Afera pedofilska po filmie Sylwestra Latkowskiego. Była Kuby Wojewódzkiego przerywa milczenie

Sylwester Latkowski, Kuba Wojewózki, Renata Kaczoruk Źródło: YouTube/TVP. YouTube/TVN, Instagra/Renata Kaczoruk

TVP wyświetliło film Sylwestra Latkowskiego, „Nic się nie stało”, który miał traktować o pedofilii wśród celebrytów. W samym filmie żadnej bomby nie było, jednak w programie na żywo po premierze, w jednej z wypowiedzi odpalił ją sam reżyser.

Modelka Renata Kaczoruk, była partnerka Kuby Wojewódzkiego, została podana w produkcji Latkowskiego jako jedna z osób, które miały brać udział w zmowie milczenia.

Dwa dni po premierze filmu postanowiła zabrać głos w wywiadzie dla „Wirtualnej Polski”. Kaczoruk nie ma najlepszej opinii o dokumencie „Nic się nie stało”.

– W moim odczuciu ten film nie powstał, niestety, w celu wzbudzenia społecznej świadomości czy zainicjowania jakiejś pozytywnej inicjatywy na rzecz chronienia, edukacji i uświadamiania młodzieży. Brakuje mi w tym wszystkim takiego przekazu. Nacisk został położony na wmieszanie osób publicznych w całą sytuację. Do mnie podjęcie tematu przez pana Latkowskiego nie przemawia jako coś, co miało by zadziałać dla dobra społecznego – powiedziała była partnerka Wojewódzkiego.

– Nie znam tej sprawy na tyle dobrze, żeby oceniać, czy jest zamknięta i wszyscy są rozliczeni z wydarzeń w Zatoce Sztuki. Ale wiem, że były prowadzone dochodzenia i padły wyroki. To nie jest sprawa, która została zostawiona bez konsekwencji. Słyszałam, że odmówiono Zatoce Sztuki dzierżawy. Padły oskarżenia i zaangażowana była prokuratura; ktoś skończył w więzieniu – dodała.

– Poczułam się bezradna. W jednym momencie poczułam jak odbiera mi to energię i nastrój. Bo jakie mamy narzędzia, żeby się bronić. Ktoś publicznie rzuca oskarżeniami, i to ty musisz nagle podjąć wysiłek, żeby się z nich oczyścić. To jest krzywdzące – wyznała „Wirtualne Polsce”.

„Mi nic nie zrobią, ale mój były partner jest osobą, która była wielokrotnie wciągana w jakieś intrygi”

– Będąc kobietą, kojarzoną z działaniami na rzecz równouprawnienia kobiet, i tak jestem w lepszym położeniu. Nie przyklejają się do kobiety w świadomości społecznej skojarzenia związane z czynami pedofilskimi. Podejrzewam, że mało kto wyobraża sobie, jak przymykam oko na to, że młodej dziewczynie działa się krzywda, a ja nie reaguję. Ciężko mnie obarczyć takimi oskarżeniami – twierdzi modelka.

Kaczoruk przyznaje, że trudniej będzie miał jej były partner. Kuba Wojewódzki jest znany jako skandalista.

– Ale mój były partner jest osobą, która w swojej medialnej karierze była wielokrotnie wciągana w jakieś intrygi. To mi przypomina inne afery, w które bezzasadnie wplątywano jego nazwisko. On ma skrajny wizerunek i łatwiej insynuować pewne rzeczy, szkodząc jego dobremu imieniu. I tym razem on jest w takiej samej sytuacji. Choć czuję, że jesteśmy razem w tej niesprawiedliwości, mam wrażenie, że ja jestem wciągnięta w to wszystko trochę „przy okazji” – dodała.

Kuba Wojewódzki straszy sądem. „Od lat obserwuje twoje mroczne zafascynowanie moją osobą”

Najszybciej zareagował gwiazdor TVN-u, Kuba Wojewódzki. Celebryta dodał obszerny wpis na Facebooku w którym m.in. straszy Latkowskiego sądem.

„Drogi Sylwestrze. Od lat obserwuje twoje mroczne zafascynowanie moją osobą” – zaczyna swój wpis Wojewódzki.

