Sobotnie protesty na CAŁYM ŚWIECIE! Tak ludzie walczą o wolność, przeciwko przymusowi szczepień i segregacji [VIDEO]

Protesty antycovidowe, antyszczepionkowe, przeciwko segregacji sanitarnej.
Protesty antycovidowe, przeciwko przymusowi szczepień, przeciwko segregacji sanitarnej. 24 lipca odbywały się w wielu miastach na świecie. (Fot. PAP/EPA)
Sobota 24 lipca jest dniem protestów na całym świecie przeciwko zaprowadzaniu zamordyzmu pod pretekstem zdrowia publicznego. Protesty odbywają się w wielu europejskich i nie tylko miastach.

Świat od półtora roku zmienia się na naszych oczach. Od momentu ogłoszenia pandemii koronawirusa rządy na całym świecie wprowadzają, często z pominięciem prawa, totalitarne rozwiązania, które zmienią dotychczasowy świat bezpowrotnie.

Zabierają ludziom wolność, którą, nawiasem mówiąc, w ostatnich dekadach i tak stopniowo ograniczali. Tempo zmian jednak znacznie przyspieszyło.

Coraz więcej ludzi nie chce już iść w jedyną słuszną, covidową narrację. Odebrano im wolność, kazano zasłonić twarze, wypędzono dzieci ze szkół, zabroniono pracować (zarabiać), ograniczono dostęp do służby zdrowia, na którą pod przymusem płacą całe życie.

Teraz totalitaryści idą o krok dalej i wprowadzają podział społeczeństwa na lepszych i gorszych. „Lepsi”, czyli zaszczepieni, będą mieli nieco więcej praw. Ci wstrętni niezaszczepieni natomiast nie będą mogli wejść do kina, restauracji czy korzystać z ogólnie pojętych dóbr i wydarzeń publicznych. To już się dzieje we Francji czy Grecji. Pierwsza kostka domina została przewrócona i nikt nie powinien mieć cienia wątpliwości, że właśnie w tę stronę będzie zmierzał świat.

#WewillALLbethere – protesty na całym świecie

Właśnie przeciwko tym wszystkim rozwiązaniom, przeciwko segregacji sanitarnej, przeciwko nowej formie apartheidu w wielu miastach na całym świecie odbywają się w sobotę 24 lipca protesty.

Zaczęło się (strefa czasowa) w Australii, gdzie od miesiąca 25 milionów ludzi zamknięto w domach i zabroniono niemal wszystkiego. Zabroniono wychodzić z domu (poza określonymi przypadkami), rozmawiać z sąsiadami, jeździć samochodem we dwie osoby i więcej, czytać etykiet w sklepach, a do tego sklepu może iść raz dziennie jeden domownik – itd. Te wszystkie środki podjęto w obliczu notowanych stu-kilkudziesięciu przypadków dziennie w skali 25 mln ludności.

W Melbourne i Sydney tysiące osób wyszły na ulice. W mediach już straszą, że na podstawie monitoringu zaczną identyfikować wszystkich uczestników protestu a potem postawią w stan oskarżenia. Co więcej, mają nadzieję, że w społeczności lokalnej zostaną potępieni. Więcej na ten temat TUTAJ.

Na Słowacji manifestanci zablokowali wejście do Parlamentu. Następnie obrzucili budynek jajkami. Niektórzy z protestujących skandowali „zdrada”, pojawiły się także transparenty, jeden z nich głosił „stop korona faszyzmowi”. Policja użyła gazu łzawiącego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Parlament obrzucony jajami. Protest przeciw restrykcjom i segregacji sanitarnej

Protesty przeciwko obostrzeniom. Gorąco na ulicach Paryża

W wielu francuskich miastach protestowano od samego rana. Z każdą godziną protestujących przybywało, a po południu miejscami dochodziło do starć z policją. Najgoręcej było w Paryżu. Funkcjonariusze w pewnym momencie wykonali odwrót, co widać na poniższym filmie.

Mnóstwo osób pojawiło się na ulicach Dijon, gdzie skandowano „LIBERTÉ, LIBERTÉ” (tłum. wolność). Tłumy ludzi widziane były także w Montpellier i wielu, wielu innych miastach.

