Zobacz CAŁE wystąpienie Grzegorza Brauna, ZANIM padły słowa, o których wszyscy mówią [VIDEO]

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun w Sejmie. Foto: PAP
Poseł Konfederacji Grzegorz Braun w Sejmie. Foto: PAP
Niemal wszyscy mówią wyłącznie o trzech słowach, jakie Grzegorz Braun wypowiedział z mównicy sejmowej w kierunku ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Warto jednak zapoznać się z całą wypowiedzią posła Konfederacji.

Szczęść Boże wszystkim ciężko pracującym, uczciwym medykom, wszystkim cierpiącym pacjentom. Oby nikt nie stawał na ich drodze do lekarza, oby ta dziedzina naszego życia pozostawała w minimalnym stopniu, jeśli w ogóle, upolityczniona, oby tajemnica lekarska była szanowana – rozpoczął Braun.

Tymczasem niech nas Pan Bóg ma w swojej opiece, póki za tę dziedzinę aktywności naszego państwa odpowiada człowiek zajmujący miejsce w tej ławie, niestety nie ławie oskarżonych, ławie rządowej. Akt oskarżenia – mam nadzieję, że przed trybunałem, kiedy wróci Rzeczpospolita z całą swoją mocą, swoim majestatem – będzie zawierał informacje o stu kilkudziesięciu, a zegar tyka, tysiącach zgonów nadmiarowych, będzie zawierał informację o tym, że o 1/3 w ciągu jednego roku wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży – kontynuował poseł Konfederacji.

To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne, są zbrodniarzami wojennymi. Zbrodniarze wojenni w kategoriach norymberskich to niekoniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylicę i spychają do dołu z wapnem w Palmirach czy w Katyniu. To w myśl Kodeksu karnego ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną. A giną masowo. Wy tego w ogóle nie badacie, wy nie odpowiadacie na pytania nadsyłane do was. Wy nie wiecie, bo być może w ogóle nie to jest waszym celem – mówił Braun.

Dalej chciał pytać o niepożądane odczyny poszczepienne (NOP). – Ja zapytam tylko o NOP-y, NOP-y, których 1/3 w Stanach Zjednoczonych, bo tam jeszcze są jacyś badacze, to poronienia – w tym momencie mikrofon wyłączyła prowadząca obrady wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska, tłumacząc to upłynięciem regulaminowych dwóch minut.

Wtedy Braun rzucił w kierunku ministra zdrowia Niedzielskiego słynne już „Będziesz Pan wisiał”.

18 KOMENTARZE

  1. Braun jesteś skończony. Sam jesteś zbrodniarzem wojennym. Przyznaj się dlaczego nie nosisz maseczki, bo zaszczepiłeś się i w nią wierzysz.

Comments are closed.