Grzegorz Braun: NIE otwierać terytorium RP na przestrzał. Nie tworzyć popytu na migrację

Grzegorz Braun. / Źródło: NCzas
Grzegorz Braun. / Źródło: NCzas
REKLAMA
Grzegorz Braun, poseł Konfederacji, zamieścił w mediach społecznościowych kolejny wpis, w którym apeluje, by „nie otwierać terytorium RP na przestrzał″.

To już kolejny z czwartkowych wpisów posła Grzegorza Brauna, odnoszących się do sytuacji na Ukrainie. Wcześniej polityk Konfederacji zaapelował o zakończenie segregacji i przymusu szczepień w Wojsku Polskim oraz o poszerzenie dostępu do broni dla zwykłych obywateli.

– Dwie wojenne oczywistości: natychmiast znieść reglamentację dostępu do broni dla obywateli RP (patrz: amerykańska” poprawka do Konst. prezentowana przez Konfederację Korony Polskiej); skończyć z segregacją sanitarną i przymusem szczepień w Wojsku Polskim – napisał na Twitterze Grzegorz Braun.

REKLAMA

Czytaj więcej: Wojna za progiem, a władza zajmuje się niezaszczepionymi żołnierzami. Grzegorz Braun: STOP segregacji i przymusowi szczepień w Wojsku Polskim


Następnie poseł Konfederacji zamieścił kolejny wpis, który spotkał się ze wściekłym atakiem na Twitterze. Większość komentarzy zawierała wyzwiska pod adresem posła, o czym można przekonać się czytając na Twitterze odpowiedzi i cytaty z tweeta.

„Imperatyw humanitarny: NIE otwierać terytorium RP na przestrzał, nie tworzyć popytu na migrację uchodźców/nachodźców – ew. uruchomić wahadłowy ruch pociągów… do granicy zachodniej. A poza tym, jasna rzecz, szczególnie żarliwie modlić się: »Od powietrza, głodu, ognia i wojny…«″, napisał Grzegorz Braun.


Zobacz także:


REKLAMA