Więcej o wydarzeniach we Francji: Protesty przeciw „apartheidowi szczepionkowemu” w całym kraju

Protesty przeciwko koronarestrykcjom. Historyczne centrum Triestu wypełnione ludźmi

Tłumy ludzi wyszły na ulice Włoch. W ostatnich dniach tamtejszy rząd podjął decyzję o rozszerzeniu działania tzw. paszportów covidowych, które początkowo – jak zapewniano kilka miesięcy temu – miały służyć wyłącznie do zagranicznych podróży.

Od 6 sierpnia paszport covidowy we Włoszech uprawniać będzie wszystkich w wieku od 12 lat do wejścia do restauracji w zamkniętych pomieszczeniach, do teatru i kina, do udziału w różnych imprezach sportowych, wstępu na basen, do siłowni, na targi, zjazdy, do parków rozrywki, term i salonów gry.

Wrażenie robi historyczne centrum Triestu wypełnione w całości protestującymi, walczącymi o zaprzestanie pogwałcania podstawowych praw człowieka. Gros osób przeszło także m.in. ulicami Mediolanu.

Protesty przeciwko segregacji. Amsterdam i Londyn  

Londyn, który dotychczas zasłynął z wielu protestów przeciwko koronarestrykcjom, tym razem także wypełnił się ludźmi. Choć w ostatnich dniach zniesiono tam wszystkie restrykcje, to już pojawiają się zapowiedzi specjalnych przywilejów tylko dla zaszczepionych.

Protestowano także w sąsiedniej Irlandii.

Około 2500 osób zebrało się w centrum Dublina i przemaszerowało pod budynki rządowe.

Gros osób pojawiło się także na ulicach Amsterdamu, stolicy Holandii. Tutaj protestujący szli także z flagami wielu innych krajów, symbolicznie łącząc się z protestami na całym świecie. Mieli ze sobą także żółte parasolki, które były symbolem poprzednich antylockdownowych protestów.

Co z Polską?

W Polsce także odbyły się protesty przeciwko zmienianiu porządku świata, choć na znacznie mniejszą skalę aniżeli we wspomnianych powyżej miejscach. Oficjalne wydarzenia zgłoszono w Warszawie oraz Lublinie. Większe protesty zaobserwowano natomiast na Półwyspie Helskim, ale z całkiem innego powodu. 

W mediach społecznościowych jest mnóstwo filmów i zdjęć z dzisiejszych protestów na całym świecie. W kolejnych godzinach można spodziewać się zapełnienia ulic w obu Amerykach. Wydarzenia można śledzić na Twitterze m.in. pod hashtagami #NoVaccinePassportsAnywhere #WewillALLbethere #WorldwideDemonstration

41 KOMENTARZE

 1. Całe to szaleństwo nazywane NWO było przygotowywane od dziesięcioleci. W ciągu roku na kluczowych stołkach w wielu państwach i redakcjach nie zasiadłyby kreatury realizujące jeden cel – zamordyzm. Bez mediów także nie byłoby to możliwe.

  • Dokładnie. Przecież przy poprzedniej próbie globalnej pandemii świńskiej grypy w 2009, media od prawa do lewa zgodnym chórem kłamały i siały panikę, dokładnie jak teraz. Na następny dzień nikt już tego nie pamiętał. To jest więcej niż socjotechnika, to kontrola umysłu. Ludzie maja pamięć muszki owocówki, jednodniową i brak możliwości krytycznej analizy.

   • Dodam, że już wtedy mieli gotowe to świństwo do wstrzykiwania, co teraz. Dla policji i wojska miał być spray bezpośrednio do nosa, pamiętacie? Jak myślicie, dlaczego każda fiolka szczepionki ma indywidualny numer? Czy sądzicie, że policja dostanie tego samego Pfizera, co dziadek z domu opieki?

 2. Dodam, że już wtedy mieli gotowe to świństwo do wstrzykiwania, co teraz. Dla policji i wojska miał być spray bezpośrednio do nosa, pamiętacie? Jak myślicie, dlaczego każda fiolka szczepionki ma indywidualny numer? Czy sądzicie, że policja dostanie tego samego Pfizera, co dziadek z domu opieki?

 3. A nieee.. zaraz, Agrounia hałasuje… no ale nie przeciw a za! Za dorszem.

  Bo teraz turyści muszą jeść tilapię z Wietnamu (ołów) albo norweskiego łososia naszprycowanego rtęcią, która jest bardzo zdrowa, jak się okazuje.

 4. Członkowie parlamentu #Brazil włamują się do szpitala, który twierdził, że ma 5,000 zakażonych i 200 zgonów od #COVID19 i złapali ich na gorącym uczynku, a nie jedną osobę, oszukali cały świat!!!

