Cały świat protestuje przeciw segregacji. Tego nie zobaczysz w głównych mediach [VIDEO]

Mężczyzna trzymający flagę
Mężczyzna trzymający flagę "Don't tread on me" oraz kadry z protestów w Chorwacji i we Włoszech. Zdjęcie ilustracyjne. / foto: screen Twitter: @EliseiNicole/@ganga2410 (kolaż)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Coraz więcej państw wprowadza segregację ludzi, coraz częściej słyszy się o systemowym dyskryminowaniu osób, które z różnych powodów nie chciały się zaszczepić. To o czym się nie mówi, to fakt, że na cały świecie ludzie oprotestowują wprowadzane reżimy sanitarne.

Polska, Francja, Austria, francuskie terytoria zamorskie… – na całym świecie są ludzie, którzy cenią wolność i nie ważne, czy przyjęli szczepionkę czy nie, nie chcą pozwolić na to, by w ich państwach władze segregowały ludzi i przymuszały ich do szczepienia się wbrew woli.

Polska. Coś w końcu ruszyło na Dolnym Śląsku

Długo nic nie działo się w kraju nadwiślańskim, ale ostatnio coś chyba zaczęło w ludziach pękać, bo na Dolnośląskim Proteście Wolnych Polaków pojawiło się już całkiem sporo osób. Protestujący mieli ze sobą… trumnę.

20 tygodni protestów we Francji

Pisowski rząd w Warszawie i tzw. totalna opozycja nieustannie powtarzają, że powinniśmy wzorować się na Zachodzie, gdzie restrykcje są cięższe, a ludzie ponoć lepiej się wyszczepiają. Tymczasem protesty we Francji są bardzo burzliwe – ludzie nie zgadzają się na segregację.

Austriacy mówią STOP

Pomimo lockdownu i surowych restrykcji i kar za ich złamanie, Austriacy masowo wychodzą na ulice wszystkich krajów związkowych. Protestowano już w stolicy, a także m.in. w Klagenfurcie, Grazu, Innsbrucku czy St. Pölten.

W jednych krajach strzelają do manifestantów, w innych to manifestanci strzelają

We francuskim departamencie zamorskim Martynice ostrzelano z broni palnej służby bezpieczeństwa i strażaków – przykazały służby bezpieczeństwa publicznego.

Protesty na całym świecie

Ludzie protestują na całym świecie. W Argentynie, w Japonii, w Czechach. Wszędzie tam, gdzie pojawia się segregacja lub ryzyko jej wprowadzenia, pojawia się także ruch oporu.

21 KOMENTARZE

 1. Narody powinny połączyć te hasła z nacją która to wszystko finansuje i wystąpić przeciw niej. Taki globalny głos przeciw zbrodniarzom żydomasońskim musi wybrzmieć, to jest konieczne by wskazać oprawców !

 2. Uwaga, każdy powinien się z tym zapoznać – szczegółowy plan, 6 faz covid, NWO czyli powrotu do niewolnictwa
  Szukaj (unikaj ggle lepiej duckduckgo.com): „The Pathway to a New World Order in 6 Phases by Mike Yeadon (Former Pfizer Executive)”

  • (unikaj ggle lepiej duckduckgo.com)
   Wszystko pawda, tylko duck… jest posiadany przes google. Lepszy jest Startpage.com. Wybierz wlasne nastawy (wylacz filtry i zobaczysz nocne tlo).

 3. Pokojowe protesty nic nie dadza. Caly ten misterny plan opieral sie na strachu ludzi przed srowidem, ale po 2 ltach tego cyrku chyba juz nawet najbardziej oglupione i zmanipulowane osobniki powinny wiedziec, ze to wszysko mystyfikacja. Niestety organizatorzy tego cyrku z pewnoscia to przewidzieli i z pewnoscia uzyja sily kiedy zauwaza, ze szala sie przechyla.

 4. Marsz był ale ani jeden polityk ani poseł nie raczył tam przybyć mimo że byli zapraszani. Tchórze i układowcy!Obietnica kasy/wypłata jej posłom i senatorom z okazji Mikołaja i Świąt, sprawiła że wszyscy politycy zostali nią zeszmaceni i udają że ich nie ma.To haniebne, Polacy widzą i zapamiętują, obyście nie musieli wiać kiedyś na te Malediwy!

 5. Powinniśmy się połączyć, szczególnie te miejscowości na granicach państw. Z obu stron wspólnie z sąsiadami, mimo obcego języka wspólna walka o WOLNOŚĆ !!!

 6. My którzy byliśmy za młodzi w roku 80 chyba załapiemy się na rzucanie kamieniami z torowisk i okrzykami precz z komuną!!Niech nas ta pieprzona lewica nie drażni bo jak się rozbuja prawica na dobre to całe lewactwo wyjedzie z Polski na kopach więc uważajcie my w przeciwieństwie do młodych byliśmy w wojsku.

 7. buba – jezeli takich jak ty jest w Polsce wiecej, to jest nadzieja. Musimy sie tylko policzyc, zorganizowac i zaczac dzialac. Szczury tylko sily sie obawiaja, protesty, raporty rzeczywistego stanu rzeczy maja gdzies.

 8. Kochani! Globaliści wywołaniem „plandemii” strzelili sobie nie tyle w nogę, co w łeb!
  Nie można było w lepszy sposób obudzić ludzkości :)))

 9. Każdy z nas powinien zaprotestować odwagą odmowy noszenia maseczki i przyjęcia do ciała niesprawdzonego preparatu, który kłamliwie nazwano szczepionką.

 10. Jak ja się cieszę ze naród w końcu wybudza się z letargu. Wcześniej czy póżniej dadzą kres temu obłędowi covidowemu. Jak to bywa ,nic nie trwa wiecznie , zawsze jest początek i koniec. Jeżeli nie będzie postawione veto, będzie coraz gorzej. Psychopaci nie odpuszczą tak łatwo ponieważ mają zadanie do wykonania od swoich zleceniodawców .Tu pole do popisu mają młodzi obywatele, aby położyć kres tej tyranii. Nie chcecie chyba pracować za miskę ryżu?

Comments are closed.