwa wytłumaczenia tego faktu. Po pierwsze – może to być złudzenie, zjawisko pozorne. Całe powyższe rozumowanie oparto przecież na założeniu, że prawdopodobieństwo schwytania i skazania duchownego pedofila jest takie samo jak pedofila świeckiego. Tak jednak wcale nie musi być. Pedofilska nagonka na Kościół trwa już od ponad ćwierć wieku i osiągnęła przynajmniej tyle, że w powszechnym przekonaniu każdy pedofil stał się księdzem, a każdy ksiądz – pedofilem.

Stąd – zupełnie na odwrót niż uczestnicy owej nagonki głoszą – księża stali się szczególnie uważnie obserwowaną pod tym kątem grupą zawodową, w której przypadku faktyczne pojawienie się jakiegoś pedofila włącza alarm znacznie wcześniej niż w przypadku innych grup, nie tak podejrzanych. Ilustruje to zjawisko wykres przedstawiający liczbę księży skazanych w latach 2000-2018. Zaznaczono również teoretyczną średnią roczną wraz z możliwymi odchyleniami (+/- 3 odchylenia standardowe).

Jak widać, rozkład wyroków jest mocno niesymetryczny i koncentruje się po prawej stronie wykresu z maksimum w roku 2014. Przy czym, jak można odczytać z „mapy pedofilii”, często chodzi o sprawy zadawnione, nawet sprzed kilkunastu lat. Jeżeli zatem nasze przypuszczenie o łatwiejszym od średniej chwytaniu pedofilów w sutannach jest prawdziwe, w nadchodzących latach, po „przerobieniu” wszystkich „zaległości”, powinniśmy oczekiwać dalszego spadku liczby skazywanych księży, ku zapewne narastającej wściekłości humanistów, jeżeli będą oni w stanie w ogóle merytorycznie to zjawisko zauważyć.

Homoseksualny problem

Pozostaje jednak inny, naprawdę niepokojący aspekt całej tej, poza nim jednym, wydumanej afery. Spośród 42 skazanych za pedofilię księży co najmniej 20 – upodobań płciowych amatorów dziecięcej pornografii bowiem nie podano – czyli prawie połowa, to homoseksualiści, podczas gdy tylko 1-3% wszystkich mężczyzn cierpi na tę przypadłość. Tak wysoka nadreprezentacja homoseksualistów wśród pedofilów jest widoczna zresztą również w środowiskach innych niż katolicki kler. I to jest rzecz, którą naprawdę hierarchowie kościelni przy projektowaniu polityki personalnej powinni wziąć pod uwagę. Albo w ogóle do wyświęcania osób o takich skłonnościach nie dopuszczać, albo przynajmniej kierować ich do zadań, w których ich ewentualne kontakty z dziećmi będą ograniczone do minimum.

Marcin Adamczyk

10 KOMENTARZE

  • Fundacja Nie Lękajcie Się oskarża dwóch wrocławskich biskupów o krycie pedofilii w Kościele. Kuria wrocławska nazywa zarzuty „manipulacją”, ale dowodów na słuszność oskarżeń jest mnóstwo.
   -Wrocławscy hierarchowie kard. Henryk Gulbinowicz i abp Marian Gołębiewski przez kilka lat wiedzieli o pedofilskich czynach ks. Pawła Kani, skazanego ostatecznie za gwałt i molestowanie chłopców na siedem lat więzienia. Wcześniej wrocławska kuria kryła Kanię. Jej jedyną reakcją było przenoszenie księdza do kolejnych parafii.
   Tak działania biskupów opisano w raporcie, który przedstawiciele fundacji Nie Lękajcie Się przekazali papieżowi Franciszkowi tydzień temu.

   polsko kościelna klasyka- dowody jak na patelni – a kuria jęczy: jakże krzywdząca manipulacja. Na naszych oczach wali się mit Kościoła, jako szlachetnej wspólnoty wiernych. Zostaje jedynie obrzydliwy wizerunek korporacji zdemoralizowanych panów rozmiłowanych w rozpuście, luksusach i fałszu. Gdzie Bóg?
   Zło pod płaszczykiem Boga,wiary, kościoła to ZŁO TOTALNE

 1. Papież został „bezczelnie oszukany przez lewków” obrażających świętą pedofilie. Prawacy bogobojnie i bohatersko stoją murem za wyświęconymi pedofilami zapodając im nawet swoje własne dzieci.
  Artykuł – Szok! Ofiary pedofilów po latach oddają im swoje dzieci!
  „Życie wciąż dostarcza bulwersujących przykładów świadomego oddawania pedofilom swoich dzieci. Jest to tym bardziej niezrozumiałe w przypadku, gdy np. rodzic, molestowany przez pedofila, oddaje mu potem pod opiekę własne dziecko, zdając sobie przecież sprawę, że będzie ono poddawane ohydnym praktykom. Czym się kierują tacy rodzice?”

 2. Waalka z Kosciolem Katolickim, NA CALEGO,… a Pan Jezus Powiiedzial,, pozwolcie swoim dzieiciom, przyjsc donmnie…aaale waaara, od ksiezy ,, pedofilow,, dzieciaczkom, przyjsc domPana Boga… . Walka oo Dzieci, bo dorosli, juz mwiezom, co sie swieci…?. Tylko, wienc, tyle…

 3. W moim najbliższym otoczeniu było molestowanych seksualnie przez księży (różnych księży) 4 osoby. Do tych osób (gdy były dziećmi) dobierali się księża najczęściej podczas „przygotowywania” dzieci do I komunii.Żadna z nich nie zgłosiła faktu molestowania na milicję (było to za czasów komuny), gdyż były wówczas dziećmi, zaś rodzicom albo nie powiedziały o fakcie, albo rodzice wiedząc nic z tym nie zrobiły!
  Ile jest takich osób molestowanych przez zboczeńców w sutannach, które faktów molestowania nie ujawniły? Myślę, że tysiące!
  Tak więc drogi autorze nie pitol głupot. Środowisko księży to banda pederastów, pedofili, gwałcicieli sióstr zakonnych i wszelkich innych dewiacji seksualnych i moralnych. To dno moralne i intelektualne, szambo które obecnie wybija i w smrodzie zatopi cały ten „kościół” , czyli organizację gejowsko pedofilską!

 4. Chory czlowiek chcial zablysnac jako autor ale cos mu nie wyszlo. Pedofilow jest wiecej niz wam sie przysnilo. Co piaty dorosly mezczyzna ma takie ciagoty, a wiekszosc skrywa je pod sutanna. W kazdej parafii sa z tym problemy, winni sa wszyscy ksieza, ci co molestuja dzieci, ci co ich kryja, ci co o tym wiedza ale nic nie robia i ci co udaja, ze nic sie nie dzieje! A takze tacy pseudoautorzy bagatelizujacy ten problem!

 5. W NIEMCZECH KSIĘŻA MAJĄ ŻONY I DZIECI BŁAGAM CIĘ PANIE BOŻE CO TO MA BYĆ. JA TAM UWIELBIAM KSIĘŻY SĄ NA LEPSZYM GŁODZIE MNIAM. Miałam w rodzinie prawdziwego księdza misjonarza który jeszcze w wieku ponad 90 lat leczył chorych na malarię w Afryce chyba to JEST WAŻNE i drugiego który miał kochankę i wszystko jej kupił dom, mieszkanie samochody wszystko co chciała FAKJU

Comments are closed.