 5. Francuzi mają jaja , nie to co Polacy – matoły. powinni iść na budowy , pociąć pręty zbrojeniowe (żebrówka )na 1,5 metra , założyć kaski motocyklowe i pokazać tym wujom makrona co ton jest siła , co to naród. Zobaczymy co zrobią ? Będą spie…lac tylko będzie się kurzyć. Władza bije – obywatele maja prawo się bronić, ot podstawowe prawo. W polsce jest to potrzebne – tchórze , na co czekacie ,aż Was pozabijają ?

  • A Ty dlaczego podjudzasz i siedzisz za ekranem komputera. Może czas przekonywac w twoim mieście i działać. Tak się zaczyna

 6. Wszystkie szczepionki są produkowane przy użyciu tej samej nano-technologii. W Hiszpanii została ona nawet opisana jako „sekretne nanocząsteczki”. Te nanocząsteczki stają się magnetyczne, gdy osiągną taką samą temperaturę jak ludzkie ciało. Kiedy pozostają w środowisku o temperaturze poniżej zera stopni, pozostają niemagnetyczne. [Dlaczego zamrażają szczepionki?]

 7. Cząsteczki te muszą być nanotechnologicznym materiałem zwanym GRAPHENE. EU zainwestowała miliard euro w projekt o nazwie The Graphene Flagship Cząsteczki GRAPHENE mogą oddziaływać z neuronami w mózgu w trybie zdalnym przy użyciu różnych częstotliwości radiowych (5G może być jedną z nich). To nigdy nie były „szczepionki” przeciwko wirusowi, zamiast tego przez cały czas był to tajny projekt nanotechniczny opracowany w celu dotarcia i kontrolowania mózgów ludzkiej populacji.

  • Innymi słowy, „zaszczepiony” [jak nazywa on każdego, kto został zaszczepiony Bioweaponem Eugenicznej Depopulacji Zabójczych Zastrzyków], posiadający 20% tlenku grafenu we krwi, będzie żył, pomijając wszelkie inne kryteria, 8 lat. [10 lat minus 20%]. Ktoś z 70% pogorszeniem jakości tlenku grafenu nie będzie żył dłużej niż 3 lata. [10 lat mniej niż 70%].

   • To mówisz, że w paru dawkach szczepionki jest razem z 1 kg tlenku grafenu? Żeby go było 20% we krwi to takich ilości trzeba się spodziewać.

    Na czym polega „pogorszenie jakości” tlenku grafenu?

 8. GRAPHENE mógłby być wypłukiwany z organizmu w sposób naturalny, ponieważ istnieje enzym zwany mieloperoksydazą, który najwyraźniej dezintegruje cząsteczki grafenu. Zaskakująco spożywanie alkoholu, a nawet tytoniu może przyczynić się do zwiększenia ilości tego enzymu. Dlatego chcą, aby ludność była szczepiona co 6-12 miesięcy.

 9. Tlenek grafenu w organizmie powoduje trombogenność, trombi. Tlenek grafenu w organizmie powoduje krzepnięcie krwi. Tlenek grafenu w organizmie powoduje zespół pozapalny lub zapalenia ogólnoustrojowe lub wielonarządowe. Tlenek grafenu w organizmie, gdy przekracza poziom glutationu, który jest naturalną rezerwą antyoksydantów w organizmie, powoduje zmiany w systemie immunologicznym, załamanie systemu immunologicznego i burzę cytokinową.

  • Wdychany tlenek grafenu rozprzestrzenia się równomiernie w drogach pęcherzykowych i powoduje obustronne zapalenie płuc. Wdychany tlenek grafenu powoduje zapalenie błon śluzowych i tym samym utratę smaku i węchu, możliwa utrata smaku i węchu: anosmia.

 10. Było około 300 badań klinicznych, w których pewne szpitale i pewne uniwersytety stosowały N-acetylocysteinę z niesamowitymi wynikami. Na przykład, 100 pacjentów z poziomem saturacji poniżej 50%, praktycznie martwych – mówiąc wprost – z obustronnym zapaleniem płuc, w ciągu godziny od dożylnego podania glutationu lub N-acetylocysteiny przeżyło. Odłączono ich od respiratorów i wszystko.

