Szokujące nagranie z lotniska w Mińsku. ONI zaraz ruszą w kierunku Polski [VIDEO]

Lotnisko w Mińsku.
Lotnisko w Mińsku - zdj. ilustracyjne. (Fot. Minsk Airport)
Opozycyjny białoruski serwis informacyjny Nexta opublikował w środę na Twitterze nagranie, na którym widać dziesiątki osób koczujących na ławkach i podłodze na lotnisku w Mińsku. Podpis pod krótkim filmem informuje o całkowitym zablokowaniu portu lotniczego w stolicy Białorusi.

Nexta twierdzi, że większość pasażerów na trasie Dubaj – Mińsk, obsługiwanej przez linie Flydubai, stanowią Irakijczycy. Po przybyciu tłoczą się na lotnisku, śpią na ławkach i na podłodze.

Niedługo zapewne ruszą w kierunku Polski. Niedawno jedna z Syryjek, której udało się przekroczyć granicę i przebywa aktualnie w ośrodku dla cudzoziemców w Białymstoku, opowiedziała, jak wygląda cały szlak migracyjny.

Po kilku dniach spędzonych w Mińsku imigranci transportowani są na polsko-białoruską granicę. W jej przypadku przejazd nastąpił taksówką.

– Bardzo łatwo jest się dostać do Polski. Po prostu idźcie przez bagna na wzgórze i już będziecie na miejscu – mieli powiedzieć do Syryjki białoruscy pogranicznicy.

Od wiosny na granicy Białorusi z Litwą, Łotwą i Polską zanotowano gwałtowny wzrost liczby prób jej nielegalnego przekroczenia przez migrantów z krajów Bliskiego Wschodu, Afryki i innych regionów. UE i państwa członkowskie uważają, że jest to efekt celowych działań władz Białorusi w odpowiedzi na sankcje. Mińsk odrzuca oskarżenia.


CZYTAJ TAKŻE:


Od 2 września w związku z presją migracyjną w przygranicznym pasie z Białorusią – w 183 miejscowościach woj. podlaskiego i lubelskiego – obowiązuje stan wyjątkowy. Od początku roku Straż Graniczna zanotowała ponad 18 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej, z czego ponad 6,7 tys. prób miało miejsce w październiku. Według danych MSWiA migranci to najczęściej obywatele Iraku, Afganistanu, Syrii, Rosji, Somalii, Tadżykistanu, Iranu i Turcji.

28 KOMENTARZE

 1. Właśnie obsobaczył nas Die Welt za nieprzepuszczanie miłośników unii do niemiec.

  A to taki bogaty kraj te niemcy, mogliby uruchomić MOST nad ‚polską, POWIETRZNY, DO MIŃSKAAA! Albo kilka mostów i wiaduktów!

  I zaraz na dzień dobry rozdać muslimom po 10 tys eurasów i zabrać ich do samowo Bierlinaaa!

   • Głupiś, kurzy móżdżku. Nie chwytasz aluzji boś niepełnosprytny umysłowo a moje wpisy są poza twoimi możliwościami umysłowymi.

    A miałeś okazję nie kłapać dziobem.

  • W sumie jak chca, to mogliby Niemcy wyslac samoloty do Minska. Bedzie taniej, szybciej, a i ci rzekomi biedacy nie beda musieli cierpiec na bagnach. Albo od razu do Iraku. Jeszcze prosciej. Bilety po 5000-10000 USD za „wycieczke” z biurem Al-Germana, to jeszcze by zarobili. A slyszac doniesienia „niezaleznych” to takimi kwotami tam sie operuje przy transferze do Polski.

 2. PLL LOT też uruchamia bezpośrednią linię do Dubaju.
  Niech lądują potem w Berlinie.
  Już Czaskowki mówił: Po co lotnisko w Polsce skoro jest w Berlinie.

 3. Jeśli to Irakijczycy to trzeba będzie ich przeprosić i zapłacić. W końcu to Polska z jej największym sojusznikiem napadła i rozpyndoliła ich kraj. Następnego razu wadzuchna powinna pomyśleć dwa razy.

