Tragedia w Katowicach. Opublikowano nowe nagranie. „Ty k***o!” [VIDEO]

19-latka zginęła pod kołami autobusu. Nowe nagranie.
19-latka zginęła pod kołami autobusu w Katowicach. Nowe nagranie. (Fot. screen z filmów)
W miniony weekend w Katowicach doszło do tragedii, o której mówi cała Polska. W sieci pojawił się nowy film, który może rzucić nowe światło na wydarzenia z sobotniego poranka.

W sobotę w Katowicach we wczesnych godzinach porannych kilkanaście osób tłukło się na ulicy. Na przystanek podjechał akurat autobus miejski.

Po chwili 31-letni kierowca autobusu ruszył, choć na jezdni wciąż znajdowali się ludzie. Pod koła pojazdu wpadła 19-latka i zginęła na miejscu.

Kierowca twierdzi, że nie miał pojęcia, iż ktoś wpadł pod autobus. A ruszył, bo czuł się zagrożony – według jego zeznań osoby uczestniczące w bójce uderzały i rzucały przedmiotami w autobus.

Wiadomo, że 19-latka pochodziła ze Świętochłowic i osierociła dwoje dzieci – w wieku 2 lat i 7 miesięcy.

Kierowca autobusu usłyszał zarzut zabójstwa, a także zarzuty usiłowania zabójstwa dwóch innych osób, które były na torze jazdy autobusu.

W momencie zdarzenia 31-latek był trzeźwy. Pobrano od niego także próbkę krwi do badań i okazało się, że kierowca autobusu z Katowic miał w organizmie leki antydepresyjne i przeciwbólowe.

Tragedia w Katowicach. Nowe nagranie

Dotychczas światło dzienne ujrzały dwa nagrania z tragicznego poranka z Katowicach. Teraz w internecie pojawił się nowy film – z drugiej strony autobusu.

Gdy 19-latka została „wciągnięta” przez autobus, jeden z mężczyzn ruszył za pojazdem, gonił za nim kilkadziesiąt metrów i krzyczał do kierowcy: „Ty k***o!”.

 

Mężczyzna biegnący za autobusem to najprawdopodobniej partner/narzeczony zmarłej Basi. W pierwszej sekundzie poniższego nagrania widać, jak para stoi pod kioskiem, obejmuje się i nie uczestniczy w bójce, która wywiązała się na ulicy.

TRAGEDIA W KATOWICACH. OTO, CO NA PEWNO WIADOMO:

77 KOMENTARZE

Comments are closed.