  • Na razie nie, na nich też przyjdzie kosa, jak już nie będą potrzebni (po wyszczepieniu bydła rolę strażników i egzekutorów przejmie sieć 5G)

 11. Dziś najliczniejszy protest był w Bydgoszczy, organizowany przez kamratów z bydgoskiego stowarzyszenia, dlaczego o tym nie piszecie?

 12. Organizujcie się. To są ostatnie możliwości protestowania i zablokowania holokaustu – po zaszprycowaniu (nano cząsteczki grafenu…) sieć 5G będzie miała CEL i jeśli się udasz poza przydzielony region/ barak to zostaniesz automatycznie namierzony i porażony odpowiednią dawką promieniowania. Sieci 5G działają wg technologii kierunkowej – wojskowe pochodzenie

  • Nic, tylko Nobla z fizyki ci dać.
   I dawkę promieniowania na dokładkę.

   Tak nawiasem mówiąc to wpisy jak ten Twój są szkodliwe bo robią z wolnościowców oszołomów.
   Bardziej szkodzisz sprawie niż jej najwięksi wrogowie.

   • Co konkretnie szkodzi? To raczej Ty bo zawsze widzę w twoich komentarzach bagatelizowanie sytuacji i „poradzimy sobie”. Jesteś ewidentnie agentem systemu, ale to cię nie uratuje.

    • Wypisywanie bzdur szkodzi.
     Nie masz pojęcia o fizyce, technologii i o tym co jest możliwe a co nie.
     Węszenie agentów wszędzie też szkodzi.
     A może sam jesteś agentem i wypisując głupoty starasz się ośmieszać ruchy wolnościowe?

     • Bredzisz, mam wykształcenie politechniczne i ocene bdb z fizyki (wydział automatyki i robotyki w Gliwicach). To co było nie możliwe staje się możliwe dzięki postępowi technologii, ale ty się zatrzymałeś na antenach półfalowych.

    • cd:
     Rozumiesz jak działa antena półfalowa?
     Na której harmonicznej miałoby to działać zakładając płatki grafenu 0.1mm lub mniejsze?
     Co z absorpcją fal przez wodę na tych częstotliwościach?
     Jakie moce nadajników wchodzą w grę?
     Jaki procent promieniowania będzie pochłonięty przy rzeczonej harmonicznej itd.

     • Materiały absorbują fale elektromagnetyczne i to zależy również od częstotliwości. Jeśli materiał absorbował energię to również będzie ją emitował. Jest cała masa filmów – zaszczepieni wykazują właściwości magnetyczne oraz emitują wielokrotnie więcej fal em niż niezaszczepieni.

     • Anteny 5G skanują otoczenie w poszukiwaniu odbiorników i nadają w kierunku odbiorników. Grafen lub inne nano substancje, które wstrzykują sprawia, że człowiek pobiera i emituje więcej fal em więc staje się widzialny dla anten 5G i może być celem. To jest proste i wcale nie śmieszne.

     • Jeżeli masz takie dyplomy to w połączeniu z tym co piszesz widać, że system edukacji bardzo u nas podupadł w ostatnich latach.
      – nie rozumiesz że rozwiązania inżynieryjne nie są w stanie ominąć ograniczeń narzuconych przez prawa fizyki.
      – nie rozumiesz, że woda tkanek pochłonie promieniowanie EM w zakresach częstotliwości stosowanych w 5G zanim dotrze do hipotetycznych cząstek grafenu, może z wyjątkiem zakresu 700 MHz stosowanego poza aglomeracjami.

     • – nie rozumiesz, że nanocząstki grafenu będą miały znacznie niższą sprawność jako antena od anteny półfalowej.
      – nie rozumiesz że grafen nie jest ferromagnetykiem a własności diamagnetyczne wody i paramagnetyczne np hemoglobiny zamaskują własności magnetyczne grafenu.
      – nie rozumiesz że durne filmiki na youtubie i podobnych miejscach nie mają wiele wspólnego z badaniami naukowymi.

     • cd.
      – Również nie rozumiesz że najmniejsza odrobina metalu będzie niewspółmiernie lepszą anteną niż nanocząstka grafenu i Twój system się przez to pogubi.
      Dochodzi ekranowanie wodą z tkanek o którym już pisałem.
      – wreszcie nie rozumiesz zasady działania i ograniczeń anten kierunkowych (np związanych z ich rozdzielczością) ale to nie dziwota bo o półfalówce też niewiele wiesz.
      Tak że słabiutko…

Comments are closed.