   • A konkretnie co chciałeś przekazać. A jak to z ta wojną w Iraku było? Wygraliśmy czy przegrali?

 4. Jak oni do Niemiec to po jakie licho ich zatrzymywać w Polsce i tak uciekną do Niemiec, czy Francji po socjal. Są dwa rozwiązania, A budujemy mur na całej granicy, B naciskamy na Niemcy migrantami, by zrezygnowali z socjalu dla obcokrajców.

 5. Szokujące jest zachowanie naszych władz…. kiedy zabezpieczenie granicy przed wrogą armią ???

 6. Same kobiety z dziećmi. No po prostu bestialstwo. Tyle pustych hoteli w Polsce, tyle restauracji mogłoby wydawać posiłki, służba zdrowia miała by co robić …. oj chyba się zagalopowałam :)

  • 10/10
   Tak, BESTIALSTWO!!!
   A możnaby zakwaterować biednych uchodźców np. w pustych o tej porze roku pensjonatach w Zakopanem… Z czasem „wrośliby” w krajobaz i ubogacili kulturowo nazbyt jednolite Podhale!
   „Krzyż wciąż zabija.” – jak łaskawy był zauważyć prof. Hartman. A więc na Giewoncie w celu nieurażania uczuć, umieściłoby się z czasem za pieniądze Unii półksiężyc…

 7. Oni na zachód do Niemiec, Francji … tylko za starzy za mało dzieci do domów publicznych dla pedofili na adrenochrom, poza tym robi się kolejną ustawkę z imigrantami którzy chcą socjalu więc wystarczy go nie dawać niestety zachód UE to socjalizm, degeneracja, pedofilia, przyzwolenie na morderstwa przez brak kary śmierci nawet podczas wojny, satanizm. Do tego sztuczny konflikt Pis z Po / Ko, Psl, Lewica … prawda wyszła na zdjęciach z imprezy urodzinowej Mazurka więc próbują tuszować :)

 8. Sankcje na linie lotnicze i kraje, które w tym uczestniczą. Zakaz przelotu tych linii nad terytorium państwa UE i NATO (chodzi wszak o szczelność zewnętrznych granic UE i NATO). Kluczową rolę mogłaby tu odegrać Turcja, ale jak wiadomo, sama uczestniczy z islamizacji Europy. Powinien też powstać solidny mur na całej długości granicy zewnętrznej NATO. Finansowanie? Z tych 2,5% PKB które kraje NATO przeznaczają na obronność. Inwestycja szybko się zwróci.

 9. Filuz filutka

  Jak się „dowiedzieć” można z „Gazety”:
  „Biedni, znękani uciekinierzy
  (Chorzy i dzieci oraz kobiety),
  Wskutek przemocy polskich żołnierzy,
  Tkwią na granicy, gdzie Usnarz Górny.”
  Ach, łyknie więcej czytelnik durny!

  „Gazeta” bowiem rzewną opowieść
  Snuje o kocie. Kocie Filuzie.
  Kota z Kabulu ktoś zechciał dowieźć?
  Skądże, „sam przyszedł”!… Filuz na luzie:
  „Gdy jego panie sunęły pieszo,
  Kot szedł za nimi…” Durnie się cieszą!

  • „Przez długi miesiąc wędrówka trwała.”
   To trzy tysiące mil… Mikrocefale,
   Dla których bajka rzewna powstała,
   Nie sprawdzą tego. No, ale, ale:
   Po co z Kabulu iść – kto odpowie! –
   Zanim przejęli go talibowie?

   Filuz przedstawia się filuternie…
   Tylko ktoś z kocim mózgiem dowierza,
   Że się redaktor tak miłosiernie
   Do afgańskiego odnosi zwierza.
   Treść bajki niesie tę myśl za skutek:
   Filuz Filuzem… Adaś – Filutek!

Comments are closed.