Tragedia w Katowicach. Opublikowano nowe nagranie. „Ty k***o!” [VIDEO]

19-latka zginęła pod kołami autobusu. Nowe nagranie.
19-latka zginęła pod kołami autobusu w Katowicach. Nowe nagranie. (Fot. screen z filmów)
W miniony weekend w Katowicach doszło do tragedii, o której mówi cała Polska. W sieci pojawił się nowy film, który może rzucić nowe światło na wydarzenia z sobotniego poranka.

W sobotę w Katowicach we wczesnych godzinach porannych kilkanaście osób tłukło się na ulicy. Na przystanek podjechał akurat autobus miejski.

Po chwili 31-letni kierowca autobusu ruszył, choć na jezdni wciąż znajdowali się ludzie. Pod koła pojazdu wpadła 19-latka i zginęła na miejscu.

Kierowca twierdzi, że nie miał pojęcia, iż ktoś wpadł pod autobus. A ruszył, bo czuł się zagrożony – według jego zeznań osoby uczestniczące w bójce uderzały i rzucały przedmiotami w autobus.

Wiadomo, że 19-latka pochodziła ze Świętochłowic i osierociła dwoje dzieci – w wieku 2 lat i 7 miesięcy.

Kierowca autobusu usłyszał zarzut zabójstwa, a także zarzuty usiłowania zabójstwa dwóch innych osób, które były na torze jazdy autobusu.

W momencie zdarzenia 31-latek był trzeźwy. Pobrano od niego także próbkę krwi do badań i okazało się, że kierowca autobusu z Katowic miał w organizmie leki antydepresyjne i przeciwbólowe.

Tragedia w Katowicach. Nowe nagranie

Dotychczas światło dzienne ujrzały dwa nagrania z tragicznego poranka z Katowicach. Teraz w internecie pojawił się nowy film – z drugiej strony autobusu.

Gdy 19-latka została „wciągnięta” przez autobus, jeden z mężczyzn ruszył za pojazdem, gonił za nim kilkadziesiąt metrów i krzyczał do kierowcy: „Ty k***o!”.

 

Mężczyzna biegnący za autobusem to najprawdopodobniej partner/narzeczony zmarłej Basi. W pierwszej sekundzie poniższego nagrania widać, jak para stoi pod kioskiem, obejmuje się i nie uczestniczy w bójce, która wywiązała się na ulicy.

TRAGEDIA W KATOWICACH. OTO, CO NA PEWNO WIADOMO:

77 KOMENTARZE

 1. faktycznie szli nie brali udzialu w przepychance na samym poczatku filmu, ale co ich pchnelo zeby rozdzielac jakas patologie w trakcie bójki, wczesniej pisalem ze to jakies patusy ale tak naprawde umarla osoba która gdzies tam chciala pomóc

  • Dajcie już spokój z litością nad tym ludzkim strzępkim.zginęła 19 letnia agresywna pijaczka matka dwójki dzieci czyli zwyczajna patologia.Gdyby nie zginęła to pewnie wkrótce jej konkubent kryminalista i alkoholik zatłukłby te dzieci.To byście wtedy wszyscy labidzili.

   • Ijon Tichy Zapewne jesteś jedną z tych hien, które na profilu tej dziewczyny wypisują cuchnące gnojem wpisy. Nie sądzę byś ją znał. Zginął człowiek, jakkolwiek na to patrzeć, stała się tragedia. Plujący jadem frustrat, nic więcej. Facebook też nie wykazuje zainteresowania zamknięciem jej profilu, mimo wielu monitów o agresywnych cmentarnych hienach.

    • Prawda w oczy kole, jak zawsze. Jak chcesz zrobić sobie wrogów to mów prawdę. Tyle w temacie biednej uczulonej „nastolatki”.Zginęła? No cóż..sama się o to prosiła.Trzeba było z dziećmi w domu siedzieć a nie latać po pijaku i atakować autobusy. Swoją drogą,ciekawe co wtedy działo się z jej dziećmi? Głodne i obes..ane siedziały same w domu i płakały za mamą?

