Tak będzie w akapie. Uzbrojeni mieszkańcy Seattle bronią posesji przed hordami lewackich barbarzyńców [VIDEO]

Uzbrojeni obywatele w Seattle. / foto: Streamble

Ze Stanów Zjednoczonych, gdzie na ulicach trwa już właściwie regularna wojna, radykalna lewica niszczy sklepy i atakuje policję, napływają kolejne sygnały normalności. Tym razem uzbrojeni mieszkańcy Seattle stanęli w obronie swej własności.

Tam gdzie zawodzi państwo, tam pojawia się inicjatywa oddolna. Ludziom wystarczy pozwolić działa, a oni sami świetnie poradzą sobie z rozwiązaniem problemów. Potwierdza to przykład z Seattle.

Zamieszki w USA

Przypomnijmy, że w Stanach Zjednoczonych po zabójstwie czarnoskórego Floyda przez policję wybuchły zamieszki. Nie mają one jednak wiele wspólnego z walką o jakiekolwiek „prawa”.

Radykalna Lewica atakuje i niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Atakowane są sklepy, a z nich na „wyprzedaży” wynoszone sprzęty. Niszczone są nawet te przedsiębiorstwa, które prowadzą Murzyni.

Brutalne ataki na białych broniących swej własności stały się właściwie codziennością. Jeżeli ktoś jest nieuzbrojony i osamotniony ma małe szanse w starciu z hordami lewackich barbarzyńców.

Podczas zamieszek w USA sprofanowano także pomnik Tadeusza Kościuszki. Cokół pomnika Polaka, który stał się także amerykańskim bohaterem narodowym zamalowano antyprezydenckimi napisami.

Uzbrojeni obywatele

Policja nie radzi sobie z zapanowaniem nad lewackimi bojówkami, a przede wszystkim nie może być wszędzie w jednym momencie. Wówczas obywatele zostają pozostawieni sami sobie.

Ratuje ich to, że nie są bezbronni. Opisywaliśmy już przykład tego, jak w Minneapolis uzbrojeni mężczyźni stanęli w obronie sklepu. – Pomyślałem, że zanim pojawili się policjanci, byli tylko uzbrojeni Amerykanie, więc oto jesteśmy – mówił jeden z nich.

Teraz w sieci pojawiło się kolejne nagranie, na którym widzimy jak mieszkańcy jednego z osiedli w Seattle zebrali się i przygotowali na ewentualne przybycie lewackich bojówkarzy. Na opublikowanym wideo widzimy jak zablokowali pojazdami drogę i uzbrojeni pilnują przejazdu.

5 KOMENTARZE

  1. Problem jest taki że to jest zorganizowana lewacka rewolucja, która nie jest powstrzymywana przez policję. Policja i gwardia zamiast zrobić porządek się wycofuje. Szef policji w Mineapolis w wywiadzie powiedział że dlatego bo to jest zagrożenie dla oficerów.

  2. Ja tam się cieszę, że karma działa i po tym, jak tyle krajów USA zniszczyły „kolorowymi rewolucjami”, w końcu taka zawitała do USA… :-))))))))))))))))

  3. Czarno to wszystko widzę. Część przedstawicieli władzy (gubernatorzy, szefowie policji, kongresmeni) tak naprawdę sympatyzuje z tymi szumowinami – uważając że to przysporzy im jakichś „punktów”. Jest to też po części rozprawa z Trumpem. Im gorzej tym większe szanse na jego przegraną w listopadzie. To wszystko pokazuje jak kruchy jest pokój społeczny. Wyobrażacie sobie zamieszki (pod byle pretekstem) w Europie wg linii religijnych? Jeszcze więcej niech lewactwo ściąga do Europy ludzi nie mających nic wspólnego z jej historią, kulturą, tradycją i cywilizacją. Jeszcze więcej… wtedy zobaczymy

Comments are closed.