COVIDOWY TERROR w Australii. Policja atakuje i miota przypadkowymi ludźmi. Mentzen: Trzeba ich odciąć od Internetu [VIDEO]

Wstrząsające sceny można obejrzeć na ulicach Australii Źródło: Twitter/@synxchaosu
Wstrząsające sceny można obejrzeć na ulicach Australii Źródło: Twitter/@synxchaosu
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
W sieci pojawia się mnóstwo szokujących nagrań z brutalnych interwencji policji w Melbourne, gdzie od kilku dni trwały gwałtowne manifestacje przeciw obowiązkowi szczepień, które ucichły dopiero w czwartek. Sławomir Mentzen, reprezentant wolnościowego skrzydła Konfederacji i doktor ekonomii, skomentował tę sprawę porównując Australię do komunistycznej Korei Północnej.

– Australię trzeba będzie śladem Korei Płn. odciąć od Internetu. Raz dlatego, żeby Australijczycy nie mogli zobaczyć, że reszta świata żyje inaczej, a dwa, żeby nie straszyć reszty świata tym co nas czeka, jeżeli się już teraz nie postawimy totalitarystom pokroju Niedzielskiego – napisał na Twitterze Sławomir Mentzen, komentując nagranie, na którym służby mundurowe Australii biją, podduszają i agresywnie pacyfikują australijskich obywateli, którzy wyszli zaprotestować przeciwko reżimowi covidowemu.

W czwartek, po trzech dniach gwałtownych protestów przeciw obowiązkowym szczepieniom, na ulicach Melbourne zrobiło się spokojnie. Nie zabrakło jednak patroli policji, które m.in. chodziły od drzwi do drzwi zadając nietypowe pytania.

Patrole policji przemierzały centrum Melbourne, a funkcjonariusze sprawdzali powody, dla których ludzie przebywali na zewnątrz, po tym jak w środę w drugim co do wielkości mieście Australii doszło do gwałtownych protestów.

Tylko w środę policja dokonała ponad 200 aresztowań.

COVIDOWY TERRROR w Australii

Protesty wolnych ludzi przeciwko covidowemu reżimowi komentowaliśmy na bieżąco (w artykule WSTRZĄSAJĄCE nagrania):

Rewolta w Australii po wprowadzeniu obowiązkowych szczepień. Policja strzelała gumowymi kulami. Kilkaset osób aresztowanych [VIDEO]

Państwo, które jeszcze w latach 90-tych kojarzyło się z wolnością i libertarianizmem, teraz dzieli swoich obywateli. Nawet w ważne rodzinne święta:

Dzień Ojca w covidiańskiej Australii. Kraj podzielono, rodziny rozdzielono barykadami [VIDEO]

Niektóre akty agresji policji wyglądają jak żywcem wyjęte z reżimów totalitarnych. Oglądając TAKIE nagrania można zapomnieć, że Australia to „cywilizowany” kraj:

Szokująca akcja policji. Sceny grozy na ulicach. Masowe protesty przeciw obowiązkowym szczepieniom. „To jest rewolucja” [VIDEO]

Źródło: NCzas

17 KOMENTARZE

 1. Sommer i Piton musza sie jeszcze raz spotkac i porobic sobie jaja z komedii w Australii. Tak jak ostatnio. Wielu ogladajacym bardzo sie to pitolenie spodobalo.

 2. Ale oni już im zmienili „prawo” na takie, które pozwala ZMIENIAĆ WŁADZY PRYWATNIE WYSYŁANE WIADOMOŚCI, usuwać posty, przejmować profile sieci społecznościowych.

  To wojna wypowiedziana wolnym ludziom.

 3. Jak biją na Białorusi to trafia na pierwsze miejsce w przekazie jako to reżim jak strzelają do uciekających demonstrantów w Australii to jest demokracja

 4. Nawet obecność jakichś afgańskich bojców na granicy z ‚polską’ paradoksalnie o tym właśnie świadczy, bo jaki kraj totalitarny pozwoliłby ludziom uciekać przez zieloną granice, hę?

  Ba, zapewnia im wojskową ochronę w tej ucieczce.

  Ciekawe czy ‚polski’ MSZ zadał pytanie białoruskiemu MSZ w jakim charakterze ich wojacy tam występują?

 5. a już sobie grabią kolejne przepraszanki, tym razem przed białasami.

  Dlatego starannie należy zbadać genetycznie kto ma być tym przepraszalskim. To bardzo ważne, żeby białasy sami siebie nie przepraszali, bo to głupie bardziej niż to co jest. A czy oni tam nie mają przypadkiem przewagi kobiet w poszczególnych rządach?

  Może to baby będą przepraszały :)) ?

 6. pomagając pacyfikować bezprawnie naród , a nie po stronie swoich zadań pracy, swoich przysięg jakie zapewne funkcjonariusz policji składa, nie po stronie regulaminu pracy policjanta. Czyli zobaczmy jak łatwo obrócić demokrację w totalitaryzm, tak naprawdę wykorzystując policję jako posłuszne narzędzie.

 7. Policja stoi po stronie tych którzy im płacą, dokładnie tak jak czyni to tzw, prasa, tzw. rząd każdy, stoi tam gdzie czuje korzyść finansową dla swej kieszeni, resorty państwowe finansowane z podatków, patrzą za własnym interesem.
  Gdzie? w takim systemie, miejsce na „demokrację” „wybory” „humanizm” „prawo” i inne „zdobycze cywilizacji”
  To już lepszy totalitaryzm tam przynajmniej wiadomo za co należy się sznur na dźwigu w środku miasta. Do tego zmierza „zachód” ze swą cywilizacją.

 8. Australia to patologiczny kraj, sceny kowidiańskiego szaleństwa z kopaniem leżących przez naćpanych gliniarzy grosze niż na Białorusi.

 9. TERAZ JUZ WIECIE, CZEMU W TZW DEMOKRACJACH OBYWATELE SĄ POZBAWIANI PRAWA DO NOSZENIA BRONI???!!! Ciekawe, jak by to wygladało w tak niedemokratycznym oaństwie jak np Panama, albo Meksyk- tam taki gliniarz to szybciej by miał dziurę niż zdążył kogoś pobić. A w Polsce kaczor wypowiedział sie wprost że pozwolen nie będzie, a nawet zostanie to zaostrzone!!! Wbrew dyrektywom ue!!!!

 10. Na Białorusi „Drogi Przywódca” na koronowirusa zaleca setkę wódki i relaks w saunie. Nikt coś Łukaszenki tutaj w tym konteście nie wspomina.

 11. Polińska policja właśnie dostaje kolejna podwyżkę i wyrównanie za zaległe lata inflację. to będzie sporą kasa. wnioskuję, że szykują podwładnych do przełykania trudnych moralnie rozkazów.

Comments are closed.