     • Ja nie wiem jaką osobą a pozory mylą ale nawet załóżmy ze tak by było to dlaczego jej nikt nie pomagał ? tak czy tak należy jej się szacunek ze względu nawet jej odwagę posiadania dwójki dzieci. A ten jak który Pan sączy nie najlepiej świadczy ale o Szanownym Panu może Pan pisze przez pryzmat swojej własnej osoby i być może dlatego należy się Szanownemu Panu współczucie.

 2. Co to za lewackie zakrywanie sceny głównej? Kto nie chce oglądać, nie ogląda. Albo wszystko się pokazuje albo nic.

  • Właściciel materiału powinien robić z nim co chce. W przypadku zamieszczenia go na np. twiterze ów materiał podlega regulaminowi serwisu, który właściciel serwisu tworzy jaki chce. To jest najczęstsza przyczyna cenzury. Są serwisy, które na których można umieszczać co się chce.

 3. „Wiadomo, że 19-latka pochodziła ze Świętochłowic i osierociła dwoje dzieci – w wieku 2 lat i 7 miesięcy.” – normalna matka 7-mio miesięcznego dziecka o poranku zastanawia sie czy ma pokarm w drugiej piersi bo osesek właśnie kończy wysysać pierwszą. Ewentualnie robi kaszkę dla dwulatka.

  • Dla obrazu sytuacji, nie ma kompletnie znaczenia co robiła o tej porze na drodze. Mogła sobie nawet tańczyć, co nie zmienia zupełnie nic w ocenie patologii tego kierowcy, a także osób podobnych tobie, które tu „komentują”.

   • Jej zachowanie i dotychczasowe „osiągnięcia” życiowe świadczą o tym, że pochodzi z patologii i marginesu społecznego. W normalnej rodzinie matka dwójki małych dzieci nie baluje z sebixami. I nie jest też normalne, że 17-latka rodzi dziecko. No chyba że najwidoczniej mamy inne standardy…

  • A nie pomyślałeś że mogła nie karmić piersią??? Pytanie retoryczne! Nie wszystkie matki mają pokarm. A tak w ogóle co ciebie to obchodzi co ona robiła? Trochę pokory dla zmarłych. Pamiętaj karam wraca zawsze!

    • Bo zeniu głupi jesteś ale jak do ciebie wróci to oczy otworzysz bo widzisz zeniu do kierowcy już wróciła a ty nawet nie rozumiesz o co chodzi i że to już się stslo

 4. Ewidentnie kierowca umyślnie staranował ludzi autobusem, zabił tą kobietę, usiłował zabić kolejną osobę i powinien odpowiadać za morderstwo, czego sporo patologii piszącej powyżej po prostu nie rozumie.
  Siedząc w pierdlu powinien pracować i płacić alimenty na osierocone dzieci.

  Na pytania typu „a co robiła o 5.50 rano….” można po prostu odpowiedzieć „a gów..o was to obchodzi”.
  Może jechała do pracy.

  • Nie kompromituj się człowieku. W pracy to był kierowca autobusu (który by móc podołać jej trudom zmuszony był zażywać leki przeciwbólowe i antydepresanty). Matka dwójki małych dzieci powinna być przy nich nad ranem,a nie „obejmować się z partnerem”(ciekawe czy ojcem tych dzieci czy kolejnym ) w tłumie patologii kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania. W te bajki o tym,że szła do pracy chyba sam nie wierzysz

   • Nie istotne w tej sprawie jest gdzie *powinna* być matka dwójki dzieci – Tobie gów..o do tego.
    Ważne jest że została zamordowana przez kierowcę – psychopatę, który umyślnie na nią najechał.
    Dodatkową okolicznością obciążającą kierowcę jest fakt że prowadził pojazd będąc pod wpływem środków odurzających po użyciu których pojazdu prowadzić nie wolno.

