Cały świat protestuje przeciw segregacji. Tego nie zobaczysz w głównych mediach [VIDEO]

Mężczyzna trzymający flagę
Mężczyzna trzymający flagę "Don't tread on me" oraz kadry z protestów w Chorwacji i we Włoszech. Zdjęcie ilustracyjne. / foto: screen Twitter: @EliseiNicole/@ganga2410 (kolaż)
REKLAMA
Coraz więcej państw wprowadza segregację ludzi, coraz częściej słyszy się o systemowym dyskryminowaniu osób, które z różnych powodów nie chciały się zaszczepić. To o czym się nie mówi, to fakt, że na cały świecie ludzie oprotestowują wprowadzane reżimy sanitarne.

Polska, Francja, Austria, francuskie terytoria zamorskie… – na całym świecie są ludzie, którzy cenią wolność i nie ważne, czy przyjęli szczepionkę czy nie, nie chcą pozwolić na to, by w ich państwach władze segregowały ludzi i przymuszały ich do szczepienia się wbrew woli.

Polska. Coś w końcu ruszyło na Dolnym Śląsku

Długo nic nie działo się w kraju nadwiślańskim, ale ostatnio coś chyba zaczęło w ludziach pękać, bo na Dolnośląskim Proteście Wolnych Polaków pojawiło się już całkiem sporo osób. Protestujący mieli ze sobą… trumnę.

REKLAMA

20 tygodni protestów we Francji

Pisowski rząd w Warszawie i tzw. totalna opozycja nieustannie powtarzają, że powinniśmy wzorować się na Zachodzie, gdzie restrykcje są cięższe, a ludzie ponoć lepiej się wyszczepiają. Tymczasem protesty we Francji są bardzo burzliwe – ludzie nie zgadzają się na segregację.

Austriacy mówią STOP

Pomimo lockdownu i surowych restrykcji i kar za ich złamanie, Austriacy masowo wychodzą na ulice wszystkich krajów związkowych. Protestowano już w stolicy, a także m.in. w Klagenfurcie, Grazu, Innsbrucku czy St. Pölten.

W jednych krajach strzelają do manifestantów, w innych to manifestanci strzelają

We francuskim departamencie zamorskim Martynice ostrzelano z broni palnej służby bezpieczeństwa i strażaków – przykazały służby bezpieczeństwa publicznego.

Protesty na całym świecie

Ludzie protestują na całym świecie. W Argentynie, w Japonii, w Czechach. Wszędzie tam, gdzie pojawia się segregacja lub ryzyko jej wprowadzenia, pojawia się także ruch oporu.

REKLAMA