Dr Grzesiowski bez ogródek. Obostrzenia dla wszystkich, niezaszczepionych testować na potęgę

Grzesiowski
Dr Paweł Grzesiowski. / foto: YouTube
Pandemiczny ekspert medialny, dr Paweł Grzesiowski wyszedł z kolejnymi propozycjami dotyczącymi „walki” z epidemią koronawirusa. 

Dr Grzesiowski już wie, co się zdarzy jesienią, albo i wcześniej, gdy nadejdzie tzw. czwarta fala koronawirusa i jego różnych mutacji.

Osoby niezaszczepione będą umierać podczas czwartej fali pandemii – przewiduje na łamach radia RMF FM lekarz.

Osoba, która nie jest zaszczepiona, nie tylko może zachorować, ale też przenieść wirusa – dodał.

Coraz więcej badań (przede wszystkim z Izraela, Wielkiej Brytanii i Holandii) wskazuje jednak, że zaszczepieni także mogą zarówno zakazić się sami, jak i zakazić innych. Dane pokazują też, że zaszczepieni są znacznie mniej narażeni na ciężki przebieg choroby oraz zgon.

W dalszej części wywiadu dr Grzesiowski przewiduje lockdown jesienią. Jak podkreśla, będzie dotyczył wszystkich, także zaszczepionych.

Ograniczenia, które będą wynikały z powiększającej się liczby zachorowań, będą niezbędne. Lockdown będzie dotyczył wszystkich osób – uważa.

Proponuję, by niezaszczepionych regularnie testować. Co najmniej raz lub dwa w tygodniu.

Ci, którzy się nie zaszczepili powinni być regularnie testowani: co najmniej dwa razy w tygodniu wymaz – twierdzi dr Grzesiowski.

Dr Grzesiowski ocenia także kampanię szczepień prowadzoną przez rząd. Delikatnie mówiąc – nie ma o niej najlepszego zdania. Sugeruje, że politycy powinni schować się do drugiego szeregu.

Od początku pandemii wiele spraw i wiele decyzji było podporządkowanych kwestiom wizerunkowym. Wizyta ministra zdrowia, który nie jest lekarzem w gminie, gdzie jest najmniej szczepień, to jest głównie sprawa wizerunkowa, a nie medyczna, merytoryczna. (…) Twarzą pandemii, twarzą szczepień, twarzą tych wszystkich procedur, które powinny być realizowane, powinni być lekarze i naukowcy. A urzędnicy powinni stać w drugim szeregu i realizować, to co eksperci przygotują – mówił w RMF FM dr Grzesiowski.

Czytaj także:

51 KOMENTARZE

  • Cwaniaczek Grześkowiak powinien być co miesiąc szprycowany wymieszanymi trzema cieczami: AstraZneszlam, Jonson & Curkson i Moderna/Menda oraz na dodatek PCR z grafenem do gębo/noso/gardzieli codziennie. PS. Mordę to on ma jak Tatar pupę.

 1. Czy ktoś może zwrócić uwagę aktorom takim jak Grzesiowski, Simon, Horbam czy Niedzielski że nie ładnie jest spojlerować mając dostęp do scenariuszu filmu pt. „Plandemia”

 2. Proponuje zeby dr Grzesio osobiscie przyszedl mnie „wymazac”..wyjasnimy sobie to i owo..cwaniak telewizyjny..

 3. A niby na jakiej podstawie ma Pan zamiar testować. Tylko przez fakt niezaszczepienia! To co, milicja do domu przyjedzie, bo ja do lekarza nie chodzę, z NFZ wypisałam się wiele lat temu i leczę sie sama.

 4. Co ten gość odstawia to ciężko ogarnąć. Ma strategie „bycia twarza” wie że ktokolwiek w kitlu może najbardziej psychopatyczne treści zapodawać, a lud to kupi, dowiedzione w badaniach

 5. Nie się ten pseudo lekarz zmierzy z tymi filmami: 1. Operacja wyjmowania chipa w Rosji: youtube.com/watch?v=I7NzgISxtRI lub t.me/ qpolska/54565 2. Gdy włączony jest wyłącznik szczepionki. youtube.com/watch?v=sHRPppJtoHQ lub t.me/ qpolska/55111 3. Grafen w pigułce. 😎 youtube.com/watch?v=I7NzgISxtRI lub t.me/qpolska/ 55065

 6. Czy minister zdrowia musi być lekarzem? Przecież on nie leczy tylko administruje. To minister sportu też ma być sportowcem? A minister spraw zagranicznych obcokrajowcem? Minister od spraw socjalnych zapewne powinien być bezrobotnym.

 7. Mam przeciwciala i co mi jakis dzban zrobi ? Moze nich sprawdzi ile przeciwcial ma kazdy zaszczepiony ? Chyba o to chodzi w badaniach klinicznych ?

  • A masz odpowiednie zaświadczenie? Bo ja się właśni dowiedziałem, że tam gdzie badają zaświadczeń nie wystawiają.

 8. „Osoby niezaszczepione będą umierać podczas czwartej fali pandemii”
  Zaszczepieni pewnie będą żyć wiecznie…
  Jak już musicie reklamować tego cymbała, to przynajmniej podajcie od kogo bierze pieniądze.

 9. Taa, wszyscy mają tylko słuchać pandemicznych, szalonych lekarzy… A za te testy dwa razy w tygodniu to kto zapłaci?

 10. Nabić ch..ja n a pal jak Azję Tuhajbejowicza. Niech jego szczyny i gówna spływają po drągu, to będzie taki jeden dług test.

Comments are closed.