    • Nie rzuca się pereł przed wieprze, ale z drugiej strony…dobrze czasem wiedzieć z kim ma się do czynienia.
     Zdrowia życzę

   • Ech… człowieku, kompromitujesz się ty i tobie podobni, którzy nie wiadomo czemu próbują bronić tego kierowcy psychopaty (identyfikujecie się z tym kierowcą czy co?).

    Kompletnie, żadnego znaczenia nie ma nawet to, czy wolno tam stać czy nie, czy była pijana czy nie, a tym bardziej, czy była matką czy nie i gdzie wtedy powinna być.

   • A jeśli uważasz, że zrobiłbyś tak jak ten kierowca, to znaczy, że ciebie też powinni przebadać i być może zamknąć w psychiatryku, byś nie stanowił zagrożenia dla siebie i otoczenia.

   • Potocki ty tak na powaznie? Przecież te wszystkie przywoływane okoliczności (co ona robiła o tej porze, a co „powinna” robić, jakim prawem znalazła się przed pojazdem) nie mają żadnego znaczenia w ocenie tego zdarzenia, a mianowicie takiej, że wszystko wskazuje na to, że kierowca świadomie przejechał człowieka, którego nie mógł nie widzieć.

  • Gdyby weszła pod nadjeżdżający autobus, przyznałbym Ci rację. Autobus się zatrzymał po czym ruszył. W tym przypadku kierowca to morderca, a autobus to narzędzie. Jedyną sprawiedliwą karą jest kara śmierci. Ktoś chce dać mu szansę na „zadośćuczynienie”, to organy mordercy przeznaczyć na przeszczep. Mało kto by narzekał.

 5. Nie kompromituj się człowieku. W pracy to był kierowca autobusu (który by móc podołać jej trudom zmuszony był zażywać leki przeciwbólowe i antydepresanty). Matka dwójki małych dzieci powinna być przy nich nad ranem,a nie „obejmować się z partnerem”(ciekawe czy ojcem tych dzieci czy kolejnym ) w tłumie patologii kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania. W te bajki o tym,że szła do pracy chyba sam nie wierzysz.

 6. Widzę że sami detektywi może wy zawody pozmieniajcie bo talenty się marnują🤣🤣🤣🤣🤣Wszystko ich obchodzi i interesuje spoleczniaki Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz 🤣🤣🤣🤣🤣

 7. Niby prawicowy portal a ile lewackich rozprutych k+++rw się tu ogłasza z pogardą dla zamordowanej, bo żyła inaczej (czego nawet nie wiadomo) niż pełna gnoju lewacka łepetyna może sobie wyobrazić. Tępą żyletką was kastrować, kryptolewusy.

  • Od kiedy Korwin zjednał się z narodowcami, strasznie dużo tu pisio-rów przylazło, którzy prywate i wolność mylą z lewactwem, a etatyzm ze sprawiedliwością. Już pomijam buraków, którzy traktują ludzi jak śmieci, łatwo ich szufladkując.

 8. Sami detektywi tutaj są może wy zawody powinniście zmienić tyle talentów się marnuje🤣🤣🤣🤣🤣Wszystko i ich interesuje i wszystko chcą wiedzieć spoleczniaki! Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz jeden z drugim 🤣🤣🤣🤣🤣

 9. Ta basia powinna jeszcze zapłacić za jazdę bez biletu. No pomysl, wracasz z roboty a tu banda debili urządza jakiś burdel na środku ulicy, bo oni nie robią, tylko piją i cpaja, więc na srodku ulicy mogą robić nawet kupę… bo tak im się podoba

 10. Tak tobie powinna zapłaci za bilet a kierowca powinien dostać medal że uratował ludzi w autobusie!? teraz ok? Ale garki poryte 🤣🤣🤣🤣🤣

 11. Oczywiście kierowca ma prawo się bronić i przywoływać wszelakie okoliczności na swoją obronę, ale ostatecznie sąd to oceni.

 12. kierowca nie wjechał w przystanek ani na chodnik, jechał jezdnią był w pracy i miał prawo bronić się przed agresją

  • Na żadnym z filmu nie widzę, żeby agresja była wymierzona czy to w autobus czy też samego kierowcę, siedzącego w zamkniętym autobusie. Kierowca się zatrzymał, a dalsze jego czynności to premedytacja, a nie obrona konieczna, ale od tego jest sąd.

