Są agresywni wobec kobiet z dziećmi i na pewno nie pochodzą z Ukrainy. Wywołali chaos na granicy [VIDEO]

Ukraińska konduktor próbuje zablokować wejście do pociągu Źródło: Twitter
Ukraińska konduktor próbuje zablokować wejście do pociągu Źródło: Twitter
REKLAMA
W sieci pojawiają się nagrania, na których widać grupy mężczyzn o nieeuropejskiej urodzie, którzy terroryzują uchodźców i próbują przedostać się do Polski.

Portal Tarnogórski Info opublikował nagranie, na którym widać jak zdesperowana ukraińska konduktor w Kijowie, próbuje utorować drogę do zmierzającego ku polskiej granicy pociągu kobietom i dzieciom, jednak napiera na nią tłuszcza dorosłych mężczyzn o bliskowschodniej urodzie.

Nagranie portalowi miał przesłać ukraiński uchodźca, który do Polski trafił przez przejście graniczne w Medyce.

REKLAMA

Takich nagrań w Internecie jest więcej. Na jednym z nich widać, jak ciemnoskóry mężczyzna uzbrojony w nóż segreguje osoby, które wchodzą do przedziału.

O sprawie na Twitterze informuje również poseł Konfederacji – Robert Winnicki.

W zeszłym tygodniu wzywaliśmy rząd do wysłania dużych sił na granicę, spodziewając się takiego rozwoju wypadków. Dziś powtórzyliśmy to w Sejmie jeszcze mocniej. Polacy nad granicą zaczynają się bać, nie-ukraińscy przybysze chodzą z nożami. Zero pobłażania! napisał polityk.

Mężczyźni spoza Europy mają zachowywać się agresywnie w stosunku do uchodźców – w tym do kobiet z dziećmi. Służby pracujące na granicy mówią o przypadkach wyrywaniu łóżek i kradzieży koców Ukrainkom z dziećmi.

Szczególnie nieciekawa ma być sytuacja w Medyce, gdzie uciekający przed wojną Ukraińcy mają stanowić mniejszość. W większości mają tam przebywać migranci z krajów afrykańskich i z Bliskiego Wschodu.


Czytaj więcej:


Źródło: NCzas, Twitter

REKLAMA