„Boję się, że znowu wpadłeś w złe towarzystwo sponsorujące twe posępne fantazje, które już nie raz zaprowadziły cię do problemów z prawem, konieczności ucieczki z kraju aż w końcu do więzienia” – pisze dalej gwiazdor.

Wojewódzki przyznaje, że bywał w „Zatoce Sztuki”. Nie uważa jednak, by czyniło go to „współwinnym”.

„W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy czy aferzysty” – pisze.

„Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża” – czytamy dalej.

W dalszej części Wojewódzki nazywa Latkowskiego „medialnym płatnym zabójcą” i straszy postępowaniem sądowym.

„Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym”.

Sylwester Latkowski nie odpowiedział jeszcze Wojewódzkiemu.

Burza po filmie „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego. Wszystko, co najważniejsze poniżej:

Źródło: Facebook, TVP, Wirtualna Polska

22 KOMENTARZE

 1. No to mamy już pełną jasność w temacie i wiemy dlaczego środowiska celebryckie tak ochoczo bronią tzw. III RP i uczestniczą w przeciwstawianiu się reformom. Oni są przecież bezpośrednio wielostronnie umoczeni.

  W dyskusji padło określenie „ przemysł pedofilski”, które skierowuje nas na właściwy trop, z którego skorzystajmy. Określenie to podpowiada nam, że kwestia sięga znacznie dalej niż jakieś środowisko pedofilioskie. Kwestuia wychodzi poza przypadki indywidualne i ma charakter systremowy. Oznacza to, że system demoliberalny sprzężony z gospodarczym konsumpcjonizmem, oparty na wyabstrahowanym z kontekstu haśłe wolności, jako jedną z odmian tej wolności traktuje pełną dowolność seksualną i ja promouje.

  Przecież gospodarka, a szczególnie marketing są w znacznym stiopniu oparte na seksualizacji wszystkich sfer życia. Wielokrotnie o tym pisałem.

  Seksualizacja edyukacji jest jednym z postulatów lewactwa, a to jest przecież postulat urzędowej, instytucjonalnej seksualizacji dzieci, która ma dostyarczać świeżego mięsa armatniego zwolennikom seksu bez granic.

  Za ignorowaniem wcześniejszych alarmów w tym zakresie stoją więc liczne środowiska, w tym środowiska aktywistów gejowskich, która mają największy procentowy udział w tym przemyśle. Dlatego w celu odwrócenia uwagi od siebie, środowiska te golrliwie włączyły się w atakowanie Kościoła Katolickiego wykorzystując pojedyncze przypadki pedofilii wśród duchownych.

  No ale w końcu sprawa musiała wyjść na jaw.Przy okazji potwierdzają się systemowe powiązania między warszawką a Gdańskiem i określenie Mała Sycylia znajduje kolejne potwierdzenie.

  Pisałem też o tym, że rządzi naszym światenm teoria. Zatem dobre założenie teoretyczne musi się w końcu sprawdzić pod wieloma względami. W ten sposób sprawdziło się moje ( lecz nie tylko moje) założenie o systemowym charakterze powszechnej sekuslizacji. A w tolerowaniu powszechnej seksualizacji macza palce większość z nas i to musicie Państwo wziąć pod uwagę. Szczególnie pod uwagę powinni to wziąć rodzice, bo aż dziw bierze, co te przypadki opisane w filmie ujawniająe, że młode dziewczęta mają aż taki margines prywatnej swobody.

 2. Parafrazując klasyka:
  Pierwsze primo, to żadna „była”. Chyba, że ta ona to chłopak jednak jest, to by się zgadzało :D
  Drugie primo, PISklaczkom grunt się osuwał pod nogami, DUDA stracił 20pp w sondażowniach, afera/aferka poganiała aferę/aferkę, wpadka wpadkę, zaliczyli pasmo porażek wizerunkowych, a zatem odpalono NOŚNY TEMAT. Takiego głośnego kapiszona, żeby lud odwrócił głowę w drugą stronę i miał o czym paplać. Pogrzeją nieco temat na paskach, odstrzelą może kilka płotek, żaden z polityków lubujących się w zwyrolstwie nie ucierpi.

