Śmierć Durczoka. Pisała, że nazywał ją k***wą. Teraz twierdzi, że się pogodzili i przejęła po nim TO

Kamil Durczok/ PAP Andrzej Grygiel
Kamil Durczok/ PAP Andrzej Grygiel
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Julia Oleś, była partnerka zmarłego niedawno Kamila Durczoka, jeszcze niedawno twierdziła, że dziennikarz znęcał się nad nią (wyzywał, wykręcał ręce), gdy byli razem. Teraz jednak twierdzi, że zdążyli się pogodzić. W dodatku przyjęła jego stronę na FB.

„Był pijany, niezdolny do utrzymania równowagi i skupienia na niej wzroku. Czerwony, spocony, a przede wszystkim wściekły (…) Nie pyskuj, k**wo!- zaproponował kulturalnie, po czym szarpnął ją za ramię, a drugą ręką wykręcił jej palce u dłoni” – mogliśmy przeczytać w jednym z fragmentów książki, którą wydała Oleś i w której to opisała toksyczny romans ze starszym dziennikarzem.

Dziś celebrytka twierdzi, że pogodziła się z Durczokiem przed jego śmiercią. W dodatku przejęła jego fanapage na Facebook. „Silseion”, który wcześniej traktował o Śląsku i sprawach Ślązaków, zmienił nazwę na „Fabjulus” i będzie teraz służył promocji osoby celebrytki. Ci, którzy polajkowali wcześniej stronę, teraz będą oglądać wpisy i zdjęcia udostępniane przez gwiazdeczkę.

Portal pomponik.pl podaje, że według Oleś, fanapage od samego początku był jej własnością.

– Domena Silesion.pl, którą przepisałam na Kamila i która była własnością Spółki, jest dziś w innych rękach. Jest tam strona z zakładami bukmacherskimi. Nie wiem, ile Kamil zyskał na tej transakcji. Fanpage jest natomiast od samego początku w rękach moich i został 3 miesiące temu połączony z moim własnym. Fanpage Silesionu przed połączeniem liczył 27 tysięcy fanów, mój własny liczył 9 tysięcy. Wszystkie te rzeczy można sprawdzić, mieliśmy też podpisaną ugodę –
mówi celebrytka.

Kamil Durczok nie żyje. Przez całe życie był związany z mediami

Kamil Durczok urodził się w 1968 roku w Katowicach, w tym mieście rozpoczynał pracę w dziennikarstwie – najpierw w studenckim radiu Egida, później w radiu TOP i TVP Katowice.

W Telewizji Polskiej pracował od 1993 do 2006 roku, od 1996 r. – na antenie ogólnopolskiej, prowadząc m.in. „Wiadomości”, był też autorem wywiadów na antenie RMF FM. W 2006 roku został dziennikarzem telewizji TVN. Był redaktorem naczelnym i prowadzącym „Faktów” – odszedł z tej redakcji za porozumieniem stron w marcu 2015 r. po medialnych doniesieniach o mobbingu i molestowaniu. Durczok im zaprzeczał.

W 2019 roku został wydawcą i redaktorem naczelnym portalu Silesion.pl, który po kilku latach zakończył działalność.

Źródło: NCzas, pomponik.pl

3 KOMENTARZE

Comments are closed.