 13. Pytanie: Co było powodem sprzeczki na ulicy? Za zabójstwo odpowiada kierowca, nawet jeśli brał leki depresyjne itd. to go nie usprawiedliwia natomiast po kiego groma ktoś odwala jakieś wrzaski itp. jeszcze na ulicy?

  • NE MA TO ŻADNEGO ZNACZENIA SKORO TEN PSYCHOPATA ZA KÓŁKIEM CELOWO W NICH WJECHAŁ

   DOPIERO PO WJECHANIU ZACZĘŁA SIĘ „ZADYMA” JAKIEJ SIĘ „PRZESTRASZYŁ” WIĘC CELOWO WJECHAŁ PO RAZ KOLEJNY…. TYM RAZEM W DENATKĘ….

   WIĘC GRUPA SIĘ ZACZĘŁA AWANTUROWAĆ BARDZIEJ BO JEJ GŁOWA UGRZĘZŁA W KOŁPAKU I CHCIAŁA JĄ UWOLNIĆ

  • ALE KIEROWCA NIEPOMNY WRZASKÓW IŻ MA CZŁOWIEKA POD KOŁAMI ZACZĄŁ SIĘ ZABAWIAĆ W TOREADORA USIŁUJĄC ZABIĆ OSOBĘ KOLEJNĄ ( TO TEN CHŁOPAK JAKI UCIEKAŁ ZE 30 METRÓW PRZED AUTOBUSEM)

   A TERAZ RŻNIE GŁUPA, REŻIMOWEGO GŁUPA JAKIEMU OPŁACONO ZABICIE JAKIEJŚ OSOBY JAKA SIĘ NAPATOCZY W TAMTEJ OKOLICY…. W RAMACH ROZPĘTYWANIA POLIŃSKIEGO 9/11

  • A GRUPA NIE BYŁA TAK PIJANA I NAĆPANA SKORO POLECIAŁA DO DRUGIEGO KIEROWCY BY ON TEGO KACZEGO MORDERCĘ PRZE CB RADIO ZATRZYMAŁ


   CELOWY REŻIMOWY MORD Z PREMEDYTACJĄ BY WYWOŁAĆ ROZRUCHY SKORO ALIBI KIEROWCY UZGODNIONO W „ZAJEZDNI” JESZCZE PRZED CAŁĄ AKCJĄ I ŻADNE ZAWRZASKIWANIE TEGO POPRZEZ OPŁACONĄ NSDAPISOWSKĄ TROLOWNIĘ NIE ZMIENI

  • (onet)Kierowca wyjaśniał śledczym, (……) Słyszał też, że coś uderzyło w szybę.

   Gdy odjechał (już po potrąceniu nastolatki), myślał, że biegnące za autobusem osoby (krzyczące, że ktoś jest pod autobusem) ścigają go, by zaatakować.

   to WYSTARCZA za „ZAMORDOWAŁ Z SADYSTYCZNĄ PREMEDYTACJĄ”

   bo normalny by się ZATRZYMAŁ, ale NIE NAĆPANY KACZY PSYCHOL na misji

 14. Szybko kierowce obwiniacie :) najlepiej jak przestepcy na ulicy lamie prawo, gina a potem afera. Mam nadzieje ze uniewinnia kierowce i powinien odpowiadac z wolnej stopy jesli w ogole.

 15. Niedzielski swoim plandemicznym autobusem staranował 150 tys. osób i chodzi po wolności ukrywając się pod osłoną czarnego satanistycznego kagańca i pozornych szczepień.

