Papież padł ofiarą oszustwa! Franciszek został bezczelnie oszukany przez lewaków

To jednak błędne przekonanie, bo nie bierze pod uwagę możliwości przypadkowych odchyłek od średniej. Miarą takiego przypadkowego rozrzutu jest wielkość zwana odchyleniem standardowym. W przypadku zdarzeń bardzo mało prawdopodobnych – a z takim właśnie mamy do czynienia – jest owo odchylenie równe w przybliżeniu pierwiastkowi kwadratowemu z wartości oczekiwanej, czyli w naszym przypadku 5,82.

Należy jeszcze wziąć pod uwagę, że zarówno średnia (33,84), jak i odchylenie standardowe (5,82) są liczbami rzeczywistymi, a faktyczna liczba skazanych (42) jest i zawsze będzie liczbą całkowitą i ze statystycznego punktu widzenia, waha się od 41,5 do 42,5 skazanych.

Rzeczywisty wynik odchyla się zatem od oczekiwanej średniej o 1,32 do 1,49 odchylenia standardowego. Jeżeli rozkład pedofilów jest zbliżony do normalnego, prawdopodobieństwo, że ta odchyłka ma charakter przypadkowy, wynosi od 6,8% do 9,4%. Jeżeli ów rozkład od normalnego odbiega – odpowiednio więcej.

Nie ma zatem żadnych podstaw do odrzucenia naszej hipotezy, o czym można by dyskutować dopiero wtedy, gdyby owa odchyłka przekroczyła trzykrotność odchylenia standardowego. Na podstawie danych, którym nie sposób zarzucić niedoszacowania, wykazaliśmy więc, że liczba pedofilów w Kościele nie przekracza średniej dla reszty społeczeństwa.

Zatem żadnej rzeczywistej, niewyimaginowanej „afery pedofilskiej” w Kościele katolickim nie ma. I nigdy nie było.

Czytaj dalej >>>>

10 KOMENTARZE

  • Fundacja Nie Lękajcie Się oskarża dwóch wrocławskich biskupów o krycie pedofilii w Kościele. Kuria wrocławska nazywa zarzuty „manipulacją”, ale dowodów na słuszność oskarżeń jest mnóstwo.
   -Wrocławscy hierarchowie kard. Henryk Gulbinowicz i abp Marian Gołębiewski przez kilka lat wiedzieli o pedofilskich czynach ks. Pawła Kani, skazanego ostatecznie za gwałt i molestowanie chłopców na siedem lat więzienia. Wcześniej wrocławska kuria kryła Kanię. Jej jedyną reakcją było przenoszenie księdza do kolejnych parafii.
   Tak działania biskupów opisano w raporcie, który przedstawiciele fundacji Nie Lękajcie Się przekazali papieżowi Franciszkowi tydzień temu.

   polsko kościelna klasyka- dowody jak na patelni – a kuria jęczy: jakże krzywdząca manipulacja. Na naszych oczach wali się mit Kościoła, jako szlachetnej wspólnoty wiernych. Zostaje jedynie obrzydliwy wizerunek korporacji zdemoralizowanych panów rozmiłowanych w rozpuście, luksusach i fałszu. Gdzie Bóg?
   Zło pod płaszczykiem Boga,wiary, kościoła to ZŁO TOTALNE

 1. Papież został „bezczelnie oszukany przez lewków” obrażających świętą pedofilie. Prawacy bogobojnie i bohatersko stoją murem za wyświęconymi pedofilami zapodając im nawet swoje własne dzieci.
  Artykuł – Szok! Ofiary pedofilów po latach oddają im swoje dzieci!
  „Życie wciąż dostarcza bulwersujących przykładów świadomego oddawania pedofilom swoich dzieci. Jest to tym bardziej niezrozumiałe w przypadku, gdy np. rodzic, molestowany przez pedofila, oddaje mu potem pod opiekę własne dziecko, zdając sobie przecież sprawę, że będzie ono poddawane ohydnym praktykom. Czym się kierują tacy rodzice?”

 2. Waalka z Kosciolem Katolickim, NA CALEGO,… a Pan Jezus Powiiedzial,, pozwolcie swoim dzieiciom, przyjsc donmnie…aaale waaara, od ksiezy ,, pedofilow,, dzieciaczkom, przyjsc domPana Boga… . Walka oo Dzieci, bo dorosli, juz mwiezom, co sie swieci…?. Tylko, wienc, tyle…

 3. W moim najbliższym otoczeniu było molestowanych seksualnie przez księży (różnych księży) 4 osoby. Do tych osób (gdy były dziećmi) dobierali się księża najczęściej podczas „przygotowywania” dzieci do I komunii.Żadna z nich nie zgłosiła faktu molestowania na milicję (było to za czasów komuny), gdyż były wówczas dziećmi, zaś rodzicom albo nie powiedziały o fakcie, albo rodzice wiedząc nic z tym nie zrobiły!
  Ile jest takich osób molestowanych przez zboczeńców w sutannach, które faktów molestowania nie ujawniły? Myślę, że tysiące!
  Tak więc drogi autorze nie pitol głupot. Środowisko księży to banda pederastów, pedofili, gwałcicieli sióstr zakonnych i wszelkich innych dewiacji seksualnych i moralnych. To dno moralne i intelektualne, szambo które obecnie wybija i w smrodzie zatopi cały ten „kościół” , czyli organizację gejowsko pedofilską!

 4. Chory czlowiek chcial zablysnac jako autor ale cos mu nie wyszlo. Pedofilow jest wiecej niz wam sie przysnilo. Co piaty dorosly mezczyzna ma takie ciagoty, a wiekszosc skrywa je pod sutanna. W kazdej parafii sa z tym problemy, winni sa wszyscy ksieza, ci co molestuja dzieci, ci co ich kryja, ci co o tym wiedza ale nic nie robia i ci co udaja, ze nic sie nie dzieje! A takze tacy pseudoautorzy bagatelizujacy ten problem!

 5. W NIEMCZECH KSIĘŻA MAJĄ ŻONY I DZIECI BŁAGAM CIĘ PANIE BOŻE CO TO MA BYĆ. JA TAM UWIELBIAM KSIĘŻY SĄ NA LEPSZYM GŁODZIE MNIAM. Miałam w rodzinie prawdziwego księdza misjonarza który jeszcze w wieku ponad 90 lat leczył chorych na malarię w Afryce chyba to JEST WAŻNE i drugiego który miał kochankę i wszystko jej kupił dom, mieszkanie samochody wszystko co chciała FAKJU

Comments are closed.