Dr Grzesiowski bez ogródek. Obostrzenia dla wszystkich, niezaszczepionych testować na potęgę

Grzesiowski
Dr Paweł Grzesiowski. / foto: YouTube
Prenumerata NCZ! z prezentem
Pandemiczny ekspert medialny, dr Paweł Grzesiowski wyszedł z kolejnymi propozycjami dotyczącymi „walki” z epidemią koronawirusa. 

Dr Grzesiowski już wie, co się zdarzy jesienią, albo i wcześniej, gdy nadejdzie tzw. czwarta fala koronawirusa i jego różnych mutacji.

Osoby niezaszczepione będą umierać podczas czwartej fali pandemii – przewiduje na łamach radia RMF FM lekarz.

Osoba, która nie jest zaszczepiona, nie tylko może zachorować, ale też przenieść wirusa – dodał.

Coraz więcej badań (przede wszystkim z Izraela, Wielkiej Brytanii i Holandii) wskazuje jednak, że zaszczepieni także mogą zarówno zakazić się sami, jak i zakazić innych. Dane pokazują też, że zaszczepieni są znacznie mniej narażeni na ciężki przebieg choroby oraz zgon.

W dalszej części wywiadu dr Grzesiowski przewiduje lockdown jesienią. Jak podkreśla, będzie dotyczył wszystkich, także zaszczepionych.

Ograniczenia, które będą wynikały z powiększającej się liczby zachorowań, będą niezbędne. Lockdown będzie dotyczył wszystkich osób – uważa.

Proponuję, by niezaszczepionych regularnie testować. Co najmniej raz lub dwa w tygodniu.

Ci, którzy się nie zaszczepili powinni być regularnie testowani: co najmniej dwa razy w tygodniu wymaz – twierdzi dr Grzesiowski.

Dr Grzesiowski ocenia także kampanię szczepień prowadzoną przez rząd. Delikatnie mówiąc – nie ma o niej najlepszego zdania. Sugeruje, że politycy powinni schować się do drugiego szeregu.

Od początku pandemii wiele spraw i wiele decyzji było podporządkowanych kwestiom wizerunkowym. Wizyta ministra zdrowia, który nie jest lekarzem w gminie, gdzie jest najmniej szczepień, to jest głównie sprawa wizerunkowa, a nie medyczna, merytoryczna. (…) Twarzą pandemii, twarzą szczepień, twarzą tych wszystkich procedur, które powinny być realizowane, powinni być lekarze i naukowcy. A urzędnicy powinni stać w drugim szeregu i realizować, to co eksperci przygotują – mówił w RMF FM dr Grzesiowski.

Czytaj także:

51 KOMENTARZE

 1. Gosciu nie może juz sie doczekac obiecanej kasy za wyrobienie targetu. A „target” sie opiera niczym osioł. Wiec trzeba opornych jakoś zmusić…

 2. …Ci, którzy się nie zaszczepili powinni być regularnie testowani: co najmniej dwa razy w tygodniu wymaz – twierdzi dr Grzesiowski… Nigdy nie „wymazywałem” się i nie zamierzam w przyszłości. Ciekawe kto i jak mnie zmusi?
  Pytanie do ucunych prawników Kolaboracji Mentzenów&Berkowitzów – jak należy potraktować chachła banderowca przebranego w polski mundur i kombinującego „podjąć czynności” w stosunku do Polaka?

 3. Panie Grzesiowski poczytaj co ogłosili w USA, CDC Centers for Disease Control and Prevention, (Altanta GA, USA) wycofuje oszukańczy protokół testowania PCR, który był wykorzystywany do fałszowania „pozytywnych” wyników badań na obecność wirusa Covid w celu wywołania (plan-demii). Ten test wielka ściema: …” być regularnie testowani: co najmniej dwa razy w tygodniu wymaz..” Zapoznaj się z faktami i nie bredź. c d n…

 4. „co najmniej dwa razy w tygodniu wymaz” – ale zapomniał dodać, że od tego testowania jego patyczkami wymazowymi można dostać raka, a im częściej się testuje tym większe prawdopodobieństwo, taki mały dodatek. Zresztą jak „grzesiu” zacznie majstrować przy wskaźniku CT to nawet wymaz pobrany z pewnej krypty na Wawelu może dać kovida :)

 5. Drodzy wyznawcy covvidotyzmu, ktorzy wieszczycie nieodwołalne i masowe wymieranie tych, którzy wzgardzili preparatami gmo powszechnie zwanymi szczepionkami. Okażcie tym nieszczęśnikom odrobinę covvidiańskiego miłosierdzia i nie wymyślajcie im dodatkowych tortur i represji przed wkrótce mającym nastąpić końcem ich nędznego żywota. ;)

 6. Czyżby pan był udziałowcem…? Znani miliarderzy George Soros i Bill Gates są częścią grupy, która kupuje firmę produkującą szybkie testy COVID-19. Zakup Mologic Ltd. został ogłoszony przez Open Society Foundations, którą Soros założył. ”..być regularnie testowani: co najmniej dwa razy w tygodniu wymaz”. Handlowiec Soros-a i Gates-a?

 7. Mam nadzieję, że Banaś skontroluje wydatki środków publicznych przez mafię kowidowych zamordystów na garnuszku Pfizerów i innych korpo terrorystów słynących z korumpowania polityków, wówczas zrobi im dożywotnią kwarantannę w zakładach penitencjarnych o podwyższonym rygorze.

 8. Dr Jaśkowski swego czasu opublikował listę lekarzy tzw. ekspertów opłacanych przez konc. farm. Grzesiowski od lat był na tej liście, wcześniej jako ekspert od grypy, co rok straszył i chciał obowiązku szczepień na grypę, no ale patent na tę szczepionkę wygasł to wziął się za koronkę, powinien zapisać się do PSL też zawsze gotowi za koryto.

 9. tzn. co będą mi do domu przyjeżdżać i badania robić? bo do tranwaju to mie raczej motorniczy nie wpuści jak mu powim żem nie jest szczepan

 10. Jak patrzę na zdjęcie, to mam od razu skojarzenia:
  „Słowiańska dusza we mnie tkwi
  Słowiańskie serce w piersi gra”
  :)

Comments are closed.