 16. ZGINĄŁ CELOWO PRZEJECHANY CZŁOWIEK, ALE NA KAŻDYM PORTALU Z KOMENTARZAMI NSDAPiSOWSKA PATOLOGIA WYLEWA HEKTOLITRY KOMSOMOLSKIEGO JADU, NORMALNIE JAKBY IM TA DZIEWCZYNA JAKĄŚ KRZYWDĘ ZROBIŁA… A TO PRZECIEŻ NIE JEST PRAWDĄ

  PO PROSTU FRUSTRATOM KACZYŃSKIEGO ZAL DUPY ŚCISKA IŻ TO NIE ONI ZOSTALI WYBRANI NA OBAJTKOWANIE PISOWI WIĘC SIĘ MUSZĄ WYŻALIĆ SWOIM „ZYCIE” ZATRUWAJĄC COVIDOWĄ EMPATIĄ KAŻDE FORUM

  • A TAK POZA TYM TO NA PIERWSZYM ZDJĘCIU JĄ WIDAĆ WKRĘCONĄ W KOŁO JAK SIĘ OBIJA O JEZDNIE BO REŻIMOWY KURDUPEL POLIŃSKI, PADAWAN KURDUPLA KREMLOWSKIEGO ROZKAZAŁ SWOJEMU SS DOPROWADZIĆ ZA WSZELKĄ CENĘ DO MAJDANU W KACZOLIN+ I TEN CELOWY MORD NA UPOLOWANEJ OFIERZE JEST JEDNYM Z KAMIENI W TYM KIERUNKU. ZABÓJCA JAKIEGO JUŻ KAZANO OCZYŚCIĆ Z ZARZUTÓW BO PRZECIE… TO TYLKO POLKA…. NIC WAŻNEGO… NIE TO CO ZDECHŁY NAZISTOWSKI SSYN W ŻYDOWSKIM HOTELU DLA NAZIOLI WE SZWECJI

  • A POZA TYM STRASZNIE POLACY ZJUDZIELI OD TEGO WADOWICKIEGO „ODMIENIENIA POLSKI” W #ujWieCo ALE NA PEWNO NIE W POLSKĘ Z POLAKAMI. CI MIELIBY EMPATIĘ…. BO PSIM OBOWIĄZKIEM TEGO SSMANA PROWADZACEGO AUTOBUS BYŁO ICH OMINĄĆ A NIE BAWIĆ SIĘ W „ROZGNIATANIE GOJSKICH KARALUCHÓW”… JAK TO NSDAPISOWSKA TROLOWNIA WYPISUJE PO FORACH Z „SZACUNKU” DO DENATKI.

   • @kicia,
    Czasami zdarza się, że jakieś zabójstwo jest tylko zabójstwem i nie ma drugiego dna.
    Jak Piśki będą chciały zakręcić karuzelą to zrobią to znacznie lepiej.

 17. Basia – jak media nazywają denatkę, była na dyskotece i z niej wracała… Tak to jest, jak dzieci mają dzieci.
  Ciekawe czy babcia sierot, ma więcej niż 35 lat a prababcia więcej niż 51 lat. Praprababcia pewnia ma 66…

 18. no idiota kierowca, owszem bili się, ale kierowca nie ma prawa wjeżdżać, on był w samochodzie i był bezpieczny, a jak nie daje rady to niechby policję wzywał

 19. Gdyby kierowca wjechał na chodnik – tak jak to robią muzułańscy goście w Europie – to lewacy by go bronili, choć wina i cel byłyby ewidentne. Ale autobus jechał po jezdni dla pojazdów.
  Natomiast piesi nie mają prawa chodzić po jezdni poza przejściami dla pieszych. Formalnie powinna ofiara zdarzenia dostać pośmiertny mandat za chodzenie po jezdni.
  Najsztuba broniły wszelkie autorytety… bo swój i ponad prawem.

  • Niby tak, ale istnieje coś takiego jak ochrona życia. Skoro robisz wyjątek dla jezdni, to taki sam można zrobić dla aborcji czy eutanazji. Do tego z jezdni zrobiłbyś strefę bezkarnego mordu. Tu nie było wejścia w pod pędzący pojazd, tu kierowca się zatrzymał po czym gwałtownie ruszył. Nie zapominajmy, że w takiej sytuacji to pojazd jest wstanie zabić człowieka, a nie na odwrót.

Comments are closed.