  TEN TEMAT to taka „MATKA MAŁEJ MADZI” na obecne czasy.

 3. Najpierw wychowują dziewczynki w szkołach na ku…y a później się dziwią, że pedofilia jest.
  Gdyby nie nadmiar edukacji seksualnej i ogólna „seksualizacja dzieci” to siedziałyby w domu a nie szwędały się po przybytkach jak owa „zatoka sztuki”.

 4. Nie wiem czy Wojewódzki jest umoczony w przestępstwa pedofilskie, ale sam udowodnił, że jest człowiekiem o cechach, które typowych dla dewiantów i jest co najmniej zdolny do takich czynów. W książce autobiograficznej snuł fantazje na temat stosunków z młodziutką aktorką o rysach dziecka Kaczorowską (Klan), jednak ta wszystkiego się wyparła.

 5. Ty Mindziew,nadmiar to chyba ty miałeś ale propagandy kościókowej; koronawirus i siedzenie w domku nie służy ci, więc nie zapomnij o świeżym powietrzu od czasu do czasu..pozdrawiam

 6. A gdzie byli rodzice?! Gdzie byli rodzice?! Rodzice?!
  Samotnie nastolatki robią wszystko co chcą gdzie chcą i jak chcą!!!
  O 4 nad ranem powrót panienek, laseczek, nastolatek z dyskoteki z pijanymi kolegami i…gwałt zbiorowy, bo dlaczego by nie?!
  Jeszcze tam w mieście portowym w dużych jest to samo po nocach ryki krzyki koledzy wódka narkotyki qrestwo…
  Majdan był tam tylko na bramce… Cha cha

  • Jacy rodzice? Niestety, to obecnie w większości ludzie od wszystkiego, tylko nie od wychowywania – zrodzić i utrzymać, i nic więcej. Resztą się zajmie państwo, szkoła, ulica… Cały system temu sprzyja, dzieci nie są „nasze”, są „państwowe”.

 7. Chłe, chłe. Robicie dokładnie to, czego oczekiwał PIS.

  Jaracie się koledzy tematem ZASTĘPCZYM. Zwyrolstwo było, jest i będzie. Temat jest nośny, więc ludzie sie nim jarają, MATKA MAŁEJ MADZI na obecne czasy.

  Nic się nie zmieni, może odstrzelą kilka płotek, grubym rybkom i politykom zwyrolom włos z głowy nie spadnie.

 8. ,,Nastrój” tej Kaczoruk cała sprawa popsuła.I cały komentarz.Tylko czekać jak za ,,psucie nastroju” państwu pasożytom,degeneratom celebrytom pojawią się żądania zadośćuczynienia finansowego.

 9. Pododobało jej się rąbanie po pijaku i po koksie a temu podstarzałemu pajacowi młodzi chłopcy i nieletnie panienki !!!! To normalka w ich kręgach !!!!!!!!

 10. W całej dyskusji o pedofilii często zapominamy o dzieciach, które przeżyły takie doświadczenia. Ich psychika zostaje zniszczona na całe życie. Po takich przeżyciach już nigdy nie będą normalne psychicznie. I to jest największe barbarzyństwo pedofilii – pedofile chcąc zaspokoić jakieś chore żądze nie myślą o swoich ofiarach stając się tym samym potworami zasługującymi na najwyższy możliwy wyrok.

  Pedofilów identyfikujemy przede wszystkim poprzez konkretne osoby mające takie skłonności, ale moim subiektywnym zdaniem winniśmy zwracać szczególniejszą uwagę na aspekt psychicznych skutków tejże u dzieci, też w życiu dorosłym. Należą do nich najczęściej [1]:

  * zaburzenia emocjonalne i zaburzenia obrazu własnej osoby (depresja, zachowania
  autodestrukcyjne a nawet samobójstwa);
  • zaburzenia somatyczne i dysocjacyjne (lęk i napięcie, koszmary nocne, zaburzenia snu
  i odżywiania: anoreksja, bulimia, różne postaci dysocjacji);
  • zaburzenia samooceny (poczucie izolacji i alienacji, skrajnie niska samoocena);
  • zaburzenia interpersonalne (trudności w kontaktach z ludźmi, spadek zaufania wobec ludzi,
  poczucie zdrady, lęk wobec partnerów seksualnych, chorobliwa zazdrość o partnerów połączona z całkowitym od nich uzależnieniem: również zgoda na przemoc domową byleby zachować związek, podatność na ponowne wykorzystanie);
  • zaburzenia w funkcjonowaniu społecznym (uzależnienie od alkoholu i narkotyków,
  prostytucja);
  • zaburzenia seksualne (lęki wobec seksualności, poczucie winy, brak satysfakcji, obniżenie pragnienia seksualnego, zaniżona ocena siebie jako partnera seksualnego, zaburzenia orgazmu, kompulsywne unikanie lub kompulsywne poszukiwanie kontaktów seksualnych, zaburzenia identyfikacji seksualnej w postaci homoseksualizmu lub innych zaburzeń w tym obszarze).

  Na opis każdego z tych zaburzeń można by poświęcić odrębną pracę doktorską, ale sądzę, że czytelnicy mogą sobie wyobrazić realnie te skutki i do czego mogą prowadzić. Wyjaśniają też wiele zachowań dzieci i dorosłych, które przeżyły w dzieciństwie takich doświadczeń.

  Ale… powyższe skutki są w części niemal identyczne jak w przypadku seksualizacji dzieci, nawet w wieku przedszkolnym czy też ich adopcji przez pary homoseksualne lub też przez osoby reprezentujące jakieś 50 pozostałych płci w ramach LGBTQ+. To czyste odmiany pedofilii pod względem wpływu ich na psychikę dziecka, z tym, że trudniejsze do wyplenienia, bo znajdują coraz powszechniejszą aprobatę lewacko-liberalnych elit, które dziś na świecie uzyskują przewagę nad wartościami tradycyjnymi, konserwatywnymi, chrześcijańskimi, naturalnymi.

  Oczywiście sprawczo pedofilia dotyczy w równym stopniu heteroseksualistów, homoseksualistów czy biseksualistów, którzy zazwyczaj odczuwają pociąg seksualny do konkretnej płci dziecka. „Skutkuje to właśnie podziałem pedofilów na homoseksualnych (pociąga ich ta sama płeć), heteroseksualnych (pociąga ich płeć przeciwna) i biseksualnych (pociągają ich obie płcie). Wśród pedofilów odsetek homoseksualnych pedofilów waha się od 9 do 40%, czyli jest około 4–20 razy większy niż odsetek dorosłych mężczyzn, których pociągają inni dorośli mężczyźni, w męskiej populacji. Nie oznacza to, że homoseksualni mężczyźni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci, tylko że większy odsetek pedofilów jest homoseksualny w swojej orientacji względem płci dziecka. Pedofile heteroseksualni preferują dziewczynki między 8 a 10 rokiem życia, a homoseksualni preferują chłopców między 10 a 13 rokiem życia występuje też np. u par heteroseksualnych, ale homoseksualiści” [2].

  Wśród wspomnianych elit lewacko-demoliberalnych często słyszy się, że pedofilia jest po prostu zwykłą preferencją seksualną, która nie powinna podlegać jakiejkolwiek karze. Mało tego! Powołują się nieraz na wyznawaną religię, bowiem np. islam daje możliwość wielożeństwa i propaguje pedofilię, bo Mahomet sam poślubił sześciolatkę a skonsumował ją seksualnie w wieku 9 lat. Podobnie jest w Judaizmie, gdzie żydowska dziewczynka jest uznawana za dorosłą w wieku 12 lat! Za dorosłą, czyli kobietę zdolną do poślubienia mężczyzny! Takich przyzwoleń nie ma natomiast w żadnym przypadku religia chrześcijańska, w tym katolicka, gdzie wielożeństwo, zdrada seksualna i etyczna, homoseksualizm, pedofilia, sodomia i gomora, gwałt, transseksualizm, gender, aborcja, czy eutanazja są grzechami śmiertelnymi i każdy wierzący musi sobie z tego zdawać sprawę.

Comments are closed.